kızlar ikiinci çizgi var gibi bi bakarmısınız?????

Rabbim gönlüne göre versin inş. canım , evlat hasreti çok zor şey 9 yıllık hasretten sonra çok şükür Rabbime kızımı kucağıma aldım Rabbim tüm isteyenlrede nasip etsin inş.

amin cnm ya inşallah bir gün bizde anne oluruz...allah kızı sana bağışlasın inşallah böle beklemek çok zor

amin cnm ya inşallah bir gün bizde anne oluruz...allah kızı sana bağışlasın inşallah böle beklemek çok zor

aynı durumdayım arkadaşlar klomen kullandığım halde olmadı yumurtalarım gelişmemiş napıcaz bilmiyorum adetimden sonra gidicem tekrar dr. bakalım ne olacak rabbim isteyen herkese versin inş.

aynı durumdayım arkadaşlar klomen kullandığım halde olmadı yumurtalarım gelişmemiş napıcaz bilmiyorum adetimden sonra gidicem tekrar dr. bakalım ne olacak rabbim isteyen herkese versin inş.

cnm bence üzülme çünkü en kolay tedavi yumurtlama tedavisiymiş doktorum bana öle demişti.benim yumurtam gelişiyor ama malesef olmuyo işte bebek...başka sorun var kesin ama ne anlamadık hala

cnm bence üzülme çünkü en kolay tedavi yumurtlama tedavisiymiş doktorum bana öle demişti.benim yumurtam gelişiyor ama malesef olmuyo işte bebek...başka sorun var kesin ama ne anlamadık hala

ben klomeni bir kez kullandım canım 50 mg. yumurtalarım gelişmemiş yinede ,bakalım adetimi bekliyorum üzülüyorum ama çok takmamaya çalışıyorum..Senin yumurtaların gelişiyor çatlıyor olmuyor stres yapıyorsan belki o yüzden olmuyordur canım eşde önemli eşininde stres yapmaması lazım rabbim nasip etsin inş. eğer olurda inşş. güzel haber alırsan beklerim haberini canım

benin ikinci kullanışım cnm klomeni ama sanırım yine kist yaptı sağ kasığım çok ağrıyo çünkü...testlerede güvenmiyorum artık kaç defa olmayan bir çizgiyle umutkandım hatırlamıyorum artık inşallah hepimiz bir gün sevinç çığlıkları atarız...tabi daha çok beklemeden....:)

canım klomeni kullandığım zaman benimde sol kasıklarımda ani sancılar oldu ama bittikten 5 gün sonra dr. gittim kist mist demedi inş. yoktur..Ama sabvret ve ümidini yitirme canım olur inş. bende ümizsizliğe kapılıyorum çoğu zaman ama çıkmayan candan ümit kesilmez derler herşey olacağına varacak bu kadar karamsar düşünme canım benim beklememiz gerekecek ise bekleyeceğiz önüne geçemeyiz dediğin gibi inş. çok beklemeyiz..

Merhaba,
bende klomen kullanıyorum da bi sorum olacak..
Hiç aet gecikmesi yaptı mı? BEnim ilk kullanışım ve adetim 3 gün gecikti.. Test yapmak da istemiyorum negatif görmemek için..
Klomen adet gecikmesi yapar mı?

Merhaba,
bende klomen kullanıyorum da bi sorum olacak..
Hiç aet gecikmesi yaptı mı? BEnim ilk kullanışım ve adetim 3 gün gecikti.. Test yapmak da istemiyorum negatif görmemek için..
Klomen adet gecikmesi yapar mı?

cnm aynı durumdayız en son 12.08.2011 de adet oldum bende 24.08 dede iğne oldum ama hala gelmedi adetim bugün doktora gitcem kist olmuş olabilir diye tabi inş. hamileyimdir ama hiç umudum yok bence sende bi doktoruna git en azından kist oluştuysa bile hapla eritir hemen....

