Kizlar Eşinizle Hala Birlikte Oluyomusunuz??

Ayy Kizlar Bizde 1 Haftadir Iş Yoktu NiyetlendİM sonra atıştık biraz kırıldım ona konuşmadım girdim döndüm arkamı yattım yatmadan öncede hakkını kaybettin dedim ah canım bi üzüldüki sormayın ama sabah barıştık neyse niyeti bozmadan bu gece vereyim bende

Son düzenleme:
srose seni kulubun en azgın annesi seciyorum kısss :hooray:

teşekkürler...teşekkürler arkadaşlar öpüyorum hepiniziiiŞenizolsun canım bu kulüpte bi kupa aldım ya sonunda ölsemde gam yamem:roflol::roflol::roflol::roflol: accuk azgun kupası oldu bu emmeeee neyse bakam:dance::dance::dance::dance:

ya birşey diycem ama empati almaktan korkuyorum.lütfen beni eleştirmeyin.isteyerek olmadı.2 çocuğumun hamileliklerinde de eşimden çok tiksiniyordum.9 ay boyunca bulantılarım çok oldu.oda anlayışla karşıladı biz hemen hemen 9 ay boyunca hiç birlikte olmadık.

TABİİİ BÖYLE OLANLARDA OLABİLİR, BU DURUMDA ÇOK ZOR.
BENİMDE İLK 4,5 AY ÇOK BULANTIM OLDU...

GERÇİ BiZDE HİÇ SIKINTI OLMADI.
ŞİMDİDE DOĞUMU HIZLANDIRMAKİÇİN YANAŞIYORUM...:asigim::asigim::asigim:

ay benim canım hiç istemiyo yaa neden acaba sıcaklardanmıdır nedendir bide rahat olmuyo ya koca göbekle o yüzden biz kardeş kardeş yatıyoruz yazık kocamlaa oda bişi demiyo garibimm:)))

bende size bir fıkra anlatıvereyimmm
yaşlı kadınla yaşlı adam varmış bunlar bişi yapamıyolarmışş torunları bir gün bunlara kalmaya gelmiş dışarda toprakta oynarken delikten solucan çıkıvermiş dedeside torununa demişki:
sen bu solucanı tekrar deliğe sokarsan sana 100 lira vercem demişş torunuda tamam demiş gitmiş içerde saç spreyi almış solucana sıkıvermiş
solucan dimdik oluvermiş deliğe rahatça girivermiş dede şaşırmışş azı açık kalmış
ertesi gün ninesi gelmiş torununun yanına
sen demiş dedene neler öğretmişsin öle demiş al sana 200 lira demiş:))))))
çok hoşuma gitmişti bu fıkra sizlerle paylaşmak istedimmm:)))))

faliyetler nasıl kızlar kandırabildinizmi kocalarınızı :roflol:

benim bu hafta ikincisi oldu jeyyarjeyyar

brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif
brunette.gif

ben onu dusuncek hal mi kaldi ki sancidan sinirden geberdim mac yuzunden
ah rustu niye ciktin kaleden
ah kazim yaktin bizi kazimmmmmmmmmmmmmmmmmm
kazim kazim kesmek lazim
:mymeka::kızgın:

Aayyy Dünde Biz Iş Başindaydik,
Maçi Kaybedince Sinirden Oldu Galibasırnaşık şeyO ÜZÜNTÜDEN UZAKLAŞMAK İÇİN:roflol::roflol::roflol::roflol:

ana herkes is basinda ula ben nedem bu adami yaws
ayagi agriyor bi de topal topal geziyordu dun yazik
ben bu adami bi doktora goturem tamir etsin allahim sen esimi koru yazik adamin ayagina elleyemem boyle :çok üzgünüm:

ÇORUMLU CANIM GÖTÜR ADAMI DOKTORA YAZIK TAMİR ETSİN SONRA DAAA İŞ BAŞI YAPARSINIZ:roflol::roflol:

biz maçtan önce hallettik :dance: :dance: sırnaşık şey sırnaşık şey :sm_cool: :sm_cool:

X