Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

arkadaşlar 1 hafta önce mikroenjeksiyon yaptırdım
pazar günü test yaptırıcam benimle benzer durumda olan varsa paylaşmak isterim
yada daha önce yaptıran varsa.....

hayatım var ama buraya eskiden oldugu kadar ygramıyorlar yoks aolmaz mı sen diğer sayfalara bak yerimseniben birde

mrb arkadaşlar bnde tup yaptırdım 3 defa ama olmadı ılki dıs gebeşıkle sonuclandı dıgerlerıde negatıf yıne hiçbiri tutmadı yanı neyse 4. denemeye baslıycaz baklım 3 ay sonra kısmet ınşllh bu sefer olur allah herkese nasıp etsın

mrb arkadaşlar bnde tup yaptırdım 3 defa ama olmadı ılki dıs gebeşıkle sonuclandı dıgerlerıde negatıf yıne hiçbiri tutmadı yanı neyse 4. denemeye baslıycaz baklım 3 ay sonra kısmet ınşllh bu sefer olur allah herkese nasıp etsın

İNŞALLAH BU SEFER OLUR. BENİMDE İLKİNDE TUTTU AMA 2,5 AYLIKKEN KAYBETTİK. KISMET DEĞİLMİŞ DİYORUZ İŞTE. BAŞKA NE DENEBİLİRKİ. HİÇ BİRİMİZİN UMUDU YARI YOLDA KALMASA KEŞKE.

İNŞALLAH BU SEFER OLUR. BENİMDE İLKİNDE TUTTU AMA 2,5 AYLIKKEN KAYBETTİK. KISMET DEĞİLMİŞ DİYORUZ İŞTE. BAŞKA NE DENEBİLİRKİ. HİÇ BİRİMİZİN UMUDU YARI YOLDA KALMASA KEŞKE.

keşke canım keşke ahh bu keşkeler yokmu:çok üzgünüm: ama dua etmekten ve beklemkten başka bişi gelmıyo elımızden olmayınca olmuyo işte hep dua edıyorum inşllh bıgun benımde bı bebegım olur evımız şenlenır ama kısmet işte allah buyuk gerckten yuce rabbım herkese nasıp etsın bu yuce duyguyu ve sevgıyı herkse tatsın (amin):a015:

selam arkadaşlar bodrumda yaşıyorum. emekli sandığına bağlıyım .tedavi süreci konusunda muğlada yaşayan arkadaşlardan bilgi rica edebilir miyim.Allah hakkımızda hayırlı olanı versin

merhaba canım bende tup bebekle hamile kaldım tam 5 sene bekledım ve eşim okadar çocuk sevıyordukı anlatamam sorun bendeydı sonra ondada cıktı ama RABBIM hamıle kalmayı nasıp ettı çok sukur sabret ve ınan bence iNŞALLAH RABBIM SANADA HAYIRLI EVLAT VERSIN inan bu duyguları yanlız yasayan değilsın

canım bende neredeyse 3 sene uğraştım 2 kere aşılama yaptırdım ilki tuttu ama boş gebelik oldu düştü en sonunda dr değiştirdim ve şu an hamileyim hepsi dr hatasıymış bir hapla problemi çözdü.. darısı tüm isteyenlerin başına....

ah arkadaşlar ya bizler yani tüp bebek deneyenlerin stresi ne olacak nasıl uzak duracagız ben bi çare bulamadım isyan etmiyorum ama çok üzülüyorum

MERHABA İLK TÜP BEBEK DENEMEM AMA NEGATİF ÇIKTI DÜNYA BAŞIMA YIKILDI HABERİ ALDIĞIMDA VE HALA ÇOK KÖTÜYÜM BEN ÇOK UMUTLUYDUM AMA OLMADI.1 TEK EMBRİYO KOYULDU.İNŞALLAH BİR DAHAKİ DEnEMEDE OLUR.ALLAH İSTEYEN HERKESE VERSİN.

arkadaşlar sakın umudunuzu yitirmeyin ben bu ay tüp bebeğe başlayacaktım.ama bi mücize oldu ve hamile olduğumu öğrendim
dr . um bir ay dinlenmemizi bu ay herşeyi yapmamızı ama önümüzdeki ay tüp bebeğe başlayacağımız söyledi adet olmayı beklerken bir baktım günüm geçti eşimin ısrarı üzerine test yaptık çizgiyi görünce inanamadım deliriyorum sandım hemen gidip kantesti yaptırdık ve sonuç pozitif çok mutluyum.allahım herkese nasip etsin işallah

arkadaşlar sakın umudunuzu yitirmeyin ben bu ay tüp bebeğe başlayacaktım.ama bi mücize oldu ve hamile olduğumu öğrendim
dr . um bir ay dinlenmemizi bu ay herşeyi yapmamızı ama önümüzdeki ay tüp bebeğe başlayacağımız söyledi adet olmayı beklerken bir baktım günüm geçti eşimin ısrarı üzerine test yaptık çizgiyi görünce inanamadım deliriyorum sandım hemen gidip kantesti yaptırdık ve sonuç pozitif çok mutluyum.allahım herkese nasip etsin işallah

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah bi gün bizde mucizelerimie kavuşuruz.
darısı başımıza.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek

mrb bende düşündüm bebek sahibi neden olamadığımı bazen isyan ettim ama sonuda kabul ettim allha o kadar büyük ki bunun da hayırlısı vardır dedim ben 4 kez hamile kaldım hep düşük yaptım bunun bi sebebi var tabii kromozom translokasyonu varmış bende onun için tek şansım tüp bebek ümidimi kaybetmedim bi gün benimde melek gibi bi kızım olacak inşallah hepimizin olur. tedaviye başlamak zor malum hayat şartları tek umudum bunun için gerekli parayı ayarlayıp kucağıma bebeğimi alabilmek yanlız olmadığımı bilmek güzel sizde yalnız değilsiniz. sevgiler...

ah arkadaşlar ya bizler yani tüp bebek deneyenlerin stresi ne olacak nasıl uzak duracagız ben bi çare bulamadım isyan etmiyorum ama çok üzülüyorum

Canım Stresi azaltmak için bu tedaviler sırasında akapunktur yaptırıyorlar, hem stresi azaltmak hem de rahime giden kanı artırmak , tutunma ihtimalini artırmak için, belki bu akapunktur olayını düşünüebilirsin. Ben hiç denemedim ama bu tedavimde 3-4 defa da olsa akapunktura gitmeyi düşünüyorum; leventte Zuhal Hnm diye birisi var, tüp bebek tedavileri için genelde ona gidiyorlar.

Canım Stresi azaltmak için bu tedaviler sırasında akapunktur yaptırıyorlar, hem stresi azaltmak hem de rahime giden kanı artırmak , tutunma ihtimalini artırmak için, belki bu akapunktur olayını düşünüebilirsin. Ben hiç denemedim ama bu tedavimde 3-4 defa da olsa akapunktura gitmeyi düşünüyorum; leventte Zuhal Hnm diye birisi var, tüp bebek tedavileri için genelde ona gidiyorlar.

X