Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

evet herkeste böyle olmuyor transfer sonrası ağrı yaşamadım ben ama benim ağrı eşiğim çok düşüktür.demek ki ağrı eşiğinin yğksek ya da düşük oluşuna bakmıyor.ben transferden önce çok korkuyordum çünkü bir arkadaş bana çok ağrı çektiğini söylemişti doktorum inandıramadı beni dedi ki ağrı olmayacak ama ben korkudan o gece uyuyamamıştım..bazı kişilerde çok aprı oluyormuş demek ki.geçmiş olsun arkadaşım umarım bir sonraki ağrın doğum yaparken olur..inşallah hamile kalırsın ve sağlıkla taşıyıp 9 ay 10 günün sonunda sağlıkla kolay bir doğumla dünyaya getirirsin bebeklerini (bak bebekler diyorum)

akyamm geçmiş olsun canımm agrılı olduğuna üzüldümm ben sadece narkozdan sonra yarım saat falan agrı hissettim ve ara oluyordu ama dr um ağrı kesici iğne yaptırdı ve sonra hiç bişeyim kalmadıı..ama transfer yumurta toplamaktan daha rahat ve acısız gerci transferden sonra yine bir kaç gün kasık agrın oluyor ama çok şiddetli değil umarım seninde benim kadar rahat ve agrısız olur içini ferah tut.ve dualar oku transfer yapılırken ben öyle yaptım..NURTANESİNİN DEDİĞİ GİBİ UMARIM SON OLARAK DOĞUM SANCISI ÇEKERSİN ALLAH İNŞ KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİNN ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN CANIM

nurtanesi ve civciv
çok tşk edrim, perşembe günü transferim oldu, bugün üçüncü günüm, sürekli yatmaktan beli ağırdı, Allahım inşallah tutunurlar, 3 tane transfer edildi, pazartesi işime başlayacağım, dr 3 gün dinlenmek yeter dedi normal hayatına dönebilirsin dedi, acaba bebekler tutunduysa ne gibi belirtileri oluyor yada tutunamadılarsa bi belirtisi oluyormu

akyamm.. canıım bende aranıza yeni katıldım.. bende taransfer işlemim 12 gün oldu sonucu dün aldım. ve pozitif çıktı üstelik çoğul gebelik..gebelik testin pozitif çıkarsa hormonlarından çoğul olup olmadığını biliyolar ayrıca kedini çok yormadan işine devam edebilirsin bende 3 gün yattım.. sonra normal hayatıma döndüm ama havalar çok sıcak dikkat et. bu arada tutup tutmadığı çok belli olmyor ilk günlerde yani bu üç günde pek bişey anlmazsın ama ben çok fazla yemeğe başladım iştahım açılmıştı birde yemeklerden sonra çok tatlı bir uyku basar. göz kapakların ağarlık çöker. Başkada bir belirti olmamıştı bende bakalım bundan sonra belirtiler olacak galiba..İnşallah Allahım kucağına versin yavrunu. sana bol şans canım.

akyamm.. canıım bende aranıza yeni katıldım.. bende taransfer işlemim 12 gün oldu sonucu dün aldım. ve pozitif çıktı üstelik çoğul gebelik..gebelik testin pozitif çıkarsa hormonlarından çoğul olup olmadığını biliyolar ayrıca kedini çok yormadan işine devam edebilirsin bende 3 gün yattım.. sonra normal hayatıma döndüm ama havalar çok sıcak dikkat et. bu arada tutup tutmadığı çok belli olmyor ilk günlerde yani bu üç günde pek bişey anlmazsın ama ben çok fazla yemeğe başladım iştahım açılmıştı birde yemeklerden sonra çok tatlı bir uyku basar. göz kapakların ağarlık çöker. Başkada bir belirti olmamıştı bende bakalım bundan sonra belirtiler olacak galiba..İnşallah Allahım kucağına versin yavrunu. sana bol şans canım.

