kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

ben babamın evindeyim adamlar dik dik konuşuyo canım bana ben dayak yiyim kacınca kardeşime diyolar ki öyle gittiğini bilseydik and olsun aramazdık bile seni diyolar kaynanam da dışarı çıkacak ne vardı oturaydın evde diyo
Yaa babanın evinde misin ohh rahatladim walla boşver artik önüne bak hic düşünme bile BOSAN. Evi terk etmiş sin gelip güzellikle konuşacağına hala dangalaklik yapıyor kaynanan walla değmez ablacim inan ki değmez BOSAN gitsin. Çok gencsin bak akli basindasin önüne daha ne fırsatlar ne insanlar çıkar korkma nasıl olur biter diye en iyisi ayrılmak çekilmez bi ömür

Allah sabır versin size nasıl dayanıyorsunuz bu durumlara böyle.Adam boğazına sarılmış bi de ben bişey yapmadım diye ortalığa saçmış deli midir nedir?Ailenize neden göndermiyor orasını hiç anlamadım.Sen evlatlık verilmedin ki senin de ailen var yani.Bence ya dişinizi gösterin boşanmakla tehdit edin konuşun ne bileyim işe yaramaz derseniz de çok zor bir karar ama boşanın gitsin annesiyle otursun kendisi gitsin annesiyle spora.
yok kuzum buna aile demiyecekmiş o zaman evlenmemeliymiştim ya nasıl bi piskopat ben anlamadım ki aileye takmış kafayı annesi dün gelmiş benmle neden gidilmiyor diye hesap soruyo halen gitmiyorum diye kp kaynana cır cır konuşuyo bunlar geri kafalı eski devir gelini istiyorlar

Nedenhayatı kendine zindan ediyorsunki bu aileden bi cacık olmaz sonra psikolojin bozulur ömür boyu izini tasirsin. Bosan kurtul Ohh bee diyeceksin
bende öyle düşünüyorum canım ailesi dün bizimle kalk geliyosan gel gelmiyosan sen bilirsin diyolar artisler

20 yaşında bir aydır tanıdığın bir adamla evliliğe karar verecek ne yaşadın sen?

Kendin ettin kendin buldun işte. Ya böyle dayakla, kavgayla bir ömür geçireceksin ya da koyacaksın totoşuna tekmeyi.
valla aceleyle yüzük takıldı bende anlamdım ki valla kızlar bi görsen varya makineli tüfek gibi çeneleri insanın başı dönüyo neye uğradığını şaşırıyo

canım dayak yedim ailemin yanındayım sinirimden üç gündür ağlıyom adamlar diyo ki yan binada evim onların senin kızına bizim binadan daire alacaktım suratını astı oturtu banan öyle yapan insana ben insan demem .......olup gitsinler karı koca diyo kaynana veya kayınpeder ikiside kendilerini ailerini haklı görüyorlar yeimn ederim bak daha bir kez kendi ailemden biriyle tek başıma aktivite yapmadım izin ama onun ailesiyle planlar programlar öldürdü ya benim ailem hiç bişeye karışma eşya almadılar evin yarısı boş durumları yok borçları vardır dedik idare ettik sadece gelinlik ve ayakkabısını aldık başka hiç bi masraf ettirmedik evlendim kızlar daha doğru düzgün tek bi kıyafet bile almadım kocamdan toplasınız şimdiye kadar 100 ev harçlığı alamamışımdır neymiş efendm ihityacım olduğunda kaynanama söyleyecekmişim

Canım valla böyle dışarıdan yorum yapmak kolay belki ama ne pahasına olursa olsun cesur ol , en azından çocuğun felan olmadan bitir bu evliliği derim. Ben pek gelecek göremedim bu evlilikte daha 21 yaşındaymışsın, yazık etmişsin kendine yaşın küçük eziyorlar seni. Kaynanadan para istemek felan bilmiyorum ters bunlar bana. Böyle kocayı napcan yani biblo diye eve koy.

