Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

Teşekkürler, daha önce İzmir Ege Üniversitesinde tedavi görmüştüm, şimdide ikinci denemeyi Bornova Şifa Hastanesinde yapmayı düşünüyorum. Güzel haberlere inşallah

Merhama RUBA Tüp Bebek tedavisi sonucu hamile kalmıştım, bebeklerimi Ocak ayında kaybettim, şimdi yeniden tedaviye başlamıy düşünüyoruz. Umarım bu defa tamamına erer. Sizin durumunuz nedir?

[ ÖZCEMA ]merhaba arkadaşlar bende cuma günü çatlatma iğnesi olucam bu ikinci olucak
İnşallah güzel haberlerinizi alırız.

çaglacım inşallah tutar canım sen kendini üzme yeterki hersey olur allahın izniyle

a.sçaglacım inşallah tutar canım sen kendini üzme yeterki hersey olur allahın izniyle

kizlar lenfosit asisini daha yeni ögrendim tüp bebekde düsüklere yardimci oluyormus bilgisi olan varmi:emir_bebek:

dün televizyonda tüp bebekle ilgili bir bölümde duydum internettede bektim dogruymus bir cok özel hastaneler yapiyormus carsamba dr gidecegim onada sorayim bakalim ne derece etkili yaptiranlariniz varmi aranizda arkadaslar !!!!!!!!

içimde bi umutsuzluk var sanki hiç bebek sahibi olamıyacakmışım gibi offf cok kötü bunalımdayım

aynen canım ya cumartesi dr gittim o da beni hepten umutsuzluğa itti ya bide bişey sorucam bu yumurta büyümesi nasıl oluyoo benim 4 mm miş 8 olması lazımmış ya bu spermlermi yoksa benim yumurta boyummu çatlamamı oluyo bu büyüme lütfen cvp verin deliricem :emir_bebek: gel hadi bebeğimm annen ve baban çok üzgünnsenağlama

Merhaba Arkadaşlar
Pazartesi günü kontrol günümdü. ve e2 değerim düşük çıktı tedavimib 6. günüydü. Değerim 158.Doktorum Bu kadar ilacın nereye gittiğini söyleyip dozumu yükseltti. 337,5 gonalf kullanıyordum. 412,5 a çıkardı.Bugün yeniden gidicem. Söylemek istediğim şey pazartesi gününden beri sizlerden bir yardım bir bilgi bekliyorum. Hatta yeni konu bile açtım. Ama maalesef kimse yanıt vermedi. Acaba kötü birşey mi kimse yazmak mı istemiyor diye bile düşündüm. Sadece bir arkadamız inşallah değerin yükselir, diyerek moral verdi.Kısaca çok üzgünüm.

Merhaba Arkadaşlar
Pazartesi günü kontrol günümdü. ve e2 değerim düşük çıktı tedavimib 6. günüydü. Değerim 158.Doktorum Bu kadar ilacın nereye gittiğini söyleyip dozumu yükseltti. 337,5 gonalf kullanıyordum. 412,5 a çıkardı.Bugün yeniden gidicem. Söylemek istediğim şey pazartesi gününden beri sizlerden bir yardım bir bilgi bekliyorum. Hatta yeni konu bile açtım. Ama maalesef kimse yanıt vermedi. Acaba kötü birşey mi kimse yazmak mı istemiyor diye bile düşündüm. Sadece bir arkadamız inşallah değerin yükselir, diyerek moral verdi.Kısaca çok üzgünüm.

günaydın benimde aynı şey oldu merak etme rahim bazen ilaçlara istenildiği gibi cevap vermiyor.benimde dozom başta 225 gonalfti sonra 375 e kadar yükseldi sonra cevap alındı 1 nisanda 23 yumurta toplandı ama verilmedi rahim ilaçlardan etkilendiği için dinlendirilecekmiş şuan 9 dondurulmuş var 1 ay sonrasını bekliyorum

günaydın benimde aynı şey oldu merak etme rahim bazen ilaçlara istenildiği gibi cevap vermiyor.benimde dozom başta 225 gonalfti sonra 375 e kadar yükseldi sonra cevap alındı 1 nisanda 23 yumurta toplandı ama verilmedi rahim ilaçlardan etkilendiği için dinlendirilecekmiş şuan 9 dondurulmuş var 1 ay sonrasını bekliyorum

Nesrincim.
İnşallah hayırlısı ile güzel bir sonuç alır, dileğine kavuşursun. Yumurta sayında çok iyiymiş.İçlerinden 2 tanesi sana umut olur umarım. İyi şanslar canım.

Selam
Kontrolden geldim. Tedavinin 9. günü estradiol 579, yumurta sayısı 6 .doktor sen onu 5 say dedi. Sayı az dedi. Bayağı düşündü. Hoca bugün ve yarın için kullanmam için Menagon ekledi. Herşey cuma günü belli olacak. Ne diyeyim her işte bir hayır vardır. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Yüce Rabbim bu yoldaki tük arkadaşlarıma yardım et. Sabır ver. Dayanma güçlerini artır içindede benim. Allah hepimize kolaylık versin. Hergesin yolu açık olsun.

Selam
Kontrolden geldim. Tedavinin 9. günü estradiol 579, yumurta sayısı 6 .doktor sen onu 5 say dedi. Sayı az dedi. Bayağı düşündü. Hoca bugün ve yarın için kullanmam için Menagon ekledi. Herşey cuma günü belli olacak. Ne diyeyim her işte bir hayır vardır. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Yüce Rabbim bu yoldaki tük arkadaşlarıma yardım et. Sabır ver. Dayanma güçlerini artır içindede benim. Allah hepimize kolaylık versin. Hergesin yolu açık olsun.

canım bak değerin yükselmiş ne güzel... yumurtalarındada artış olur inşallah cnaım...sen içini rahat tut...allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.....

inşaallah tez vakitte sizlerde hamileiym başlıgı açarsınız da hep beraber seviniriz inşaallah amin

Günaydin Arkadaşlar.
Aşilamanin 10 Günündeyim Dün çok Ağrim Oldu. 3-4 Gündürde Belim Ağriyordu.akşam Pembe Bileke Geldi Sizce Aşilama Tutmadi .daha önce Aşilama Yaptiranlar Sizin Başiniza Da Böle Bişey Geldimi Ben Buğün Adet Olurum Sanmiştim Ama Oda Yok .çok Canim Sikildi Ya.tutmadi Mi Dersiniz

Arkadaşlar Merhaba Ben Yaren 07 Aşilamamin 10 .günü Iki Gün önce Progesteron Tahlili Yapildi 7.73 çikti Değer Nasil Bilgisi Olan Varmi

X