öznur merhaba,
gözün aydın Allah kucağına almayı nasib etsin bebeklerini, inşallah banada yaşatır Allah, yatmaktan o kadar sıkıldımki resmen uykularım kaçıyor bel ağrısından gece 3 te uyandım belimin ağrısından hala uyuyamadım, biraz yürüyorum evin içinde o zaman rahatlıyorum ama bu seferde içime bi kuşku düşüyor acaba bişey olurmu diye, çok zor beklemek, Allahım ne olur yardım et hepimize, bu kadar yatmak normalmi bilmiyorum, oturuncada kasıklarıma ağrı giriyor bu sefer iyice korkuyorum napçam bilmiyorum :KK43:

öznur merhaba,
gözün aydın Allah kucağına almayı nasib etsin bebeklerini, inşallah banada yaşatır Allah, yatmaktan o kadar sıkıldımki resmen uykularım kaçıyor bel ağrısından gece 3 te uyandım belimin ağrısından hala uyuyamadım, biraz yürüyorum evin içinde o zaman rahatlıyorum ama bu seferde içime bi kuşku düşüyor acaba bişey olurmu diye, çok zor beklemek, Allahım ne olur yardım et hepimize, bu kadar yatmak normalmi bilmiyorum, oturuncada kasıklarıma ağrı giriyor bu sefer iyice korkuyorum napçam bilmiyorum :KK43:

transferin hayırlı olsun canım inşallah hamiş haberlerinide alırız ,beklemek zor amaçok heyecanlı bir süreç,kendini yoracak işler yapma her fırsatta dinlen canım.

transferin hayırlı olsun canım inşallah hamiş haberlerinide alırız ,beklemek zor amaçok heyecanlı bir süreç,kendini yoracak işler yapma her fırsatta dinlen canım.

sağol pınk rose, valla 3 gündür yatıyorum hiçbişey yapmıyorum birtek tuvalete kalkıyorum o kadar, bu durumda beni baya sıktı belim ağrıyo çok, beklemek gerçekten çok zormuş, keşke bugünlerde belli olcak bi yöntem olsaydıda 12 gün beklemeseydik, sen ne durumdasın ?

sağol pınk rose, valla 3 gündür yatıyorum hiçbişey yapmıyorum birtek tuvalete kalkıyorum o kadar, bu durumda beni baya sıktı belim ağrıyo çok, beklemek gerçekten çok zormuş, keşke bugünlerde belli olcak bi yöntem olsaydıda 12 gün beklemeseydik, sen ne durumdasın ?

keşke öyle bir yöntem olsaydı ama maalesef canım sabredip bekliyceksin,yorulmadan stres yapmadan,ben ramazan dan sonra micro denemeyi düşünüyorum biraz dinlenicem canım..

keşke öyle bir yöntem olsaydı ama maalesef canım sabredip bekliyceksin,yorulmadan stres yapmadan,ben ramazan dan sonra micro denemeyi düşünüyorum biraz dinlenicem canım..

hayırlısı olsun umarım seninde emeklerin boşa gitmez, inşallah bebişlerimize kavuşuruz...

nurtanesi ve civciv
çok tşk edrim, perşembe günü transferim oldu, bugün üçüncü günüm, sürekli yatmaktan beli ağırdı, Allahım inşallah tutunurlar, 3 tane transfer edildi, pazartesi işime başlayacağım, dr 3 gün dinlenmek yeter dedi normal hayatına dönebilirsin dedi, acaba bebekler tutunduysa ne gibi belirtileri oluyor yada tutunamadılarsa bi belirtisi oluyormu

canım transferin hayırlı olsun allahım inş kucağına almayıda nasip eder....benimde 3 tane transfer edildi bugun 9.günüm ama hiç bir belirti yok yada ben anlamıyorumm sadece ara ara kasık agrıları ve bel ağrıları tabi bu belirtiler iyimi kötü mü onuda bilmiyorumm...ama ben nedense hiç yatamadım yaa hala fıldır fıldır evde dolanıyorumm ve internet basındayım ama benim de kalcalarım çok ağrıyorr yaa oturmaktann bide iğnenin etkisi var tabi...bu arada dr sana iğne verdimi?

canım sanırım belirtiler de kişifden kişiye değişiyor o yüzden belirtilere takılma fazla sadece olumlu düşün
örneğin benim ilk mikroenjeksiyon denememde bekleme sürecinde belim kasıklarım ağrımıştı doktoruma sorduğumda "bu iyi bir işaret bebeklerin tutunmuş olacak yüksek ihtimalle "demişti
oysa tutunmadılar:KK43:
yani bir kişide ağrı iyiyken birinde olumsuz işaret olabilir kişisel bir şey bu.
inşallah bebeklerin seninle kalacak

ben yeni uye oldum ama uzun zamandir takip ediyordum inanin hemen hemen herkesi taniyor gibi oldum sorunlar ayni olunca insanin birbirini anlamasi ne kadar kolay degilmi

ben yeni uye oldum ama uzun zamandir takip ediyordum inanin hemen hemen herkesi taniyor gibi oldum sorunlar ayni olunca insanin birbirini anlamasi ne kadar kolay degilmi

