Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

elbetteki gel hg canım benim

Sara nur
Merhaba. Nasıl gidiyor hamilelik. Kendine dikat et. Bebiş nasıl iyiymi. Doğum ne zaman allah izin verirse. Sesin çıkmıyor epeydir. Bu arada canım benim sen aşılama yolu ile mi yoksa tüp bebekle mi hamile kalmıştın. Hangi hastanede tedavi gördün söyleyebilirmisin. Hoşçakal

canım çok teşekkür ederim beni merak ettiğin için hamilelik şükürle rolsun iyi gidiyor rabbim isteyenlerede nasip etsin inşaallahh amin bebek maaşaallah allahın izniyle iyi buyuyor allah nasip kısmet ederse dogum haziran ın 9 unda rabbim inşaallah saglıkla kucagıma verir ben enfeksiyon tedavisi gördüm pkosum ayrıca dr um aşılama demişti ama alalhıma şükürle rolsun gerek kalmadıa.s ramzandan sonra yapalım dedim dr um peki dedi bu şekildede hamile kalabilirsin dedi bazene nfeksiyon da engeler hamile kalmayı demişti ben açıkcası aşılama olcakmış nasılsa dedim kafamdan attım bir baktım hamileyimdarısı sana ben irenbe tüp bebek merkezine gidiyorum dr um dilek aslan......

aramıza hg ama elbetteki var hem biraz kafandan at tavsiye ederim işe yarıyor

arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım benimde sorunum aynı iki defa tüp bebek denedim ilkinde tutmuştu çok sevinmiştim ama ne yazıkki 8 haftalıkken almak zorunda kaldılar ikincisini bir ay önce denedim ama sonuç negatifti ne yazıkki çok sarsıldım bir an önce kendimi toplamam gerekiyor.

amin inşaallah kzıla rinşaallah rabbim saglıklı sıhhatli gebelikler nasip etsin uzun ömürlü evlatlar hayırlı evlatlar versin inşaallah amin

merhaba arkadaslar bende yenilerdenim ama tüp bebek konusunda cook eskiyim 29 yasindayim 10 senelik evliyim 9 senedir sadece ufacik ayaklari elleri olan yavrum diyebilecegim anin hayalini kurmakla yetiniyorum 2 sene tüp bebek öncesi normal tedavi 4 sene 2 kere tüp bebek 11 kere dondurulmus yumurtalarla devami biraz ara bir kere hamile kalabildim onuda 11. haftasinda kaybettim malesef 6 sene önce düsürdügüm oglumu aklimdan cikaramiyorum diye gecen..... bir hayatim var ama yinede bazen üzülsemde cok mutluyum cünkü beni seven esim var.

33 yaşındayım..aman da özgürlük çok güzel diyerekten 32imde evlendim..Gelin görünkü çocuk olayının beni bu kadar etkileyeceğini düşünemezdim...Çevremdeki herkes pıtır pıtır hamile kalıyor..Bense 6 aydır ovulasyon hesaplamaktan helak oldum.20 li yaşlardaki arkadaşlar önünüzde uzun zaman var.Küçük melekler sizlere daha yakın.Umudunuzu yitirmeyin.Ben de yitirmiyorum.Bizler de gerine gerine gezicezzzzz.Böyle kocaman karnımızla

Eş çok önemli bu durumda...Bak şanslısın:)Herşey yoluna giricek.Hiç beklemediğin bir anda bir de bakmışsın bebiş sana sürpriz yapmışş:))

merhaba eda bende tekirdağdanım bende yeni katıldım ne kadarlık evlisin ben daha tüp bebek denemedim ama çocuğum yok 5senedir.çok korkuyorum tüp bebek tedavisinden nasıl geçiyor bana biraz anlatabilirmisin insanın canı çok yanıyormu acele cevap bekliyorum inşallah en kısa zamanda sende o mutlu haberi duyarım bebeğini kucağına en kısa zamanda alırsın

sara nurcum mrb bende aranıza yeni katılanlardanım bende pko hastasıyım 2,5 yıllık evliyim tedaviye yeni başladım klomen verdiler kullandım yumurtalıklar dirençli dedi ve tekrar kullanmaya başlıcam bu ay ama bu sefer günde iki sefere çıktı hayırlısı inşallah ii gider ne diyelim rabbim işini bilir.siz aşılama yapılmadan normal yolla kaldınız değilmi. bu arada hayırlı olsun cnm inşallah sağlıklı sıhatli olarak bebişini kucağına alırsın canım inşallah bebişim gel cnm annen ve baban seni bekliyo cnm

