Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

Soyadı açıklanmayan 26 yaşındaki Ganeshram adlı Hintli, sarhoş geldiği evde uyuyan hamile eşini zorla uyandırıp onunla cinsel ilişkiye girmek istedi. Ancak hamilelik sancıları olduğunu söyleyen Hintli kadın bu teklifi reddetti. Sinirlenen genç adan eline geçirdiği odunla eşini dövmeye başladı. Karnına aldığı darbelerle bilincini yitiren kadın, olay yerinde hayatını kaybetti.

kızlar bu haberi şimdi okudum... okuyunca bu akşam konusunda kesin kararımı verdim :roflol: :roflol: cinnet minnet geçirir herif neme lazım... verelim de yatışsınlar bari :roflol: :roflol:

ya aslında haber feci ama tam bizim bu topice ve bugünkü muhabbete uygun olmuş... böyle adamların şeylerini kesecen verecen ağzına...

ayy kızlarr yazdıklarınızı okuyunca gülmekten gözümden yaş geldii:roflol::roflol: herkez sapıtmış durumdaa ayy herkez perişan haldee :roflol::roflol: bizde dayanamıyoruz birbirimizeee ama beklicez bakalımm az kaldı jeyyar

hay allah sapıtmadan şu cocukları dpgursak bari..
kız siz dogumdan sonra hastanede de azarsınız walla

ya kızlar ben hayatta 40 gün duramam.40ım çıkana kadar naparım nederim ki ben. daha dün gecede biz iş üstündeydik. 40 gün bu yaaa:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok::1shok: :1shok: dile kolay valla.

Ayyy Kizlar Off Gülmekten Karnima Ağrilar Girdi Anam Sandiğimdanda Azğinmiş Bizim Temmuz Annişleriii

ya birşey diycem ama empati almaktan korkuyorum.lütfen beni eleştirmeyin.isteyerek olmadı.2 çocuğumun hamileliklerinde de eşimden çok tiksiniyordum.9 ay boyunca bulantılarım çok oldu.oda anlayışla karşıladı biz hemen hemen 9 ay boyunca hiç birlikte olmadık.

alın size bir fıkraSuyu ısıt

Geçenlerde köyde komşunun evinin önünden geçiyordum.
Yaşlı amca hanımına şöyle dedi: 'Hanım suyu ısıt;olursa olur olmazsa çay demleriz.' Hala gülmekteyim.

hay allah fikra bilem super ya
allah sizi nasil biliyorsa ole yapsin emi
ay ben gulmekden altima edecem ya yapmayin uf aman allahim catladim
sizler cok yasayin emi sırnaşık şeysırnaşık şey
vallaha hafsaa benim okuze diom ama anladi yok diom baksana herkesinkinde is var sende yok diye
e bu cocuklar babanin evinden mi geldi dio manyak ya:roflol:
ya manyak herif nolcak demio ki 40 gun ellemicek beni hala tik yok bu okuzde bi halt mi karistiryor yoksa :1shok::çok üzgünüm:

MDR76.gif
MDR76.gif

MDR76.gif
MDR76.gif

bu sohbetı kacırdıgım için uzuldum sımdı ama gulmekten geberdım yaw azgın karılar

benımkıde tam boır okuz ya ben netcem kızlar yanasıyom yok olmaz dıyo olmaz deyınce ben ne yapayım

benımkıde tam boır okuz ya ben netcem kızlar yanasıyom yok olmaz dıyo olmaz deyınce ben ne yapayım

bak hafsacım benden sana ufak bi tiyo....yerimsenibenyerimseniben

evelsi gün benim eşimde artık 1 hafta kaldı yapmayalım hayatım dedi. ama istiyo oda baya bi uğraştım ettim yok ben korkarım bişey olur az kaldı hayatım o yüzden dedi. bende belki 20 dakka uğraşmışımdır ama olmaz diyo hala sonra bende döndüm arkamı hafif üzüntülü bişekilde "tamam tamam sen zaten artık istemiyosun beni. öyle olsun beğenmiyosun artık tabi bu halimi o yüzden yapmak istemiyosun" dedim ama nerdeyse ağlıcam tabi numaradan.... sırnaşık şeysırnaşık şeytabi oda ben böyle yapınca yok hayatım öyle değil yanlış anlıyosun çok istiyorum seni falan filan derken bi baktıkkiii bizim iş olduuuuu.....:eek::eek::eek:bu arada gecede tekrar oldu bu sefer o dayanamadı üstüste yaniiii:dance::dance:

tavsiye ederim şekerim bu taktik tutuyo. bizzat denendi tarafımdannnyerimseniben

hay allah srose sen nolmaya emi gulmekden catlicam:roflol::roflol:

hafsaa bak guzel taktik vermis gecen ay bende denedim bunu ise yaradi dene bi istersen insallah sende de yarar

he dark vallaha ole dio deli heruf nedek sırnaşık şey

askito gulme nen cekerim kulaciklarini ha :çok üzgünüm:

amannn inanmıyorum yaa siz çok yaşayın .. srose kız şurda ne kalmış ki doğumuna ben olsam ödüm kopar sen iyisin valla ..taktik te süper yalnızzzz

ooo dünkü muhabbet ilerlemeye devam ediyormuş.. süper valla... ben güya çelecektim aklını herifin ama akşam eve gittiğimizde 10'u geçiyordu ve benim ayaklar feci durumdaydı o yüzden icraata geçemedik kafamçokkarıştı. ama arabada giderken şöyle bir yokladım tuhaf tuhaf baktı bana sen iyi misin diye... ya korkuyorum falan filan dedi ben de yok yok iyiymiş, doğumu kolaylaştırıyormuş dedim. bakalım bu gece naparız :roflol: :roflol:

sende iyisin meral hadi kolay gelsin size bakalim bizde kandirabilcez mi herifi ama once oglani odasinda yatmaga ikna etmemiz lazim
yeter ula daha ne kadar dayancaz :)))) ;D

X