Kızlar gelin burada dertleşelim bir sürü forum açmayalım

olsun onun bir zamanı vardır mutlaka olacaktır bakın şu sözü söyleyin alahın ismi şeriflerindendir EL MÜTEKEBBİR sürekli söyleyin emin allah bizlerede nasip edecektir bebek aminnnnnnnnnnnnn inşaallahhhhhhhhhhhhh

ben bişey sormak istiyorum aşılama yaptıralı 13 gün oldu .3 gün sonra kan tahliline gitcem .sorum şu;eğer aşılamam tutmadıysa adetin gelsin yada gelmesin 10 gün içinde adet olursun diye biliyorum .benim adet günüm yarın aslında ama yumurtam eğer tutmadıysa çatlayıp kanamaya dönermiydi 10 gün içinde yoksa bu doğru bi bilgi değilmi.
kandiliniz mübarek olsun hepinizin

merhaba arkadaslar.....allahim bütün isteyenlere hayirli bebisler versin icinde banada aminnnn bende yarin ignelere basliyorum

selam kizlar benimde bir derdim var yeni evliyim yani 2 ay olduu ask evliligi yaptim severek evlendim simdi 2 haftadir almanyada yanima geldi ama bir türklü eski heyacanim gelmiyor neden bir billen varsa akil versinn.. sonumuz köttüyee gitsin istemiyorumm...

sen gercekten seviyomuydun kuzu yaaa böle şey olurmu ben daha cok özlerim vallla

ay kıyamma sana psikolojiktir evliliğ ısınamamıştır ondan dır canım yani

canım bende aynı şeyleri yaşadım ve herkesin aynı şeyleri söylemesi beni bunaltıyordu ve yorulmuştum şimdi iyiyim sebebide bizim için hayırlısı neyse allah onu verecek onu billliyorum allah herkesin yardılmcısı olsun

nedenini yazarmısın bizler neden çocuk sahibi olamıyoruz ben her zamanderimki aallah hayırlı zamanda hay ırlı evlat versin sağlılklı olslunderim sizde böyle düşünün vermiyosa vardır bir sebebi

arkadaşım bende çok ağrılı yaşadım yumurta toplama günün de başladıl ağırılar sonrada devam etti ve olmadıl ama -üzülmü-yorum sebebi de vardır elbet bu hayırdır bunda değilml enazından tüp bebek hakkında da bir fikir sahibi olduk tüpl bebk tedavisilnil kim bitirmişse sonra hamile olarak duydum allahın süprüzi çoktur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…