Merhaba Kizlar Iki Gündür O Kadar üzgünüm Ki Anlatamam 6 Aylik Evliyim Ve Ilk Ay Hamile Kaldim 7 Haftalikken Düşük Oldu Tam Toparladim Subat Ayinda Bebek Için Girşimlere Başladim Bu Ay Baya ümitliydim Ama Adet Oldum O Kadar üzüldüm Ki Anlatamam Baya Hamileyimdir Diye Kafama Yaerleşdirmişdim Ama Sonuç Hüsran Oldu şimdi Kafama Takmamaya çalişiyorum Ama Olmuyor çok Mutsuzum.

emelcim üzülme cnm herşeyin hayırlısı bak senin olmuş ya benim olmuyo tedavi görüyorum :1no2:belkide hiç olmayacak ama ne yapalım takdiri ilahi rabbim hepimizin hakkımızdan hayırlısını versin inşallah en kısa zamanda inşallah hepimiz hamiş kalırız ve sağlıklı bebişlerimizi bizlerde kucaklarız (aminnnnnn) Ço:teselli:

Merhaba kızlar
Bugünde hiv hepatit ve rubella testlerimin sonucunu aldım. Diğer hormon testlerimde de sorun çok şükür.Rubellam 79 çıkmış. Yani kızamıkçık. Baktım referans aralığı 0-10 yazıyordu. Tabi önce hayırdır dedim. Sonra araştırdım. Önemli değilmiş. Pozitif çıkması gerekiyormuş zaten. bu benim kızamıkçım geçirdiğimi ve bağışıklık kazandığımı gösterirmiş. Estradiolum 40 çıkmıştı ondanda korkmuştum.Ama şükür oda normalmiş.Doğum kontrol hapına devam. İnşallah şu kisttende kurtulurum. Tedavim hayırlısı ile başlar. Hepinize bol şans.

güzelim insanin bebegini kaybetmesini cok iyi anlayabiliyorum:çok üzgünüm: zaman her seyin ilacidir derler ya dogru ama unutma ki kendine ne kadar cok baski yaparsan olumsuzluklarla karsilasirsin hamilelik hormonlara bagli oldugu kadariylada pisikolojiyede bagli oldugunu sakin unutma daha cok yeni evlisin olaylari kendiline birak rabbimin izniyle inisallah en yakin zamanda bebisine kavusursun düsünsene mesela benim bebegim olmuyor 9 senedir tedavi görüyorum ben pes etmedim rabbim bana güc verdigi müddetce israr edecegim :teselli:

tüp bebk tedeavisi sonrası ilk adetimi 3 gün önce olmam gerekiyodu ama olmadım üff yaa ümitlenmekte istemiyorum tedavi sonrası gecikme olması normalmi 2 gün kahverengi bir akıntı geldi sonra bişey yok idrar testini ne zaman yapsam acaba

canım
normal adet gününü sanırım geçeli 3 gün olmuş yaparsan sana yol gösterebilir. eger yene gelmezse 2 gün sonra gene terarlayabilirsin.
tüp bebekte eğer kanda negatifsen yapmana gerek yok. sadece bekle
ilk önce jeller geliyor kavhe engi şeklinde sonra yavaş yavaş bol pıhtılı çözülüyorsun.
zamanı insanlara göre değişiyor ilk hafta veya 3haftaya kadar olanda var.
ben 3 gün dmalalar şeklindeydi ama çözüldüm ve rahatladım.

ama kendinden bir şüphen varsa dene idrar testi 20 mg-u üstünü gösteriyor.
gebelik için 5 mg-u üstü yeterlidir.
aşılamada göç döllenme oluşma ihtimaline karşı doktorlar negetif hastalardan 1 hafta sonra falan tekrar test isteyebiliyorlar.
tüp bebekte bu pek mümkün değil.
ama allahın işi ne olacagını o biliyor.

teşekkür edrim cevap için ama ben tüp bebeği şubatta sonuç aldım ve adet gördüm bu tedaviden sonraki 2. adetim olacaktı üstelik jelde kullanmadım dr vermedi bugünde tık yok adet olacagıma dair bir belirtide yok dr ilaç vermişti normal yolla denememiz için o yüzden acabamı diyorum ama strestende olabilir yaa kafam karıştı bugün 35 gün hala adet olmadım ben 30 günde bir olurudum ne zaman test yapsam kesin sonuç alırım

arkadaşlar kader mi bilemiyecem ama inancım ne kadar fazlsysa umutlarım yok olmaya başladı dün bir arkadaşımın hamile olduğunu öğrendim onun adına ne kadar sevindim anlatamam O da çok istiyordu.Ama ben bütün gece ağladım....nasıl teselli ediyorsunuz kendinizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…