evet canımm aynı dili konuşan değil aynı duyguyu yalaşanlar birbirini anlarmışş bizlerde hep aynı duyguyu yasıyoruzz allah hiç birimizin dualarını geri çevirmesinn ŞenizŞeniz

canım transferin hayırlı olsun allahım inş kucağına almayıda nasip eder....benimde 3 tane transfer edildi bugun 9.günüm ama hiç bir belirti yok yada ben anlamıyorumm sadece ara ara kasık agrıları ve bel ağrıları tabi bu belirtiler iyimi kötü mü onuda bilmiyorumm...ama ben nedense hiç yatamadım yaa hala fıldır fıldır evde dolanıyorumm ve internet basındayım ama benim de kalcalarım çok ağrıyorr yaa oturmaktann bide iğnenin etkisi var tabi...bu arada dr sana iğne verdimi?

civciv seninde transferin hayırlı olsun sonuca az kalmış senin inşallah olumlu haberlerini alırız Allah hepimize yardım etsin, ben yattım valla ama yatmamış olanlarında tutmuş, bu iş tamamen kısmet bence Allah yazdıysa yatsanda yatmasanda oluyor inşallah bizim içinde güzel şeyler yazmıştır , transferden sonra 60 tane iğnem var progestron sabah 2 akşam 2 vurduruyorum, vitaminleri alıyorum hala, 5 gün boyunca alacağım prednol ve monodoks var bugün son onlar, bunların dışında bir kereliğe mahsus pazartesi göbekten vurulacağım 2 iğne var, birde 31 temmuzda başlayacağım hormon bantları var, ilaç deposu olduk valla bu kadar hormon almak kimbilir ne kadar olumsuz etkileride getiriyodur, neyse bebişlerimiz olsunda herşeye katlanırız, senin varmı kullandığın iğne ve ilaçların ?

canım sanırım belirtiler de kişifden kişiye değişiyor o yüzden belirtilere takılma fazla sadece olumlu düşün
örneğin benim ilk mikroenjeksiyon denememde bekleme sürecinde belim kasıklarım ağrımıştı doktoruma sorduğumda "bu iyi bir işaret bebeklerin tutunmuş olacak yüksek ihtimalle "demişti
oysa tutunmadılar:KK43:
yani bir kişide ağrı iyiyken birinde olumsuz işaret olabilir kişisel bir şey bu.
inşallah bebeklerin seninle kalacak

nurtanesi, zaten benim ağrılarım yanlızca tuvalet ihtiyacım geldiğinde oluyor, biraz oyalanırsam feci ağrı oluyor kasıklarımda onun dışında da yatmaktan belim ağrıyor, Allahım acaba olumsuz giden bişeylermi var :KK43: ama dediğin gibi herkezde farklı tezahür ediyor demekki, inşallah benimle kalırlar, seninde gönlünce olsun herey....

civciv seninde transferin hayırlı olsun sonuca az kalmış senin inşallah olumlu haberlerini alırız allah hepimize yardım etsin, ben yattım valla ama yatmamış olanlarında tutmuş, bu iş tamamen kısmet bence allah yazdıysa yatsanda yatmasanda oluyor inşallah bizim içinde güzel şeyler yazmıştır , transferden sonra 60 tane iğnem var progestron sabah 2 akşam 2 vurduruyorum, vitaminleri alıyorum hala, 5 gün boyunca alacağım prednol ve monodoks var bugün son onlar, bunların dışında bir kereliğe mahsus pazartesi göbekten vurulacağım 2 iğne var, birde 31 temmuzda başlayacağım hormon bantları var, ilaç deposu olduk valla bu kadar hormon almak kimbilir ne kadar olumsuz etkileride getiriyodur, neyse bebişlerimiz olsunda herşeye katlanırız, senin varmı kullandığın iğne ve ilaçların ?

evet canim haklisin allah ol dedikten sonra her türlü olur zaten...yatmak kalkmak vesile olur sadece...inş herkez için güzel şeyler yazmiştir canim ...banada iğne verdi ama sonuç gününe kadar kullanacağim ama benim progestron sadece günde 1 defa 3 ünite birden yapiliyorr ve ayni zamanda elevit forbiol ve corasprin kullaniyorum..sanirim gebelik olişursa bende progestrona devam edeceğim..bu iğne benim kalçalarim çok yakiyo vurulduktan sonra hiç rahat oturamiyorum valla ....normalde iğneden ödüm patlardi ama napalim bebişler için deger şimdi seve seve yaptiriyorum allahim inş emeklerimizi boşa çikarmazz

X