Kızlar hiç gücüm kalmadı çok yoruldum...

Ya kahretsin ya malesef aynı benim ki.. 3yıl olgu eskiden senden basksı haram olsun diyen simdi ben erkegim tek seferlikler aldatma olmaz diyo .. hep o arkdsları yüzünden biliyorum.. sonra da saka yaptım kızdırmak icin diyo..ama az önce ayrıldık sanırım agzıma gelen herseyi yazdım cevap bile vermedi sabah olunca günaydın askım yazar uzatma yazar valla bıktım artık bna da bi akıl verin ya seviyoruz ama o çok ilgisiz artıkkkkkkk yaaaaaaaa aglıcam simdi :S

canım sanırım zamana bırakmalıyız,burdaki yorumlardan da onu gördüm...Çok güzel içimi rahatlatan yorumlar var...Ayrıl kurtul diyen de var.Ben kararımı ona göre verdim...Beklemek... kaydirigubbakcemile5

Gece yine açtım konuyu.Aşkım ben çok çok pişmanım dedi,şaka yaptım aslında ama nasıl o kadar ileri gittim bilmiyorum dedi...Ne olur unutalım bak hiçbirşey yapamıyorum sağlıklı dedi,içim hiç rahat değil dedi.Ben uzattıkça uzattım tabi.Sonra aradı,ya yapsam ancak bu kadar tepki görürüm dedi.Ben seni seviyorum,başkası olur mu dedi....Kızdı sinirlendi,oh dedim herşeyi söyle üste çık!Sen böyle yapıosun dedi,yeter yaa dedi ne bu.Ben de tamam dedim.Seni çok seviyorum dedi kapattık tlfu.Sonra ben hiç msj çekmedim.Uyudum,kendisi 1-2 saat sonra uyuyorum canım ben ii geceler demiş.Her zamankine göre soğuk bi msj :s Ben de sabah günaydın canım yazdım sadece,daha cvp gelmedi :s :hulya:

canım 1.5 yıldır beraberiz ama ciddi problemleri var..Beni aldatmaz bunu biliyorum..Sordum da saçmalama dedi...İnan bana uyuzluk olsun diye şaka yaptım dedi...Ya bilmiyorum canım tanıyamıyorum onu bu aralar.Ama eminim ki sıkıntıdan....
Bekleyelim bakalım ne olacak....Ya şimdi de sordum msjla.Dün söylediklerinde ciddi miydin diye?
Yok aşkım benim olur mu hiç :'( yazmış...
Ben de dedi ki ne beraberken ne de ayrıldıktan sonra seni biriyle düşünemiyorum!!Ölüm kadaar acı verici dedim.Yok aşkım olmayacak :'( yazmış....

nasıl davranmalıyım canım sence???
bence düzelicek gibi duruyo, yaa aslında sen "aldatmaz biliyorum" demişsin bazı arkadaşlar "aldatıyodur, yapar, bundan hayır gelmez" falan demiş, ben de bi konu açmıştım bi iki şey anlattım, herkes "ayrıl, aldatıyodur kesin, senle de dalga geçiyodur" moduna geldi ben de "yapmaz öle şey, tanıyorum, güveniyorum bu konuda ona" dedim ne saflığım kaldı ne genişliğim, gerçekten anlamıyorum tanımadıkları insanlar hakkında nasıl bu kadar kesin yargıya varabiliyorlar...

bak biz onu senden daha iyi tanıyamayız, sadece anlattığın kadarıyla biliyoruz; şimdi eğer kafanda şüphe varsa aldattığına dair, ya da meyilliyse buna, bi dene onu istersen bakalım düşüyo mu tuzağa...

