Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

--------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar benim kan testim de 2.07 yazıyordu sonucum birde yan tarafta verilmiş 2 değeri vardı akşam aldığım için doktor yoktu bana orda bır kız sınırda dedi kızılayda yaptırdım kanda gebelik testi.aşılama yaptırmıştım ben 13 ünde olmuştu aşılamam doktorum eşinizle de 2 gün beraber oldun dedi 14 15 temmuz biz eşimle 14 ve 17 sinde beraber olduk 30 unda hastalanmam gerekiyor olmadım daha doktoruma söyledim işte sonuç negatif diye bana adet oldunmu dedi hayır dedim bu değer sınırda dedi 0 çıksaydı kötü 2.07 tutunmaya çalışmış dedi ama belki eşimle benimki tutmuş olabilirmi o yüzden bana bu hafta hasta olmazsan tekrar gebelik testi yap dedi benim normalde hasta olmam gerekiyor değilmi sonuçta yumurtam çatladı hamile değilsem adet olmam gerekir ben şeyden korkuyorum ben adet göremiyordum ilaç almadan ama bana iğneler vuruldu aşılama için yumurta çatlatıldı benim adet olmam gerekir değilmi olmazsam gebelik testimi yaptırayım acaba yine doktorumun dediği gibi gebelik sonucu 50 falan çıkması gerekşyordu herhalde ilk günler kaç çıkarki 17 sindeki tutmuşsa belki bu hafta belli olur hamileysem değiilmi inş. öyle olmuştur eşimle benimki tutmuştur hayırslısını versin alalhım hepimize

merhaba, ben tüp bebek 1.denememde hamile kaldım. 11. haftadayım ancak kanamalarım oluyor ve sürekli istirahat etmem gerekiyor. Düşük tehlikesi var. Benim gibi sorun yaşayan varsa görüşelim...

Seni cani gönülden tebrik ediyorum cnm :teselli:

Ne güzel bisi ilk seferde hamis kalmisin . :sm_cool:

Allahim saglikla ve hayirla kucagina almayi nasip etsin .

Sana tavsiyem : Kendine dikkat et . Bol bol uyu ve dinlen ..

Bol su ic (bu cok önemli )..

Allah bütün hamisleri ve bebeklerini korusun ins. :Saruboceq:

Darisi biz isteyenlerin basinaaa ...

heyyyyyyyyyyy herkes kendine gelsin nedemek dr hep umutveriyor sonrası fosss namaza çocuk için deil ALLAH rızası için başla .ben bir bayanla tanışdım 8 sene çocugu olmamış hep ALLAH A dua ediyordum olsun diye arkadaşım birgün sen ALLAHIN segili kulusun demiş oda neden demiş bizim çocuklarımız var ama senin kadar ALLAH A dua edecek vaktimiz yok demiş ve arkadaşım çok sinirlenmiş .BELKİ İNANMICAKSINIZ AMA KENSDİSİNİN ŞİMDİ 2KİZ ERKEK ÇOCUKLARI VAR AYNI KELMEYİ BANA KULLANDI VE KENDİDE ŞOK OLDU BEN ÇOCUKLARIM OLALI DEDİ ALLAHA OLAN GÖREVLERİMİDE YERİNE GETİREMEZ OLDUM DEDİ VE GÜLDÜK DUA VE SAGLICAKLA KALIN UNUTMAYIN SABIR ÇOK AMA ÇOK ACIDIR AMA GELVELAKİN MEYVESİ TATLIDIR BİZDE SABREDİBDE MEYVESİNİ YİYENLERDEN OLURUZ İNŞ

Merhabalar arkadaşlar bende araniza katilmak istiyorum. 22 yaşindayim ve 4 yillik evliyim. 10 gün içinde adet olup 2. Günü muayene için doktora gideceğim. Dondurulmuş embriyolarimi transfer edecekler.transferim büyük ihtimalle ağustos sonu eylül başi gibi olacak inşallah. 1. Tüp bebek denememde hamile kaldim ama bebeğim 2,5 ayliikken karnimda öldü ve 1 ay önce kürtaj oldum doktorum pko hastasi olduğum için kistlerim yenilemeden diğer embriyolarida transfer edelim rahim temizken dedi. Heyecanliyim ama ilkine göre daha az. Rabbim hepimize haiyrli sağlikli evlatlar nasibetsin inşallah.

kız ebru bil bakalım ben kimim ayrıca siteye hoşgeldin sefa geldin canımcım hadi bil düşün yerimseniben

Caniiiiim bitanem benim yaa tanimazmiyim maşallah maşallah bebişine oyyy yerim ben onu yaaa:dance: çaok tatlı maşallah yaa görmek istiyodum gördüm sonundaa.s.
sen nasılsın umarım iyisindir tabi bebişte iyidir umarım yerimseniben

saol canım benim iyyim şükürle rolsun görüyorum maaşallah sende kendini toparlamışsın aferin sana böyle ol ghör bak ummadıgın anda gelecek senin birtanecik melegind e saol hayatım bebek de iyi bende annemlerdeyim bandırmada oda iyi uyuttum şimdi bende onu ay kıyamam sana

Canim benim nolur bana dua et 10 gün içinde hastaneye gideceğim. Ben maddi sorunlardan dolayi kalan embriyolari dondurmak istedim hatta hastanede eşim ve ben imza attik dondurulsun diye ama sonra parasini ayarlayamadik ve öğrendimki parasini vermediğimiz halde embriyolarimizi dondurmuşlar allah razi olsun onlardan. Rabbim bebeklerimi sakladi. Bakalim 4 ta ne var ama çözüldüğünde kaçi sağlikli kalacak:1no2:
BANA DUA ET AZ KALDI MUAYENE GÜNÜME BU AY SONU YADA EYLÜL BAŞI GİBİ TRANSSFERİM OLACAK İNŞALLAH.:CüvCüv:

canım benim bak olumlu düşün inşaallah hepsi çözülecek ve saglıklı iki bebek gelecek hiç korkma dileirm ki emriyolar saglıklı bebekler olacka ve 9 ay sonra kollarında oalcaklar inşaallah sonra teryzeleri onlara ciciler alacak inşaallah aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn hadi hayırlısıyla inşaallah cnaımcım inşaallah

Sağol canim yaa valla olmuş gibi sevindirdin beni allah razi olsun rabbim evladini anali babali büyütsün sana hayirli akşamlar görüşürüz yine öpüyorum seni ve bebişi:1hug:

selam ben yine tüp bebek tedavisine başladım.bakalım bu sefer nasıl sonlanacak lucrin kullanıyorum.bugün 38 gündür lucrin iğnesi oluyorum,farlutalde kullandım henüz adet olamadım doktorum sabırlı ol diyor.allah sonunu iyşallah iyi getirir ne olur dua edin

Merhaba arkadaşlar

daha önce doğal yolla kolayca hamile kalmama rağmen kürtaj sonrasi hamile kalamz oldum 3 ay gonaphene ile denedik olmadi hsg çekilde sorun çikmadi 3 ay deneyin olur dendi yine olmadi bir süredir araştiriyorum aşilamada çok şansi arttirmiyor saniyorum bana yardimci olurmusunuz

tüp bebek tedavisi iyi bir merkezde toplam maliyet nekadar tutuyor istanbuldayim yardimci olursaniz çok sevinirim

birde nette okudum ilaçsiz tüp bebek tedavisi mailiyeti yari yariya düşürüyor diyor boyle bir tedavi varmi gerçekten bilginiz varsa kisaca bu konudada yardimci olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…