Kızlar hiç gücüm kalmadı çok yoruldum...

Her konuda haklısın ama aldatmaz canım bunu biliyorum.En azından henüz diil kaydirigubbakcemile3

ne zaman o kıvamda olur:icecream:
"ya tatlım yemin ederim aklımdan bile geçmiyor :'(" yazmış...Ya neydi o zaman söylediklerin..Anlam veremiyorum dedim...

"dervişin fikri neyse zikri de odur. " diyeyim, sen anla. tabii anlamak istersen:KK1:

ne zaman o kıvamda olur:icecream:

"dervişin fikri neyse zikri de odur. " diyeyim, sen anla. tabii anlamak istersen:KK1:

daha zamanı var o kıvam için :)

Canım şaka bi yana herşeyi söyledim...Bak dedim seni çok seviyorum bunun kıymetini bil.Ayrılmak istiyorsun ve zamin hazırlıyorsun gibi geliyor dedim bunun için bu oyunlara gerek yok,direkt söyle çekilir giderim dedim..."Ya aşkım nasıl bçyle düşünürsün" dedi.Sen zorla düşündürdün dedim.Düzelteceğim diyor ikide bir....

Ya beni mi sınıyor acaba diyorum,önceden konuşuldugunda bu konu ben de hataysa affedebilirim demiştim...Dün biter dediğimde hani önceden böle demiştin dedi.O o zamandı dedim bende.

Neyse işte şimdi dedim ki önceden hata olabilirdi ama şimdi öyle dile düştü ki bu konu sanki yapmışsın da itiraf edemiyormuşsun gibi bi durum var dedim.
"Ya aşkım :'( yanlış düşünüyosun ne okur kötü şeyler gelmesin aklına" yazmış.Ben de empati kur bi dedim!!!Yaptıysan itifar et bi nebze olsun değerin kalsın dedim.
YOK ÖYLE BİRŞEY BEN SENİ SEVİYORUM BİR TEK SENİNİM yazmış.

haha canım ilgi mi bekliyorsun dur tam adamı geldi sana yazmaya :)
seni kaybetme korkusundan delirmesini istiyorsan
süslen püslen saçını başını toparla toplan arkadaşlarına zırt pırt oraya buraya plan yap
ama bu arkadaşlar büyük bi grup olsun kızlı erkekli
oraya buraya giderken de kimi zaman haber ver kimi zaman haber vermeyi unut o zaten delirir arar duymamış numarasına yat açma fln
ama her zaman bana güven seni çok seviyorum lafları da ağzından düşmesin. bu arada o istediğinde deil sen istediğinde görüşün

emin ol 2 haftaya o lafları eden adam aşkından ağlayabilir bile

tecrübe ettim onayladım bunları ben bilerek yapmadım ama işe yaradığına %100 güvence veriyorum sana

haha canım ilgi mi bekliyorsun dur tam adamı geldi sana yazmaya :)
seni kaybetme korkusundan delirmesini istiyorsan
süslen püslen saçını başını toparla toplan arkadaşlarına zırt pırt oraya buraya plan yap
ama bu arkadaşlar büyük bi grup olsun kızlı erkekli
oraya buraya giderken de kimi zaman haber ver kimi zaman haber vermeyi unut o zaten delirir arar duymamış numarasına yat açma fln
ama her zaman bana güven seni çok seviyorum lafları da ağzından düşmesin. bu arada o istediğinde deil sen istediğinde görüşün

emin ol 2 haftaya o lafları eden adam aşkından ağlayabilir bile

tecrübe ettim onayladım bunları ben bilerek yapmadım ama işe yaradığına %100 güvence veriyorum sana

oooo süpermiş :) ben istediğimde görüşsek heralde 1 ay görüşemeyiz çünkü beyefendi ancak haftada bir görüşmek ister :S arada ben de naz yaparsam...en az 2 haftayı bulur...Bi de ben bi kere ona başka zaman görüşelim filan dedim mi artık hep benden bekler.Fazla naza gelmez bence sıpa..