çok erkek üstünde denenmiş (buna benimki de dahil:p) %100 başarıya ulaşmış erkeklerin gerçek niyetini ve meylini anlamaya yönelik bi yöntem anlatıyorum şimdi: eğer facesi varsa gerekli malzemeler bi adet güvenilmeyen sevgili, bi adet çok yakın güzel bi kız arkadaşımızın resimleri, bi adet fake hesap (mümkünse hesabımızın ismi bi adet klasik türk ismi ve modern isimden oluşan ve çakma olduğu anlaşılmayan soyad olsun örn: Zeynep ipek Hancı) öncelikle erkek arkadaşımızın zevklerine göre düzenlemeler yapıyoruz, mesela sevdiği şarkı kısmına onun da hoşuna giden bi şarkıyı yazıyoruz gb. ama çok da sazan gibi olmasın diye farklı şeyler de ekliyoruz devamına, mümkünse özellikle siyasi görüş aynı yapılır veya ne bilim erkek arkadaşımızın neye ilgisi varsa ( mesela korku filmlerini çok seviyodur) ona göre paylaşımlar yapıyoruz ve duvarımız herkes tarafından görünüyo, bu arada facemizi itinayla geliştiriyoruz, 75-80 arkadaşa ulaşıncaya kadar eklemiyoruz kendisini, çok resim kullanmaya özen gösteriyoruzki fake hesap olduğu anlaşılmasın tabi eklediğimiz kızın resimleri çok güzel olmalı bu nedenle genelde eklediğimiz kişilerin kız olmasında, erkek ekliceksek de yabancı olmasında fayda var, fotoların çalınma ihtimaline karşı; ama 80 arkadaşı geçmemek önemli yoksa basit bi kız gibi görülebilir, böyle olması işimize gelmez... kişi eklerken erkek arkadaşımızın en çok ilgisini çeken konuların olduğu sayfalardan hayran kişileri eklemek işimize yarayabilir...

en sonunda fake hesabımız ideal hale gelince erkek arkadaşımızın listesinden, çok da samimi olmadığı hatta öylesine listesinde ekli bulunan bi kişiyi ekliyoruz; yani ortak arkadaş yapıyoruz, sonra finalinde sevgilimizi de fake hesapta ekliyoruz; eğer en baştan kabul etmiyosa zaten sorun yok; ama kabul ettiyse o zaman işin muhabbet kısmı başlıyo, önce faceden mesajla meraba vb. "arkadaşça" mesajlar atıyoruz, cevap veriyosa o ayar devam ediyoruz, ne yapıp edip msnde de eklemesini sağlıyor, muhabbeti koyulaştırıyoruz, bu arada msnden cam görünürlüğünü engelliyoruz ki cam yok bende diye yalan söyleyebilelim; tabi çok iyi bi hayat hikayesi yazmamız çok önemli, kesinlikle çok inandırıcı olmalı ve aynı şehirde olmamız da önemli yani fake hesabımızdaki güzel kızla sevgilimiz aynı şehirdeler, buluşma teklifi gelirse ya olmaz ben böle bi kız deilim dersiniz veya siz gidersiniz buluşmaya zaten bu noktadan sonra niyet anlaşılmıştır, telefon isterse anlaştığımız başka bi arkadaşımızın(tabi sevgilimizin tanımadığı) tel nosunu veriyoruz, boş vakitlerinde o da muhabbeti ilerletiyo tabi birbirinizle irtibat halinde olun ki yanlışlık olmasın, artık bu oyunu da ne şekilde bitireceğiniz de sizin elinizde ama tavsiyem sevgilinizin face duvarına uzun zamandır onunla görüştüğü anlamı da çıkabilecek bişeyler yazın fake hesabınızdan, sonra kendi hesabınızdan girip bu iletiyi beğenin ve imalı bişeyler yazın, böylece hem bunun sizin oyununuz olduğunu anlamaz hem de fake hesabınızdaki kız güya "senin sevgilin varmış" diye triplere girip iletişimini keser, her iki sevgiliyi kaybetmiş olacağından hem de aldatma için intikam almış olursunuz, hem de gerçek yüzünü görmüş olursunuz...

dediğim gb çok erkekte denendi kimileri düştü bu oyuna kimileri sınavı geçti, hatta muhabbet aşamasında "benim sevgilim var" diyen erkekler de olmuştur, kendilerini hala da takdir ederim helal olsun çocuğa diye:p arkadaşlarımın sevgililerine de kendi sevgilime de uyguladığım bi yöntemdiryerimseniben

ama facesi yoksa reelde de erkek arkadışınızla görüşebilecek arkadaşlarınız size yardımcı olabilir diye düşünüyorum...

