5 dakika icinde cikan silik cizgi hamilelik mi?

Kızlar dogum kontrol hapini bıraktım adetim 10 gün felan gecikti ama doktorum normal bir iki hafta gecikir dedi bugün bi test yapayım dedim aklıma düştü erken gebelik testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı ama daha öncede böyle olmuştu negatif ti sonucum o yüzden heveslenmek istemiyorum da bu hapi bırakır bırakmaz hamile kalinir mi başınıza gelen varmi yardımcı olursanız sevinirim.

Kan verin bence.

Kızlar merhaba dün adet olmam gerekiyordu olmadım hemen test yaptım yapar yapmaz baktım hiç bişey çıkmadı ilerleyen zamanlarda baktım silik çizgi görüyorum siz benim gördüğümü görüyor musunuz 1.5 yıldır istiyoruz çok umutlandım
Yeni bir test lutfen.
Ya da saglık ocagında kan ver

Soldakinde çok ince bi çizgi ben de gördüm, erken gebelik testin de varsa elinde testi bi daha tekrarlasan hassasiyeti daha yüksek olanla daha net gözükebilir
İkisi aynı test aslında ama sağdakini yanlış açıdan çekmişim görünmüyor 2-3 gün sonra tekrar test yapmayı düşünüyorum

merhaba. ben yaklaşık adetime 10gün kala kasık ağrısı yaşadım sürekli hiç olmazdı şüphelendim ve dün kan tahlili yaptırdım 0.200 çıktı dün gece çok şiddetli ağrı yaşadım. şuan adetime 5gün var. bugünde erken gebelik testi aldım bu şekilde sonuç verdi. boşunamı kuruntu yapıyorum sizce dün olsaydı öyle düşük bir değer çıkmazdı. bugün niye böyle çıkıyor anlam veremiyorum
Eki Görüntüle 3480160
Merhaba son durum nedir acaba

X