Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

ya kızlar
çok şaşırdım nerdeyse doguracanız hala iş devam
biz yapmıyoz bebege bişey olur diye kaç aydır tık yok eşimle konuştuk koca göbeklede olmuyor şaşırdım yapmakmı gerek geçti artık 29 günüm kaldı çünkü ya arada bebek ilişki hoş gelmiyor bana

yelsan sorun olmadığı sürece ilişkide bulunmak doğum açısından iyiymiş. ben biraz vicdan azabı duymadım değil açıkçası ama sonuçta doğal olan birşey... kendim göbişime bakmamaya çalıştım, eşime de bakmamasını söyledim... görünce insan kötü hissediyor biraz... kafamçokkarıştı

bende ilk hamileligimde ilişkiye giriyodum.... ama bir sorunuuz yoktuu .. şimdiide giriyorum ama bişi anlıoyomuyum yok :)))))))) eşim tatmin olsun die yapıyorum ama sert bi şekilde ilşkiye girmiyoruz zaaten.. öle bişi d eolmas dikkat ettikçe bişi olmas bence ilişkide...zaten doktorlarda bi sorun yoksa tavsiye edio.. dogum açısından kolay oluyomuş..

bende size bir fıkra anlatıvereyimmm
yaşlı kadınla yaşlı adam varmış bunlar bişi yapamıyolarmışş torunları bir gün bunlara kalmaya gelmiş dışarda toprakta oynarken delikten solucan çıkıvermiş dedeside torununa demişki:
sen bu solucanı tekrar deliğe sokarsan sana 100 lira vercem demişş torunuda tamam demiş gitmiş içerde saç spreyi almış solucana sıkıvermiş
solucan dimdik oluvermiş deliğe rahatça girivermiş dede şaşırmışş azı açık kalmış
ertesi gün ninesi gelmiş torununun yanına
sen demiş dedene neler öğretmişsin öle demiş al sana 200 lira demiş:))))))
çok hoşuma gitmişti bu fıkra sizlerle paylaşmak istedimmm:)))))

rofl.gif
rofl.gif
rofl.gif

kızlar supersınız valla
ben bu haftama ragmen korkuyla yaklasırken ıcıme resmen su serptınız
kocacık bısey olmaz devam dedıgınde hem bebısımızden utanıyor hem de korkuyordum ama bakıyorum sız tam gaz devam edıyorsunuz

minik kalimero senin bulunduğun haftalar inan ki en rahat haftalar... o yüzden kıymetini bilin ve değerlendirin sırnaşık şey sırnaşık şey ilerde karnın iyice büyüdüğünde daha zor olacak.

ay bende yapayım barii yaa herkes yapmış benim kocama yazık değilmiii adamın canına tak etti zaten dur bakayım bu akşam kandırabilirsem yapayım bari sevinsin kocacımmm
rofl.gif
rofl.gif
[/QUOTE]

ay bende yapayım barii yaa herkes yapmış benim kocama yazık değilmiii adamın canına tak etti zaten dur bakayım bu akşam kandırabilirsem yapayım bari sevinsin kocacımmm
rofl.gif
rofl.gif

[/QUOTE]

kız yapma az kalmış doguma ben 35+6 yım korkuyom sen ooo

aman yahu yeter ula anlatim durmayin delircem yahu ben bu adami bastan cikarcam ulen bugun ay yeter aman bea benneyaptımkibenneyaptımki

kız yapma az kalmış doguma ben 35+6 yım korkuyom sen ooo[/QUOTE]

:roflol::roflol::roflol:bende korkuyorum ama baksana herkes yapıooo bende istiyom banane bananeelaelaelaelaelae:roflol:

sızı gordum ya bu aksam kocama kocaman sarılıcam
garıbım her defasında burnundan gelıyordu

yaa yapın bişi olmaz kızlar korkmayın bizim bu haftada 2cisi oldu 2 günde bir vallahi cokta rahatım hic bir sorunumda yok piskolojik acıdanda insan rahatlıyor valla..

rahatla bakalim adasu hanim senin keyfin yerinde ben bu adami halletmem gerek sanki erkek benim tovbe tovbe ula konusturmayin beni:1closedeyes::mymeka:

rahatla bakalim adasu hanim senin keyfin yerinde ben bu adami halletmem gerek sanki erkek benim tovbe tovbe ula konusturmayin beni:1closedeyes::mymeka:

AYY CANIM DAHA FARKLI TAKTİKLER BUL ÇIKAR ADAMI BAŞTAN HADİ YARINDA SENDEN BEKLİYORUZ İLK MESAJI SONUNDA BAŞARDIM DİYEEEsırnaşık şey:roflol::roflol::roflol:

corumlu yap bu gece bacım valla konuş eşinle kendimi rahatsız hissediyorum böyle de

dun mac vardi macin ustune sinirlendim is olmadi onun yuzundenKötü Kazen
adamin ayagi agrimaya basladi gene ise baslayali allahim sen esime sifa ver raziyim yapmamaya tek ayaklari iyilessin :çok üzgünüm:

bizimkindede tık yok korkuyorum diyo bebeğe zarar veririz diyor vall ikna edemiyorum bişeycik olmaz diyorum ayy nolcak sonumuz bilmem:)

kız yapma az kalmış doguma ben 35+6 yım korkuyom sen ooo[/QUOTE]

yelsan şekerım sende bı alemsın he kendın korkuyon ınsanlarıda vazgeçiriyon bak adasuyaa kadın yarın öbürgün doğuracak hala işe devam şahsen bende senle aynıyım amaa hala devam edıyoz hatta 8 ayda pek bişi anlamıyordum şimdilerrde zevk bıle alıyomm hee..kızlar korkmayın kanamanız felna yoksa erken doğum rıskınız yoksa bence devammmm...:emir_bebek:ŞenizŞeniz

ay yapın kıss yapınn.. sonra doğurunca içinizden pek gelmeyecek zaten. bulduğunuz zamanı uyuyarak geçirmeyi tercih edeceksiniz... o yüzden fırsatınız varken yapın gari... :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

X