bence düzelicek gibi duruyo, yaa aslında sen "aldatmaz biliyorum" demişsin bazı arkadaşlar "aldatıyodur, yapar, bundan hayır gelmez" falan demiş, ben de bi konu açmıştım bi iki şey anlattım, herkes "ayrıl, aldatıyodur kesin, senle de dalga geçiyodur" moduna geldi ben de "yapmaz öle şey, tanıyorum, güveniyorum bu konuda ona" dedim ne saflığım kaldı ne genişliğim, gerçekten anlamıyorum tanımadıkları insanlar hakkında nasıl bu kadar kesin yargıya varabiliyorlar...

bak biz onu senden daha iyi tanıyamayız, sadece anlattığın kadarıyla biliyoruz; şimdi eğer kafanda şüphe varsa aldattığına dair, ya da meyilliyse buna, bi dene onu istersen bakalım düşüyo mu tuzağa...

çok erkek üstünde denenmiş (buna benimki de dahil:p) %100 başarıya ulaşmış erkeklerin gerçek niyetini ve meylini anlamaya yönelik bi yöntem anlatıyorum şimdi: eğer facesi varsa gerekli malzemeler bi adet güvenilmeyen sevgili, bi adet çok yakın güzel bi kız arkadaşımızın resimleri, bi adet fake hesap (mümkünse hesabımızın ismi bi adet klasik türk ismi ve modern isimden oluşan ve çakma olduğu anlaşılmayan soyad olsun örn: Zeynep ipek Hancı) öncelikle erkek arkadaşımızın zevklerine göre düzenlemeler yapıyoruz, mesela sevdiği şarkı kısmına onun da hoşuna giden bi şarkıyı yazıyoruz gb. ama çok da sazan gibi olmasın diye farklı şeyler de ekliyoruz devamına, mümkünse özellikle siyasi görüş aynı yapılır veya ne bilim erkek arkadaşımızın neye ilgisi varsa ( mesela korku filmlerini çok seviyodur) ona göre paylaşımlar yapıyoruz ve duvarımız herkes tarafından görünüyo, bu arada facemizi itinayla geliştiriyoruz, 75-80 arkadaşa ulaşıncaya kadar eklemiyoruz kendisini, çok resim kullanmaya özen gösteriyoruzki fake hesap olduğu anlaşılmasın tabi eklediğimiz kızın resimleri çok güzel olmalı bu nedenle genelde eklediğimiz kişilerin kız olmasında, erkek ekliceksek de yabancı olmasında fayda var, fotoların çalınma ihtimaline karşı; ama 80 arkadaşı geçmemek önemli yoksa basit bi kız gibi görülebilir, böyle olması işimize gelmez... kişi eklerken erkek arkadaşımızın en çok ilgisini çeken konuların olduğu sayfalardan hayran kişileri eklemek işimize yarayabilir...

en sonunda fake hesabımız ideal hale gelince erkek arkadaşımızın listesinden, çok da samimi olmadığı hatta öylesine listesinde ekli bulunan bi kişiyi ekliyoruz; yani ortak arkadaş yapıyoruz, sonra finalinde sevgilimizi de fake hesapta ekliyoruz; eğer en baştan kabul etmiyosa zaten sorun yok; ama kabul ettiyse o zaman işin muhabbet kısmı başlıyo, önce faceden mesajla meraba vb. "arkadaşça" mesajlar atıyoruz, cevap veriyosa o ayar devam ediyoruz, ne yapıp edip msnde de eklemesini sağlıyor, muhabbeti koyulaştırıyoruz, bu arada msnden cam görünürlüğünü engelliyoruz ki cam yok bende diye yalan söyleyebilelim; tabi çok iyi bi hayat hikayesi yazmamız çok önemli, kesinlikle çok inandırıcı olmalı ve aynı şehirde olmamız da önemli yani fake hesabımızdaki güzel kızla sevgilimiz aynı şehirdeler, buluşma teklifi gelirse ya olmaz ben böle bi kız deilim dersiniz veya siz gidersiniz buluşmaya zaten bu noktadan sonra niyet anlaşılmıştır, telefon isterse anlaştığımız başka bi arkadaşımızın(tabi sevgilimizin tanımadığı) tel nosunu veriyoruz, boş vakitlerinde o da muhabbeti ilerletiyo tabi birbirinizle irtibat halinde olun ki yanlışlık olmasın, artık bu oyunu da ne şekilde bitireceğiniz de sizin elinizde ama tavsiyem sevgilinizin face duvarına uzun zamandır onunla görüştüğü anlamı da çıkabilecek bişeyler yazın fake hesabınızdan, sonra kendi hesabınızdan girip bu iletiyi beğenin ve imalı bişeyler yazın, böylece hem bunun sizin oyununuz olduğunu anlamaz hem de fake hesabınızdaki kız güya "senin sevgilin varmış" diye triplere girip iletişimini keser, her iki sevgiliyi kaybetmiş olacağından hem de aldatma için intikam almış olursunuz, hem de gerçek yüzünü görmüş olursunuz...

