Kızlar hamileyim.

tebrik ediyorum....
allah bebisini saglikli kucagina almayi nasip etsin...
dilerim hamileliginizde cok rahat gecer...

canım tebrikler cok sevindim senin adına ne mutlu böyle haberleri duymak bile bizim için bir umut. Allah bizede nasip etsin inşallah. Kaç yıllık evlisin canım?

Ben bugün kan testi yaptırdım ve hamileyim. Klomen kullandım bu ay ve hamile kaldım. Kasıklarınızda ağrı ve göğüslerinizin ucunda ağrı varsa galiba sizlerde hamilesinizdir. Allah herkese versinnnnnn. Birde bu ay çörek otunu bal ile karıştırıp yedim. Bununda faydası var sanırım. O kadar ay olmadı ama bu ay oldu....

tebrikler canım..Allah tamamına erdirsin...:))

canım seni tebrik ediyorum Rabbim sağlıkla kucağına versin inşllh bizede dua et lütfen....

Ben bugün kan testi yaptırdım ve hamileyim. Klomen kullandım bu ay ve hamile kaldım. Kasıklarınızda ağrı ve göğüslerinizin ucunda ağrı varsa galiba sizlerde hamilesinizdir. Allah herkese versinnnnnn. Birde bu ay çörek otunu bal ile karıştırıp yedim. Bununda faydası var sanırım. O kadar ay olmadı ama bu ay oldu....

canımm tebrik ederim.ALLAH hayırlı evlat nasip etsin saglıklı bir ömür versin sanada bebişinede.:CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

canım çok ama çok sevindim rabbim hayırlısı ile kucağına almayı nasıp etsin inşallah darısı başımıza

canım Allah tamamına erdirsin sabah sabah çok güzel bir haber bu neşem yerine geldi darısı bizlerin başına.... bakalım biz ne zman buradan hamileyim diye bağırıcaz...

Hayırlı olsun...
Rabbim inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da almayı nasip eder...
Darısı bizim başımıza en kısa zamanda

ayyy patasana17 canım ya bu ay bende kullanıorum gonaphene,klomen muadilinde bi ilaç.
ilacımın 3.günü bugünn...
Umarım bende bu ay hamile kalırım,o kadar umut oldun ki bana anlatamam...
Benim için ve burada ki çocuk isteyen herkes için dua et olur mu???

X