Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

Takma canını Aktuelin dediği gibi hepimiz zaman zaman arızaya geçiyoruz.

Hiçbirşey seni üzmeye değmez.Fazla samimiyet tez ayrılık getirdi desene.Olur böyle şeyler.Geç olsun temiz olsun belkide en doğrusu bu.

Sıkma canınıııııııııııııııııııııııııııııı

evet dark en dogrusu bu haklısın görsen nasıl oldum agladım saatlerce eşime başıma grıyor dedim beebk aşşagı oturdu kaldı nefes almadım korktum agrılıgını kasıklarımın üstüne vedi sanırım annesine kızdı ve ve arkasını döndü oda benim yuzmden üzüldü dark yani işte böyle

ANLADIM.

Bu konuda benim birçok kere canım yandı.
En hassas dönemindesin hamilesin ve hormonların değişim içinde ne hissettiğini ve ne kadar kırılgan olduğunu kimse kolay kolay anlayamaz.Onlara göre abartma boyutundasındır ,eşine görede şımarma

Sende anladın bebeğinde herşeyi hissetiyor.Sen ne kadar kendini , üzüntünü ve öfkeni kontrol altında tutarsan, bebeğine o kadar yardımcı olursun .
Sen ayakta sakin olmalısın ki,bebeğinde sağlıklı olsun.
Gelelim diğer insanlara boşver diyeceğim ama boş vermek tabi ki kolay değil .
Mümkün olduğun kadarıyla o insanlardan uzak dur, birebir görüşmemeye çalış,konuşmalar tartışmaya ve kim hakklılığa gitmeden şu anda o konularla ilğili konuşmak istemediğini özellikle belirt ve uygun olduğun zaman görüşmek istediğini belirt.Kendini ne zaman iyi hiissedersen görüş ve konuş.

önemli olan sensin bebeğin sana bağlı ,içindeki öfkeyi ve üzüntüyü atmaya çalış ,rahatla....

Aktuele
Selam arkadasim.Akapunktur ile ilgili sorunu diger bolumde yanitladim.Neler yapiyorsun.Gorusuruz

selam evet okudum .bende bir arayıp konuşacağım .
Benim kafamda tüp bbebk denemesi ile beraber yürütmek geliyor ama dr konuşmam gerek önümüzdeki günlerde arayacağım o yazdığın numarayı.

Evdeyim açık öğretimdeyim ilk yılım ders çalışmaya çalışıyorum kafam birşey almıyor hiçbir şey anlamıyorum.Yemeğe misafirlerim vardı hafta sonu yorgunluğumu yeni attım.Kasıklarımda ağrı var yumurtluyorum galiba,deli çıkolata yemeğe başladım üzerinede ayçekirdeği kocam kızıyor ve saklı yiyorum.Normal hayata döndüm aslında ,havaların ısınmasını bekliyorum.VE
Annemi çoooook özledim.

Sara nur canım.
Hiçbirşeyi kafana takmamaya çalış. Kimsenin seni ve bebeğini üzmesine sakın izin verme. Şu an önemli olan bebeğin ve sensin. Herges yaptığından utansın. Sen güçlü bir kadınsın . Kimseye ihtiyacın yok.Hele helede seni üzen insanlar yüzünden sakın canını sıkma . İnan bana bu kocan bile olsa buna değmez. Ne sıkıntılar çekiyourz. Onlar sadece seyirci.Bunu ancak yaşayanlar anlar. O yüzden sen herşeyin en iyisini hakediyorsun canım. Sakın unutma. Öpüyorum.Bebeğine hayırlısıyla kavuşman dileği ile. Çünkü az kaldı günle hı. bunu düşün ve mutlu ol. gerisi boş şeyler.yerimseniben

