kızlar ikiinci çizgi var gibi bi bakarmısınız?????

canım bildiğim kadarıyla küçük kistlerde işe yarıyormuş ama bu ay denemeyi düşünüyorum bende şimdi adetin 7.gününü bekliyorum birde bu ay incir kürüne başlayacağım.

allah bağışlasın canım kistle hamile kalmak cidden müthiş bir şey. ablanın sürecini kısaca anlatırsan çok sevinirim.bende rahim filmini ve aşılamayı ekime bırakmak istiyorum bu ay boş geçsin. benim kist haziranda oluştu ondan öncesinde 5 ay denemem var o zamanda olmadı. sanırım tek problemim kist değil. tüplerede bi bakalımda artık hayırlısı. seni ekledim canım zaten haberleşelim. bu arada hsg anestezilimi anestezisizmi düşünüyorsun? sen istanbuldamıydın canım ? istanbulda iki merkez var ağrısız çekiliyor. dijital makinelerle çekiliyormuş ama araştırdım başka hiçbiryerde yok. o yüzden ben anesteziye karar verdim.eğer sen istanbuldaysan tekrar konuşuruz bir arkadasım yeni çektirdi çok memnun kaldı..ona sorarım ama merkezin adı radyomardı galiba. nettede var google da çıkıyor bir bak istersen.

Son düzenleme:

yok cnm ben izmirdeyim anestesi almadan cesaret edemem sanırım istanbuldaki merkezi bende duydum yakın olsam kesin oraya giderdim ama şimdi burda bi yer bulcam benim doktorum anestezili yapmam dedi o yüzden başka bir merkezde çektircem artık...dinlenelim birazcık çok yordu beni bu bebek olayı :)kasıma kadar düşünmek yok artık ondan sonra yola devam inşallah.... kaç mm senin kistin cnm?

bende bir merkezde anestezi ile çektiririm başka türlüsünü düşünemiyorum bile:)) benim sol yumurtalıkta 4 cm. bir çikolata kisti var. sağdada çok küçük bir çikolata kisti daha var. ama sağda bunun dışında yumurtalık kistleride var. şimdi bu çikolta kisti tüplerde vs. yapışıklık yapabiliyor onun için rahim filmi şart ona göre sonrasına karar verilecek .

selam nhancım 15 inde adet olmam lazımdı olmadım test yaptım negatif çıktı kan testide yaptırmak istemiyorum çünkü 0 görmek benim sinirlerimi bozuyor artık.uzun süre takmıyorum aman boşver diyorum ama adet günüme bikaç gün kala başlıyor ya o yalancı gebelik belirtileri ki onlarıda klomen yapıyor bence ayyy diyorum bu sefer oldu herhalde umutlanıyorum heleki gün geçince allah ki allah.sonra 0 görmek ağlatıyor artık beni son hafta çok takıyorum ister istemez bende PCO gerizekalısı var bilseydim hamilelik bu kadar geç olacak önceden uğraşırdım 3 yıl beklemezdim 7-8 aydır uğraşıyorum son 3 aydırda klomene başladım artıkk ilaçtan midem bulandı yani.soğan kürü yaptım 15 gün akıntım bayayğı oldu ama pcolular ilk ayında yaptığında adetleri hep gecikmiş zaten.şimdi adet olayım incira başlayacam klomenle beraber bu ayda tutmazsa bende rahim filmi çekecem tüplerde sorun var diye düşünmeye başladım artık çünkü.BU ARADA İ. SARAÇOĞLU PCOLULAR MUTLAKA ÖNCE SOĞAN KÜRÜ SONRA İNCİR KÜRÜ YAPSIN DEMİŞ.öyle çok teşşekür eden hamile kaldım diyen varki şaşarsın umarım onlardan biri ben olurum.
yalnız şu var son seda sayanın programında saraçoğlu HAVUÇ+İNCİR KÜRÜ DEMİŞ.hani büyüyüp kist oluşmasın diye havuç çatlatıyormuş işte kafam karıştı benimde SADECE İNCİR Mİ YAPSAM.HAVUÇ+İNCİR Mİ YAPSAM DİYE. BANA tel numarası göndermişler mailime onu aradım 15 gün sonra saraçoğlu ile birebir konuşup soracam hangisi uygun diye.bakalım artık bi adet olsam da başlasam incir kürüne.

alyacım saraçoğlunun teşekkür sayfasını oku orda ÇİKOLATA KİSTİM GİTTİ HAMİLE KALDIM DİYEN teşekkür edenler var, bide çikolata kistim küçülmüş diyenlerde var yani.bence denemende yarar var ne zararı olabilirki sadece benim gibi adetin bikaç gün gecikebilir o kadar

canım kk dada var kullananlar. işe yarayanlarda oluyor yaramayanlarda. ama benim bildiğim kadarı ile 2 cm civarında olan kistler gidebiliyor kürle. benim kistim 4 cm. ayrıca şuda kafamı karıştırıyor , ilk kür 15 gün bunda sıkıntı yok ama sonraki kürler adete 10 gün kala başlanıyormuş ben korunmuyorum sonuçta bi gebelik durumu oluşsa ben adete 10 gün kala başlasam mevcut gebeliği kötü yönde etkilemezmi soğan kürü.bakalım mail attım bunu sordum cvp gelirmi bilmiyorum.

mail atınca telf nolarını gönderiyorlar cvp gelmiyor..ama saraçoğlunun tv programında soranlara öğrendiğiniz anda bırakın herhangi bi zararı yoktur diyor....

mail atınca telf nolarını gönderiyorlar cvp gelmiyor..ama saraçoğlunun tv programında soranlara öğrendiğiniz anda bırakın herhangi bi zararı yoktur diyor....

bu ay olmazsa denerim ya. bakalım denemekten birşey kaybetmeyiz yani öyle umuyorum
senin kaçıncı ayın bebek için ?

fıstım nasılsın nıhalım :)) ben geldım buldum senı :)) ben cıbel nezamandır gıremedım :)) nasılsın ıyımısın bende aynı cnm değişiklık yok valla :)

nnhancım ne yaptın canım varmı bi gelişme

malesef cnm ya hala adet olmadım doktorada 15 gün önce gittiğimde negatif çıktı doktorum kist olmuş ama küçülmüş iki üç güne kadar regl olursun dedi 15 gün oldu hala olmadım rahim filmi için randevu bile almıştım geçen haftasonu için ama malesef adet olmadan yapilmadığından onuda çektiremedim.adet olmayı bekliyorum anlican 24 ağustosta iğne olmuştum güya 15 gün sonra olcaktı 1 ay oldu valla

canım klomen içtiğin için hormonlar yüksek çıkar teste pozitif gösterir inşallah bi dahaki aya hamile kalırsın

canım klomen içtiğin için hormonlar yüksek çıkar teste pozitif gösterir inşallah bi dahaki aya hamile kalırsın

saol cnm inşallah olur.bugün doktora gittim hala adet olmadım diye ultrasonla baktım rahim temiz kist falan yok dedi...farlutal kullan istiyosan dedi yarın başlarım sanırım hapa ....allah isteyen herkese biran önce versi inşallah:)

rahim filmi çektirdinmi peki.benim giitiğim özel hastanedeki kadınların hepsi çok ağrılıydı dedi.bence o hastane eski sistem bişey kullanıyor.eski yeni diye makine varmış çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…