dediğim gb çok erkekte denendi kimileri düştü bu oyuna kimileri sınavı geçti, hatta muhabbet aşamasında "benim sevgilim var" diyen erkekler de olmuştur, kendilerini hala da takdir ederim helal olsun çocuğa diye:p arkadaşlarımın sevgililerine de kendi sevgilime de uyguladığım bi yöntemdiryerimseniben

ama facesi yoksa reelde de erkek arkadışınızla görüşebilecek arkadaşlarınız size yardımcı olabilir diye düşünüyorum...

canım güzel yazmışsın hoş yazmışsın da...Ne bileyim çok uğraştırıcı bişi buuuu :) yok efendim onu yap bunu yap....Kendi Face imle bu kadar uğraşmıyorum :KK70: bi de genelde sorar bana tanıyo musun bu eklemiş şu eklemiş gibilerinden :)

erkeklerin boyle donemleri oluyor cevremde evlilerde bile rastladım bu tarz durumlara en iyisi ilgiyi azaltmak uzerine dusmemek bi sure kendisiyle basbasa kalsın bakalım nolucak

canım güzel yazmışsın hoş yazmışsın da...Ne bileyim çok uğraştırıcı bişi buuuu :) yok efendim onu yap bunu yap....Kendi Face imle bu kadar uğraşmıyorum :KK70: bi de genelde sorar bana tanıyo musun bu eklemiş şu eklemiş gibilerinden :)
kaydirigubbakcemile3 insanlara pek güvenmem, erkeklere hiç güvenmem o yüzden ben denemek için uraşırım, ama zaten seninki soruyomuş şu eklemiş tanıyomusun diye, benimki hiç sormaz hatta ben sorarım şu kim sen tanıyomsun niye ekledin diye, hatta uzun uzun araştırırım eklediği kişiyle ortak arkadaşı var mı, ne amaçla ekledi diye, bi eklediği kişinin arkadaş listesi bi benimkinin falan bütün boş vakitlerimi onun için harcıyorum, biraz kıskancım da:kedi: hatta arkadaşlarım benimkini de bi denesene falan derler, benim hazır fake hesaplarım vardır onla da uraşırımlaelaelaelaelae

bence dediğim gibi bazı sorunlardan dolayı sıkılmış, biraz kafasını dinlemek istemiş, anlattığına göre ayrılma gibi bi isteği de yok, üstüne gitmemek lazım, arada slm aşkın nasılsın diye msjlar at öyle ufak bi muhabbet geçsin de komple ilgilenmiyomuş gibi olmasın, canı istersee o seni arar zaten o zaman da soğuk konuşma, hatta niye böle yaptın, niye şöle yaptın diye o muhabbeti de kavgaya dönüştürme derim bena.s.