ne kadar zamandır berabersiniz, önce bunu sormak istiyorum... erkekler bi sorunları olduğu zaman çok ilgisizleşiyo, belki bi derdi vardır.
yaa ben anlamıyorum başkasının ilişkisi hakkında nasıl bu kadar kolay yargıya varıyosunuz, hemen "bu senden sıkılmış, bas tekmeyi yolla" ne demek ya, herkesin problemleri olabilir, empati yaparsak biraz moraliniz bozuksa, kafanıza bişeyi takıyosanız sürekli mutlu olup, sevgilinizle eğlenemezsiniz ki, eğer ayrılmak gibi bi derdi olsaydı ne bilim kendimden soğutim diye bi çabası olsaydı, siz ayrılalım dediğinizde kabul ederdi, hatta ayrılan taraf siz olduğunuz için ayrılığın sorumluluğu da size kalmış olurdu, ama insanoğlu beşer şaşar demesi düşündürücü biraz; bunun ne anlama geldiğini bi kendisine sorun bence, hatta açık açık sen arada kaçamak mı yapıyosun diye direk olarak sorun derim...
ağlarken dordurma yemesi meselesine gelince, bazı erkekler bi bayan ağlıyosa hemen ilgilenir, canım cicim moduna gelir, bazılarınınsa umrunda olmaz ( bence ağladığında ilgilenirsem sürekli bunu yapar diye düşündükleri için) mesela benim erkek arkadaşım ağladığım zaman çok sinirlenir, "benim karşımda ağlama, kes ağlamayı öyle konuş" der, belki o da ikinci bahsettiğim cinstendir, olabilir yani, kesin hükümlü olmayın seviyosanız, ama onsuz da paşalar gibi yaşarım onu mu çekicem diye düşünüyosanız hiç uraşmayın, bitsin...

a.s vereliniortak kaydirigubbakcemile5 sonuna kadar katılıyorum

oooo süpermiş :) ben istediğimde görüşsek heralde 1 ay görüşemeyiz çünkü beyefendi ancak haftada bir görüşmek ister :S arada ben de naz yaparsam...en az 2 haftayı bulur...Bi de ben bi kere ona başka zaman görüşelim filan dedim mi artık hep benden bekler.Fazla naza gelmez bence sıpa..

bırak bu hesapları o yapsın... senin umrunda olmasın... çok zor belki ama inan o zaman istediğimiz ilişkiyi yaşatıyorlar bize...

ya her sabah bu erkek milletine sinir olmayayım ; pozitif bakayım diyorum ama yok birşey engel oluyor bana... :umursamaz:

daha zamanı var o kıvam için :)

Canım şaka bi yana herşeyi söyledim...Bak dedim seni çok seviyorum bunun kıymetini bil.Ayrılmak istiyorsun ve zamin hazırlıyorsun gibi geliyor dedim bunun için bu oyunlara gerek yok,direkt söyle çekilir giderim dedim..."Ya aşkım nasıl bçyle düşünürsün" dedi.Sen zorla düşündürdün dedim.Düzelteceğim diyor ikide bir....

Ya beni mi sınıyor acaba diyorum,önceden konuşuldugunda bu konu ben de hataysa affedebilirim demiştim...Dün biter dediğimde hani önceden böle demiştin dedi.O o zamandı dedim bende.

Neyse işte şimdi dedim ki önceden hata olabilirdi ama şimdi öyle dile düştü ki bu konu sanki yapmışsın da itiraf edemiyormuşsun gibi bi durum var dedim.
"Ya aşkım :'( yanlış düşünüyosun ne okur kötü şeyler gelmesin aklına" yazmış.Ben de empati kur bi dedim!!!Yaptıysan itifar et bi nebze olsun değerin kalsın dedim.
YOK ÖYLE BİRŞEY BEN SENİ SEVİYORUM BİR TEK SENİNİM yazmış.

cnm baksana demiş zaten sana
bence bitirmek istese söylerdi bence, bence sen oluruna bırak bakalım
kendini bu kadar yorma

Bence zaman Ver düzelir.. herkes her zaman aynı olamaz.. çok Büyük Bi proBlem göremedim Ben.. karşısında çok sık ağlıyosan Benim giBi, dondurmasını da yer sütlaçını da.. erkekler sık sık ağlayan sevgililerinden hoşlanmazlar.. Ben de çok sık ağlarım.. sarılır oyy oyy aman da aman kimin BeBeğiymiş falan der, döner sonra Başka Bişeyle ilgilenir Ben daha da çok ağlarım.. aşkım e yeterr der.. o da arada ilgisizleşir, o öyleyken Ben de Buz giBi olurum, ağzımdan "aşkım" lafını Bile duyamaz, çok resmi olurum, Bu sefer aramızı düzeltmek için çırpınır, kendiliğinden düzelir sonra.. sen de kendini geri çek o ilgisizleştiğinde.. o aramadan msj atmadan arama msj atma, msjlarına verdiğin cevaplarda aşkım falan deme, soğuk ol.. cidden o zaman kendileri çaBa gösteriyor..