güzelim üzülme bizler kolay bazi seyleri elde edemiyoruz onun icin bebegini hic kimsenin üzmesine izin verme cocugu olmayan insanlar toplumda gücsüz hissediliyoruz ama degiliz zayif olsaydik halen umudumuzun pesinden kosmazdik
ne kadar güzel bebegin su an en güvenli yerde annesinin yaninda onu düsün bence elalem ne derse desin bosver eden kendine eder melegimize dikkat et allah bebisini sag salim kavusmak nasip eder darisi bizlere olur insallah

alah hepinizden razı olsun hepinizden dilekleirnizi tez vakitte kabul etsin amin :1hug:

saram canım :asigim: kim üzdü seni bakem hee (( canım sen kendını üzme bak bebişinide üzüyosun ama olayı bılmıyorum ama senDEGERLİSİN unutma a.s.

canım aslında beni en çok kıran sözü şu oldu : dedi ki; hamile kalmışsın ama adam olamamışsın dedi bu söz beni çok incitti anlamdıgım şey yanınd aoldugum insanları yanımd abulamamam ben kimseye böyle yapmıyorum ama oldu işte allah ona 5 iz versin inşaallah redüksiyon işlemide yaptıramasın kalsın öyle

seni faleket kıskanıyor,onun söylediği edepsizlik.
1-Bir zaman bekle, rahatladığın zaman hamileleik ve adam olmamanın ne alelasi varmış sor
2-Bir insanın adam olup olmadığını o mu biliyor muş ve bu yetkiyi o na kim vermiş sor
3- Kurkuğu cümleyi içindeki o saygısız ,iğrenç imayı içinde bu kadar kötü düşünce taşıyan bir insan taşıya bilr de.
4-İçindeki fitnesi içinde Allaha havele ettiğini söyle.

Eğer beraber çalışıyor iseniz merhabadan başka bir cümle kurmayacağını ,çalışma ortamını germememk için sadece çalışma konusunda muhatap olacağını söyle.
Ve sadece Allaha sığındığını belirt.

Ne biçim insan ki böyle cümle kuruyor ya
Bak bende sinirlendim.

Aktuele
Annen nerede .Anne yoklugunu iyi bilirim.Ben iki sene Almanya da 2 senede Danimarka da kimsesiz kaldim.Akrabalardan kimse yoktu .Sadece esim ve ben.Hasretlik zor.Simdi cok sukur bitti.
Sealmlar

Kiel de annem ,bende oradandan geldim.( hamburgunüstü)
Annem haziranda gelecek , onun bir sözü içimdeki acıyı alıyor ,sakinleştirmeye getiriyor .
Çok şanslığımki eşimde sakın bir insan,beraber ağladık,üzüldük ve dirildik.

EVET CANIM ZATEN BENİ DELİRTEN DİYORUM YA BU OLDU BU ÇOK KARAKTERSİZ VE TERVİYESZİ OLDUGUNU GÖSTERİYOR ARTIK ONUNLA AYNI ORTAMDA BULUNAMAM bile ...... insananlar insanları sevmek zorund adegil aktüelcim ama saygı göstermek zorunda işte olay burda bitiyor ...... maalesef işte ben bu yuzden çok ama çok korkuyorum karaktersiz bir çocuk yetiştirmekten insnalar birbirine hemkirmeyi nedne se bi güç abidesi olarka görüyor ama yanlış

yazdıkların da haklısın ama hayvanın karalısını bilirsin çünkü kara dışardadır.ama insanların birçoğu böyle değil karaları içinde , zaman herşeyi gösteriyor,şimdilerde anlayışa ,biraz şevkate ve bebek bekliyrsun ama bebek gibide sevilmeye ve ilgiye ihtiyaçın var.
Kızmakta haklısın ama kontrollu olmamada yara var.Çünkü taşıdığın bir can.
O seni felaket kıskanıyor aslında terbiyesizliği onun insanı duygulardan çoook uzak olduğunu gösteriyor.
Takma , boşver şimdilik sana zarar vermesine izin verme.İstediği de bu sanki.Senin canını sıkmak ve yakmak .lütfen müsade etme.
Zaman herşeyin ilaçı sen müsait bir zamanda içindekileri ona söyle.
İçinde bırakma.Ama şimdi değil...