kaydirigubbakcemile3 insanlara pek güvenmem, erkeklere hiç güvenmem o yüzden ben denemek için uraşırım, ama zaten seninki soruyomuş şu eklemiş tanıyomusun diye, benimki hiç sormaz hatta ben sorarım şu kim sen tanıyomsun niye ekledin diye, hatta uzun uzun araştırırım eklediği kişiyle ortak arkadaşı var mı, ne amaçla ekledi diye, bi eklediği kişinin arkadaş listesi bi benimkinin falan bütün boş vakitlerimi onun için harcıyorum, biraz kıskancım da:kedi: hatta arkadaşlarım benimkini de bi denesene falan derler, benim hazır fake hesaplarım vardır onla da uraşırımlaelaelaelaelae

bence dediğim gibi bazı sorunlardan dolayı sıkılmış, biraz kafasını dinlemek istemiş, anlattığına göre ayrılma gibi bi isteği de yok, üstüne gitmemek lazım, arada slm aşkın nasılsın diye msjlar at öyle ufak bi muhabbet geçsin de komple ilgilenmiyomuş gibi olmasın, canı istersee o seni arar zaten o zaman da soğuk konuşma, hatta niye böle yaptın, niye şöle yaptın diye o muhabbeti de kavgaya dönüştürme derim bena.s.

canımm ilginden dolayı çokkkkk teşekkür ederim,sıkılmadan yorulmadan yazmışsın bi dolu şeyler...Aklıma düşürdün ama şimdi bu işi :) olumunekankayizsmile

canımm ilginden dolayı çokkkkk teşekkür ederim,sıkılmadan yorulmadan yazmışsın bi dolu şeyler...Aklıma düşürdün ama şimdi bu işi :) olumunekankayizsmile
kaydirigubbakcemile3hihoyyyt
:enbuyukkk:
erkekleri boş bırakmaya gelmez bunu biliyorum sadece; arada aricaksın "aşkım seni çok özledim, bitanem, yakışıklım " falan gaza getirceksin, sürekli takip ettiğini bilecek, yanlış yapmaya cesaret edemicek, ama arada çekilceksin, bi sorun mu var diye peşinde gezcek kaçan kovalanır hesabı... ben dozunu kaçırıyorum bazen, çok sıkıyorum biliyorum, pek kendi haline bırakmam, sürekli ne yapıyosun, rahat duruyo musun, bak yanlışını görmiyim falan diyorum, çekilir dert değilim aslında ama seviyo demekki, aynısını bana yapsa bana güvenmiyosan defol git derim eminim ki:)

Son düzenleyen: Moderatör:
ciciozzzzzzzzzzzzzzzzzz tatlımmmmm bu ilişkiyi kurtarabilirsinn..tabi herşey sana bağlı..kesinlikle ve kesinlikle bitmesin ayrılmayalım diye salya sümük ağlama karşısında.dik durmalısın güçlü görünmelisin.bırak bi süre arama sorma.özlet kendini.bak eğer onu kaybetmek tamamen hayatından çıkmasını istiyorsan hiç durma ara yalvar peşinde sürün derim.bi düşünün siz olsaydınız arkanzda salya sümük ağlayan yalvaran birisi sizi sıkmazmıydı.sakın ona mantıklı çözümler sunmaya çalışma.onu memnun etmeye hhiç çalışma.erkekler zoru sever.eğer onu pohpohlamaya devam eedersen egosu tavan yapar.sen hayatına devam ediyor izlenimi vereceksin.hani sen olmasan da yaşarım mesajı.bak o umursamadığı zaman sen nasıl üzülüyor çabalıyorsun.şimdi sen onun gibi davran ki roller değişsin.sakın ola sakın onu hayatının merkezi yaptığın izlenimi verme.eğer istersen sana daha biçok taktik verebilirim.

kaydirigubbakcemile3hihoyyyt
:enbuyukkk:
erkekleri boş bırakmaya gelmez bunu biliyorum sadece; arada aricaksın "aşkım seni çok özledim, bitanem, yakışıklım " falan gaza getirceksin, sürekli takip ettiğini bilecek, yanlış yapmaya cesaret edemicek, ama arada çekilceksin, bi sorun mu var diye peşinde gezcek kaçan kovalanır hesabı... ben dozunu kaçırıyorum bazen, çok sıkıyorum biliyorum, pek kendi haline bırakmam, sürekli ne yapıyosun, rahat duruyo musun, bak yanlışını görmiyim falan diyorum, çekilir dert değilim aslında ama seviyo demekki, aynısını bana yapsa bana güvenmiyosan defol git derim eminim ki:)

walla canım ben de senin gibiyim,ama çok sıkmak bu konuda.Evet çok kıskanırım ama pek belli etmem.Araya mesafe koymak da hiç bana göre diil,dayanamam eminm.Ama yapmak lazım eyvahedigeldismile

