Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

karilara bakin ula haftada 2 razi degiller
e bizim gibiler netsin hahaha
hic olmayanlar yada ayda 1 2 olanlar ne yapsin :)

hahahha azgun seniii :roflol:
pozisyondan SIKILDIM anam nabiim :KK70:DD pek secenek olmayinca insanin cani istemioo :roflol:

pozisyondan SIKILDIM anam nabiim :KK70:DD pek secenek olmayinca insanin cani istemioo :roflol:

ayyy valla çatlattınız beni gülmekten
siz cok yaşayın hemi:roflol::roflol:
valla bizdede hafta 1-2 mutlaka oluyodu ama 2 haftadır adamdada tık yok
ulan dedim kendi kendime beni beyenmiyomu artık buu
başka karımı buldu kendine
bu sabah tam konuşucaktım 'birader ne iş bukadar ihmal niye'diye:eek:klava::eek:klava:
abisi cagırdı anlıcagınız yattı benim konuşma
ama pes etmicem şurda 13 kilo aldım diye revamı bu
aslında bu hamileliğimde cokta isteksizim ama insan ara verince arada sogukluk oluyo gibi geliyo bana kızlar
sizcede öyle değil mi a.s.a.s. :roflol::roflol::roflol

vallahi banada soğukluk oluyor gibi geliyor.bende diyorum20 kilo aldım,göbek kocaman,e

öyle rahat değil,böyle rahat değil adam pes etti artık gibime geliyor.ben sordumda hayırdır

diye e aşkım canın acıyo bişey olacak diye korkuyorum diyo.dün dayanamayıp başka

kadına falan gidersin sonra dedim,eşimde aşkolsun sana ben seninle birlikte olduğum

sürece seni hiç aldatmadım,şimdide aldatmam,sonrada dedi.içim biraz rahatladı.ama

kendimi çok şişko,çirkin hissediyorum.psikolojimmi bozuluyo ne.bakalım bizim 2hafta

olacak nerdeyse.ama önceden böyle değildi.belki 2 hafta çok uzun bir süre değil ama

birdenbire böyle olunca insanın zoruna gidiyor.peşimden ayrılmazdı eşim ben istemezdim

bazen,şimdi tık yok adamda:asigim::eek:klava::asigim:

gebeliğin 31. haftasındayım normal bir gebelik geçiriyorum bizde önce nasılsa özel hayatımız şimdide öle doktorum bi sakıncası olmadığını söledi 9. aya girince bırakırsınız dedi ama artık zorlanıyoruz a.s

maşallah sizlere kızlar valla...
ben bu işe çok istekli biri olaraktan malesef daha 7. ayın içinde bıraktık diyebilirim...
zaten ondan öncesi de hani ne anladıysak ha bi şey olucak diye....
yani eşime göre aylardır hatta 6 ay filan oldu diyo tam anlamıyla....
3. aydan sonra insan gerçekten artık korkmaya başlıyo ne kadar olmasada....
şuan günüm doldu 40+3üm ama hala bizim sıpadan tık yok....
ee bide 40 ın çıkması vay halimize :KK43:((((((

kardelen al benden de o kadar bızımde tedavı ile oldugu için bızde ogrendıgımızden berı deyım yanı kızlar yok tık ben istesemde esım istemıyo benım kıde bı garıp koca yaw

ay hilmiye çok güldürdünüz:roflol: walla benii biz artık kocişle kardeş oldukk erken doğum falan olur die korkuyorumm gerçi şuan için riskim yok ama olsunn az kaldı zaten dayansınlar biraz daha :roflol:

KIZLAR YA BENIM KARNIMDADA O SERTLEŞMELER OLUYO AMA AĞRILARIM oLMUYOO ÇOK KORKUYORUM AĞRIM OLMAZDA SUNU SANCI FELAN VERIRLERSE DIYE OZAMAN DAHA KÖTÜ BIDE AÇILMAZSA OKADAR AĞRI ÇEKTIKTEKTEN SONRA İŞİN YOKSA SEZERYAN OL.. AMAN ALLAHIM KORUSUNN.ŞUAN HERŞEY NORMAL AMABAKALIM KISMET..bu arada bız 10 gunde felan bırlıkte oluyoruz..çoğu eş gıbı benımkıde endışelı bıde benım canım ıstemıyor hıçç ama onuda düşünmek zorundayımm..nerdeyse 3 ay sabredecek zatenn..

bizde tık yok demiştim ya kızlar tık varmış sırnaşık şey

bir ara o kadar çok ağrım oluyoduki of allahım ben doğumu nasıl yapacam diyordum.inşallah böyle devam ederiz.

kızlar ben sanki cisel ilişkinin doğuma faydası varmış diye duymuştum yanlış hatırlamıyorsam.sizlerin bi bilgisi varmı?

Valla Haftada 1 Muhakkak Oluyo.şuan Için çok Sorun Olmuyo Ama Son Haftalara Doğru Artik Olmaz Herhalde

bugün doktora sordum .. cinsel iliski ne zamana kadar daha devam edebilir die ..
sen rahatsiz olmadikca ..durumuna uygun olarak hic bir sakinca yok dedi :teytey:
ayrica 40haftayi doldurmayi istemedigmide devaMLI belirttigim icin ..:roflol: spermler erken dogumu tetikler dedi ve güldü :asigim: spermin icine akmasina izin vermioduk tabikiii :roflol:bogulcak cocuum die ama artik bakaruk :roflol: ayh neise iste bööööle :asigim:

evet askito spermler kasilmalar yapio ve dogum icin hazirliyor
siz devam edin bakim olecene afferin :))))

X