Bebeğini bizim içinde arada sev,teyzeleri onu dörttt gözle bekliyor.
elini kolunu ve ayaklarını çıkarıyor mu.
Gıdklıyor musun ,ne tepki veriyor.

Bebeğini bizim içinde arada sev,teyzeleri onu dörttt gözle bekliyor.
elini kolunu ve ayaklarını çıkarıyor mu.
Gıdklıyor musun ,ne tepki veriyor.

canım benim ne karakterli bri insansın sen öyle :1hug: çok teşekkrü ederim

bebegime sürekli ben dua ederken dioyrum ki ben elleirmi açtım hadi bakalım send eaç ve allahımıza herkese senin gibi bir melek vermesi için dua edelim diyorum :) çünkü bu duyguyu herkesin ama herkesin yaşamasını ben çok istiyorum tum kardeşelirm ve hatta tüm dünya kadınları yaşasın bu duyguyu ben son günlerde sanırım kilo almsından dolayı agırlıgını çok hissediyorum kolunu bacagını tam oalrka algılayamıyorum ama şu son günlerde açıkcası içimde yunus balıgı varmış gibi hissediyorum..... çünkü öyle hareketler oluyor sadece oynadıgı zaman karnımın şekli degişiyor ama ben bunları yakalayamıyorum çünkü ne zaman karnımı açsam bu kız oynamıyor duruyor allahım inşaallah sizlerede versin ve dilerim ki elleirnizi boş bırakmasın irenbeye gidiyordun demi bend eirenbeye gidioyrum d rum dilek aslan bugün beni çok mutlu etti sen bugün beni mutlu eden ikinci kişisin inan rabbim bu duyguyu siz hasret çekenlerede tez vakitte versin amin sizlere hep dualar ediyorum dogumuma kadar eger hamiş kalmazsanız emin olunca isimleirnizi alarak dogumda dualar edecegim rabbim herkese saglıklı sıhhatli hayırlı imanlı yolu hak yolu olan ve ömrünü allahın rızası için harcayan insnalara iyilik yapan ve onları üzmeyen ezmeyen ama ezilmeyen ve hem bu dünyada hemde öbür dünyada yuzlerinizi güldürecek evlatlara kavuştursun kendim içinde böyle dualr ediyorum rabbim banada bebegimede saglık sıhhat huzur mutluluk versin inşaallah ben hala inanamıyorum hamile olduguma valla bilemiyorum ama ...... ne bileiym tuhaf bir duygu darısı sizlere etz vakitte inşaallah

eşim beni ders çalışıyor biliyor ama ben buradayım.
Dilek hanımı tanıyorum.
Arada kontrollerimi o yapıyor.
Ben nurettin beyin hastasıyım.Memnunum ben.
Senin kız biraz utangaç o zaman hani bebekler kendi kendileri oynar,birileri bakınca unatnır.Seninkide öyle olacak galiba yandan yandan bakacak.
Çok cimcime olacak senin ki Çook...Şöyle uzun saçlı olsun,tombik olsun.
Herşeyin başı sağlık ,hayırlı evlatlar olsunlar.Bu dünyada şansları bol olsun.
doğumun ne zaman ,doğum hazırlığı birşeyler yapıyor musun
sevgiler sana,yine görüşmek üzere .

bu gittiğimde dilek hanıma sorcam ne zaman bekliyorsunuz diye görünürde 9 haziran ama... bebegime bir takım şeyler aldık örülenler filan var evet saçalrı uzun gözleir mavi olsun annmin gözleri mavi eşimin yeşildir :)) açıkcası daha pek bişey yapmıoyurm odasını boyatmamız lazım açıkcası ama ondan önce duvarı yaptırmalıyız allahın izniyle herşey yavaş yavaş olur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…