walla canım ben de senin gibiyim,ama çok sıkmak bu konuda.Evet çok kıskanırım ama pek belli etmem.Araya mesafe koymak da hiç bana göre diil,dayanamam eminm.Ama yapmak lazım eyvahedigeldismile
:)) zaten bizim aramızda baya mesafeler var (başka şehirde kendisi) bide duygusal anlamda hiç mesafe koyamam, severim sevdiğimide dibine kadar belli ederim, biliyorum yanlış ama napim, aramadan duramam...:asigim:

Allah iyilik versin hepinize. Şu son sayfalarda yazılanlar ne kadar sama. İşini gücünü bırakıp erkek takip etmek. Maşalla cümlenize. Canınız mı sıkılıyor sizin?

Bence bas tekmeyi gitsin ya bak o kadar sinirlendimki şimdi kısa süreli şeyler olabilirmişş, beşermiş şaşarmış, dondurmada güzelmiş flnn:mymeka: Gerçekten yani bunlar hiç affedilebilir şeyler değilki. Üstelik onun ilgisini kazanmaya çabalamak yani ÇABALAMAK olmicak bişidir bi ilişkide. Ne bilim ben böle düşünüyorum.

"kisa süreli seyler olabilir ama senden baskasiyla evlenmem" mi???delikafadulden
Soruyor musun bana bunu kabul eder miyim diye?
Sana acik acik söylüyor seni aldatabilecegini.
Uzaklas biraz aklini basina devsirsin ne bicim bi terbiyesizlik bu?
Mezun oldu is bulamiyor sIkIntisiyla hertürlü sacma sapan seyi söylemeye düsünmeye hakki yok.
Acima ona.
Terbiyesizlik yapmis.
Ayagini denk almali, senle evlenecekse böyle seyler konusmamali degil, düsünmemeli!!
Dersini ver kardesim!

Burada ilişkilerini anlatanlara bakıyorum da seviyesizliğin doruğunda resmen yani.bırakın gitsin hastalıklı zihniyetlen neden uğraşıyorsunuz hala? ha eğer siz de hastalıklıysanız tencere kapak olursunuz zaten su yolunu bulur.Ama madem bu kadar ince ve medeni düşünüyorsunuz neden uğraşıyorsunuz? hastalıklı düşünceleri çok olan adamları bırakın yanlız kalsınlar o zaman akılları başlarına gelir yani ilişkilerde kalite ve özen denen bir şey var mükemmel olmasa da mükemmele yakınlık var bunun için çabalamayan cahil adamları nasıl sevgili sıfatına layık görüyorsunuz doğrusu anlamıyorum....

Allah iyilik versin hepinize. Şu son sayfalarda yazılanlar ne kadar sama. ışini gücünü bırakıp erkek takip etmek. Maşalla cümlenize. Canınız mı sıkılıyor sizin?
müsade edin de ilerde evlenmeyi düşündüğüm adamdan emin olayım, beni öylesine bi zevk olarak görmediğini nereden bileyim, her türlü sınavdan geçirdim o farkında bile olmadan, ona güvenmek için, sonraa "aldatıldım, benimle öylesine takılıyormuş" diye dert etmektense, gönlümü açacağım adamı tamamiyle tanımak istememin neresi suç...bakın bi arkadaşımın aşık olduğu bi adam vardı, ama alemlere çok düşkündü, çok da iyi arkadaşımdır kendisi bana dediki "başak çok değiştim diyo, çok seviyorum, gerçekten değişmiş midir" falan istersen bi sınavdan geçirelim dedim,bahsettiğim planı uyguladık, daha ilk muhabbette eridi, afedersiniz yatak planları yapmaya başladı, arkadaşım bu olaydan sonra görüşmeyi kesti ama çocuk elli kere özür dileyince affetti, çıkmaya başladılar, sonuç:defalarca aldatmış, hepsini sonradan öğrendik, böle bişey yaşamak beni çok yaralar, böle bi duruma düşmektense biraz vaktimi harcayarak bişeyler yapmamın neresi yanlış...