Her konuda haklısın ama aldatmaz canım bunu biliyorum.En azından henüz diil kaydirigubbakcemile3

klasik türk kadını benim kocam yapmaz .. Bukadar emin olma ve bu emin tavrını onada belli etme . nasıl olsa inanmaz bana sonsuz güveni var diye kırar fındıkları ruhun bile duymaz ..biraz çantada keklik olmadıgı her an seni kaybedebilecegi hissini ver seviyorsa senin şuan yaptıgın gibi bişeyleri kurtarmaya çalışır .zaten sevmiyorsa yapacak birşey yok .

Bu sonsuz güven duygunla aldatılmışsındır bile...
Söylemedi deme...
:1closedeyes:

sana şunu yap bunu yap diyemem ama çok iyi düşün.zaman geçtikçe herşey daha da zorlaşabiliyor.ilk önce ne istediğine karar ver.nasıl daha mutlu olacaksın.kalbinin sesini dinle sezgilerini dinle.geçici şeyler olabilir denmesi de hiç hoş birşey değil.senin hissettiklerin ne olacak peki?iyi düşün ve konuş.tüm mutluluklar seninle olsun.

sana şunu yap bunu yap diyemem ama çok iyi düşün.zaman geçtikçe herşey daha da zorlaşabiliyor.ilk önce ne istediğine karar ver.nasıl daha mutlu olacaksın.kalbinin sesini dinle sezgilerini dinle.geçici şeyler olabilir denmesi de hiç hoş birşey değil.senin hissettiklerin ne olacak peki?iyi düşün ve konuş.tüm mutluluklar seninle olsun.

canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum.pişmanım nasıl söyledim bilmiyorum dedi...Bilmiyorum içim hala kırgın,ama onu çok çok da seviyorum.hemen bitiresim gelmiyor,bu ara bunalımda biliyorum geçer diyorum ama bi yandan da boş boş beklemek istemiyorum :s-tatlicadiarzu-bilmiyorumkismile

klasik türk kadını benim kocam yapmaz .. Bukadar emin olma ve bu emin tavrını onada belli etme . nasıl olsa inanmaz bana sonsuz güveni var diye kırar fındıkları ruhun bile duymaz ..biraz çantada keklik olmadıgı her an seni kaybedebilecegi hissini ver seviyorsa senin şuan yaptıgın gibi bişeyleri kurtarmaya çalışır .zaten sevmiyorsa yapacak birşey yok .

canım artık değiştim,tavrım da değişti.Kaybedebilecekmiş gibi davranıyorum ona,insafım kalmadı bu konuda olumunekankayizsmile

bakımlımısın?
erkekler maalesef buna çok önem veriyor biraz bakımsız kalsan tavırlarında değişme olabiiliyor tabii bu erkeğine göre değişir..

benden sana kucuk bi tavsiye": sakin duzelir diye bekleme kendine yazik edersin.. cikar hayatindan onune bak cidden bak.. sana bu laflari diyen adam ne haltlar karistiriyordur varya.. saf gibi pisman gibi gorunurler bi de.. sonra kafani cok duvarlara vurursun.. mezun olmus basi donmus cok belli.. herkes mezun oluyor bi o degil.. ama herkes boyle sacmalamiyo demi..

canım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum.pişmanım nasıl söyledim bilmiyorum dedi...Bilmiyorum içim hala kırgın,ama onu çok çok da seviyorum.hemen bitiresim gelmiyor,bu ara bunalımda biliyorum geçer diyorum ama bi yandan da boş boş beklemek istemiyorum :s-tatlicadiarzu-bilmiyorumkismile[/QUOTE

canım herkesin hayatında inişler çıkışlar bunalımlı dönemler olabiliyor.çok büyük sorunlarda yok gibi aslında. sadece biraz zaman ver kendine iyi düşün ki iyi olsun değil mi a.s inşallah en kısa zamanda sorunların geçer giderde unutursun hepsini.zordur hayat paylaşmak önemli olan kalpler de sevgi olsun.herşey dilediğin gibi olsun..

Ya kahretsin ya malesef aynı benim ki.. 3yıl olgu eskiden senden basksı haram olsun diyen simdi ben erkegim tek seferlikler aldatma olmaz diyo .. hep o arkdsları yüzünden biliyorum.. sonra da saka yaptım kızdırmak icin diyo..ama az önce ayrıldık sanırım agzıma gelen herseyi yazdım cevap bile vermedi sabah olunca günaydın askım yazar uzatma yazar valla bıktım artık bna da bi akıl verin ya seviyoruz ama o çok ilgisiz artıkkkkkkk yaaaaaaaa aglıcam simdi :S

X