Peki sen idrar ya da kan testi yaptırdın mı?
Benim yumurtam çatladı çünkü, doktora gittiğimde kendiliğinden çatladığını söylemişti ve söylediği günlerde de ilişki oldu..
Hani diyorum tutmuş mudur?

canım dün yenı topik vardı. Karbonatla hamileleik testi.
Eğer okumadıysan dene bence böle şüphedeysen. Bir kaba idrarını koyup içine karbonat döküyorsun. herhangi ölçüsü fln yok. Eğer karbonat dibe çokerse hamile değilsin. Köpürürse hamilesin. bayaaa kalabalık bir ekip test ediyorduk dun orada işe yarıyor mu diye. Görünen o ki yarıyor.
Bir teyzecik 5 çocuğuna da hamile olduğunu o yöntemle öğrenmiş...

ya onu okudum da ben, mantık olarak karbonatta köpürüyorsa idrara geçmiş demektir.
Yani idrar testinde de pozitif çıkması gerekir diye düşündüm mantıken. ben bu akşam alayım bi testt en iyisi. Negatifse de erkenden öğrenmek en iyisi

ayyy inşallah hamilesindir canım.sen rahim filmi çektirecektin ne yaptın ağrılı bir işlemmiydi.bu ay ben klomen kullandım ama yumurta gelişmemiş dedi.anlamıştım çünkü soğan kürü yapıyordum doktora gitmeden o akıntı geldi bence hemen çatladı ondan göremedi doktor.soğanada devam ettim bakalım regly geçecekmi kısmet.test mest yapmayacam yanıltıyor çünkü.sadece kan testi yaparım reglyim bi kaç gün geçerse.

Yok cnm çektirmedim bu ay çektirip beklicem artık kasıma kadar olmazsa aşılama yaptırıcam artık...buarada doktordan geldim sol tarafta kist varmış sağ taraftaki çatlamış ama benim sağ tarafım ağrıyo halaneyse doktor yinede kanda bakalım dedi kan verdim şimdi 5te alcam sonucu ama hiç umudum yok olsaydı doktor görürdü hrde ultrasonda neyse beklicez artık napalım:)senin adet tarihin nezaman cnm?

cnm inşallah tutmuştur benim sağ taraftaki yumurtam çatlamış ama soldaki kist olmuş...olsun napalım hayırlısı böleymiş bu ay adet olunca rahim filmi çektircem sonrada kasıma kadar beklerim artık...bence sen bi test yap cnm inşallah hamile hbrlerine verirsin:)

nihalcım sende soğan kürünü denesene ben denedim gerçi sonucunu alamadım.bakalım regly olacam mı ama yapanlar çok ama çok memnun

veremiyorum ne yazıkki dün test yaptım , negatif..
bugün gecikeli 4 gün ama hiç adet olcakmışım gibi değilim.. işin kötüsü hamile gibi de hissetmiyorum..
kafam iyice karıştı artık yaaa

Vallahi canım inş. tutmuştur. Ben kullandım adetimin 2. günü başladım klomene adetimi kesti 3 gün bile görmedim adet şok oldum dr. söledim bişe demedi bakalım benim yumurtalıklar genişlemiyormuş şimdi adetiminden başından sayıp 11. günü gel yumurtlayıp yumurtlamadığına bakalım dedi yumurtlama olayı çatlama oluyor dimi kendiliğinden bu arada bilen varmı ? Canım sende bekle istersen çünkü ben 2 hafta gecikmişti ilkk kez çok heveslendim ama yine olmadı hüsrana uğruyor insan kötü oluyor inş. hamişsindir sende bizde seviniriz canım

veremiyorum ne yazıkki dün test yaptım , negatif..
bugün gecikeli 4 gün ama hiç adet olcakmışım gibi değilim.. işin kötüsü hamile gibi de hissetmiyorum..
kafam iyice karıştı artık yaaa

canım olur beklemek kadar kötü bişey yok öyle iyi anlıyorum ki seni Bende senin gibi oldum 4 gün gecikti idrar yaptım negatif çıktı sonra bekle dedim 10 gün oldu kan testi verdim hiç bişe yok nie gecikti anlamadımda kist mistte çıkmadı bu ay bakalım nasıl olucak..Beklemek zor ama istersen yarında kan ver 2 günlükde olsa çıkıyor kanda kafan rahatlasın çünkü o şekilde beklemek çok kötü bilirim cnım inş. hamişsindir

nihalcim bişe sorucam şimdi benim yumurtalarım genişlemiyor yaa klomenlede genişlemedi, dr. gidicem yumurtlayıp yumurtlamadığıma bakıcak bu yumurtalıkların çatlayıp çatlamadığı anlamına geliyor canım benim dr. hiç açıklamıyor yaaa ??

cnm yumurtaların gelişmesi farklı çatlaması farklı...şimdi doktorun yumurtaların büyüyormu diye bakcak ilk olarak daha sonrada çatlamışmı diye kontrole çağırır sanırım doktorun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…