ayrıca ne kadar tahammülsüz KK üyeleri var, "bas tekmeyi yolla"ymışş emin olun konu sahibi bayan arkadaşımızın erkek arkadaşına da sorsak onun da şikayetleri vardır, o zaman o da basıp tekmeyi yollasın, 1,5 yıl beraber geçirmek nedir ki demi salla gitsin, sonra başkasını bul, O da mı canını sıktı, onu da yolla gitsin... insan gerçekten sevebileceği, hayatını beraber geçirebileceğine inandığı kişileri her dakka karşısında göremiyor, SEVGı EMEK ıSTER, belki zaman zaman üzülücez, kırılcaz, sinirlenicez ama inanki bunlar incir çekirdeğini doldurmayacak meseleler, hayatta öyle dertler varki, sevdiğinize sahip çıkın başka bişey demiyorum...:umursamaz:

bi de şunu da eklemek istiyorum, erkeklerin en büyük zaafı kadınlar, onlar bizim gibi değiller malesef; ben arkadaşlarıma da söylüyodum, bu anlattığım plandaki oyuna düşmeyecek erkek de az bulunur, kendisine ilgi duyan bi bayana "hayır" demek erkek yapısını aykırı, bunu yapabilenlere helal olsun ama çok zor, tek kriter bu deil yani önemli olan sizin ona olan inancınız, tahammül edemiyosan melek olsa kaç yazar, ama seviyosan kolay kolay vazgeçme derim ben kardeşim, ama kör de olma gerçekten seni ilerde üzeceğini hissediyosan mücadele etmeye de değmez, onu en iyi sen tanırsın...

müsade edin de ilerde evlenmeyi düşündüğüm adamdan emin olayım, beni öylesine bi zevk olarak görmediğini nereden bileyim, her türlü sınavdan geçirdim o farkında bile olmadan, ona güvenmek için, sonraa "aldatıldım, benimle öylesine takılıyormuş" diye dert etmektense, gönlümü açacağım adamı tamamiyle tanımak istememin neresi suç...bakın bi arkadaşımın aşık olduğu bi adam vardı, ama alemlere çok düşkündü, çok da iyi arkadaşımdır kendisi bana dediki "başak çok değiştim diyo, çok seviyorum, gerçekten değişmiş midir" falan istersen bi sınavdan geçirelim dedim,bahsettiğim planı uyguladık, daha ilk muhabbette eridi, afedersiniz yatak planları yapmaya başladı, arkadaşım bu olaydan sonra görüşmeyi kesti ama çocuk elli kere özür dileyince affetti, çıkmaya başladılar, sonuç:defalarca aldatmış, hepsini sonradan öğrendik, böle bişey yaşamak beni çok yaralar, böle bi duruma düşmektense biraz vaktimi harcayarak bişeyler yapmamın neresi yanlış...

daha göreceğin günler var bebek. :KK66:) yazdıkların çok masum kalıyor. neyse. kolay gelsin size. takip edin belki temizine rastlarsınız.

ya koşa koşa gidip de evlenecek halim yok, ben de tanımaya çalışıyorum sonuçta, ama öyle elli kişiyle çıkıp da belli bi yaşa geldikten sonra "ee artık evlenim" demek bana göre deil, hatta hep ilk çıktığım kişiyle evlenirim heralde diyodum, öyle olmadı ama ben de "bi onunla vakit geçirim, bi de şunla sevgili olayım bakim nası olcak" diyen bi insan deilim, çok zor severim, sevdiğim zaman da tam severim, ne desem alay eder gibi cevap verilmesi de artık sinirimi bozmaya başladı, katılırsınız, katılmazsınız orası ayrı ama benim hayatta neler yaşadığımı bilmeden saf küçük kız muamelesi yapılması hiç hoşuma gitmiyor, benim de belli hayat tecrübelerim var, her ne kadar yaşım 19 olsa da...

yazdıkların çok masum kalıyo demişsiniz, aslında yazmak istediğim çok şey var ama gerek yok, bırakın masum olanları yazayım...

Bu arada burda mesele ben deilim, konu sahibi arkadaşımız ciciozun bi problemi var, onunla ilgilenmeliyiz vereliniortak

X