21 yasinda daha yasin kucuk ailen de arkaysa al eline valizi bu ne yaa boyle bir omur mu gecer yarin cocugun oldugunda da cocugunu ailene karsi doldururlar soguturlar aman diyim
öyle canım kaynana diyodu bebek olsun ben onu alırım büyütürüm diyo oldu oğlun gibi piskopat yetiştir bebemide

Tamamını okumadim bile baştaki bi kaç cümle yetti yani tam benim öküz eşim ve ailesi ben simdi hepsini muma çevirdim gelemezler evime beni beklemezler gitmem çünkü ama bende bosanacagim olmuyor çünkü böyle hayvanlarla olmuyor boşa çabalama değmez çocukta YAPMA sakin düzelir diye acilen çık git BOSAN kafan rahat olur
haklısın canım haklısın değer bilmez insanlarla ömür geçmez

konuyu çok okumadım başını okudum kısaca biz bile evliliği oturtana kadar nerdeyse 3 sene geçti.mümkün mertebe ne kendi ne onun ailesini karıştır evliliğine. derdini döksende ailene kocana bilendirme.
kocam aileme karşı cephe almış gitmeyeceksin diyo annemlerle oturacaksın orda olacaksın diyo

anan dolduruyo diyince yok diyo seni anan dolduruyo diyo benm anam evime köyüme ayda bir geliyo yeminle kızlar babamda daha 3 kez geldi
kendini ezdirme.
icabına bak bunların ben her hafta giderim anneme ,oda tıpış tıpış gelir benle.

canım dayak yedim ailemin yanındayım sinirimden üç gündür ağlıyom adamlar diyo ki yan binada evim onların senin kızına bizim binadan daire alacaktım suratını astı oturtu banan öyle yapan insana ben insan demem .......olup gitsinler karı koca diyo kaynana veya kayınpeder ikiside kendilerini ailerini haklı görüyorlar yeimn ederim bak daha bir kez kendi ailemden biriyle tek başıma aktivite yapmadım izin ama onun ailesiyle planlar programlar öldürdü ya benim ailem hiç bişeye karışma eşya almadılar evin yarısı boş durumları yok borçları vardır dedik idare ettik sadece gelinlik ve ayakkabısını aldık başka hiç bi masraf ettirmedik evlendim kızlar daha doğru düzgün tek bi kıyafet bile almadım kocamdan toplasınız şimdiye kadar 100 ev harçlığı alamamışımdır neymiş efendm ihityacım olduğunda kaynanama söyleyecekmişim
İyilikten maraz doğar dedikleri bu olsa gerek. Aileniz size sahip çıkmıyor mu neden bu kadar taviz verdiniz ki???
Bakmışlar sessiz kalıyorsunuz tepenize çıkmışlar. Sanki eşyasız eve gittiniz 6 ayda 100 lira aldınız makbule mi geçti üstüne hayvan bide dayak atmış.
Bakın lütfen affetmeyin

Bosan gitsin. Boyle adamlar iflah olmaz. Vocugun olunca iyice ipleri ellerine aldiklarini dusunup daha cok uzerler seni. Sırf devlet onaylı sex yapmak için evlenmesim ya bu ana kuzuları. Milletin kızının basini yakmasınlar...
haklısın canım benim insan ne umutlarla bi yola giriyo hepsini zehir ediyorlar düğün günümü bile zehir ettiler kaynanam diyo ki ben şu kadar paramı bilirim çok tutarsa anan ödesin diyo

bence de boşan gitsin 6 ayda bunu yapan artık düşünemiyorum neler yapar... peki senin ailen arkanda durmuyor mu bi damatlarını silkip hayırdır demiyo mu? bunlar baya seni sahipsiz görüyor bence hiç ezdirme kendini söylemesi kolay tabi bizlere ama yine de pes etme .. en kötü boşanırsın ...
bi kez annem oğlum kendine çeki düzen ver dedi anneme düşman oldu konuşmuyo bile madem diyo senin kızın eziyet çekiyo diyo git karakola darp raporu al diyo derdi günü karakol

yorumlardan sonra şuan okudum su kısmına accccayip guldum bebeğim kucuksun seni oynatıyor resmen blöf yapıyor, öyle dediginde kalk len hadi gidelim de ve git bak nasıl onun anasını avradini........ Hih sen anladın o kısmını susma yatsın içerde 3gun akli başına gelir Dr lar darp var deyince 3gunse 10gun yazar istirahati kil olurlar boyle şeylere mahkemede de elinde delil olur KORKMA BOSAN GUNAH O ANA BABAN BU PİSLİK İCİN Mİ BÜYÜTTÜ SENİ
haklısın canım zaten boğazımda morluk yokta kollarımda derdi günü blöf zaten yalan palavra yorulldum artık

kocam aileme karşı cephe almış gitmeyeceksin diyo annemlerle oturacaksın orda olacaksın diyo
Alsın anasını tövbe yarabbim aman bırak canları cehenneme olsun BOSAN ablam düşünme bak sakin sakin diyorum ikna olup edip gitme kandırmasın seni yazık olur hayatına

X