kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

3ay değil 10sene tanisan evlensen yine ayni olurdu emin ol . İnsanin karakteri değişmez ki neyse odur birde evlenmeden başka evlenince başka oluyorlar zaten Allah yardimciniz olsun. Simdi iyi misiniz sorunlar bitti mi tamamen
Allaha şükür iyiyiz bende bipolar tekrar fırladı hatta bu uğurda ilaçlarımı içince adamı değil dünyayı unuttum o yüzden rahatım :KK70:

Kısa bir zaman evet, benim eşim değişmedi hiç evlendikten sonra. Arada sorarım ben değiştim mi diye "valla hala aynısın flört ediyoruz gibi geliyor bazen" der. Keşke herkes evlilik öncesi de şeffaf olmayı başarabilse.
maşallah değişmesin sizde değişmeyin bu şekilde mutlu oluyorsanız.

Merhaba. Bnde maalesef ailemden ayrı bi şehirde, eşimin ailesinin olduğu ni yerde yaşıyorum. Aramızda 3 sokak var, ve bn şu an calismadığım için evdeyim. Nisan dönemi bana o kadar çektirdi ki kaynanam yüzünü dahi görmek istemiorum. 2 hfta da bir eşimle birlikte gidiyorum, cok nadir de onları davet ediyorum.. Eşim bana da dio surat asiosun fala diye ama elimde değil asamiyorum bazı şeyleri. Tam bişiler yoluna girdi diyip biraz güleryuz göstersem kadın arkamdan kuyumu kazıo.bu yüzden kaynanalarrin bi kısmı maalesef böyle, bize de bnlar denk gelmiş. Eşinizi kesin annesi dolduruo, ama kaç yaşında adam şiddete nasıl başvurur. .şiddet asla asla kabul edilemez. Onun ailesi var da siz ağaç kavugundan mi çıktıniz. Ailenizle görüşmek en doğal hakkınız.
gitmeyeceksin diyo canım ben aileme en yakın 15 günde bir geliyorum oda kavga gürültüyle ama onun ailesi günün her saati bişey deyince bir yeni karı kocayız yalnız kalalım diyince esiyo gürlüyo

Anasıyla evlenmişsin resmen, günde iki üç kez görüşmek kaynanayla amann Allah korusun. Haftada 1 gün zor katlanıyorum. Sen bu adamla hiç gezip tozmadın mı? Kocan, kaynanan sorunlu zaten sende 6 ay içinde hiç mesafe koyamamışsın bu da en büyük sorun. Benim anneme babama gitmemi istemicek koyarım kapının önüne.

Anasıyla evlenmişsin resmen, günde iki üç kez görüşmek kaynanayla amann Allah korusun. Haftada 1 gün zor katlanıyorum. Sen bu adamla hiç gezip tozmadın mı? Kocan, kaynanan sorunlu zaten sende 6 ay içinde hiç mesafe koyamamışsın bu da en büyük sorun. Benim anneme babama gitmemi istemicek koyarım kapının önüne.
ya kızlar bi kaç kez de onun tartışması oldu beni bastırıyo yalancı çıkıyo kaynanam bize bi gün gelmesin hemen hastalanıyomuş kronik hastaymış falan bi ton numara

Oğlundan kopamiyorlar ,kiskaniyorlar. Kendinden daha genç biri geliyor tahtına oturuyor, oğlu kızı seviyor ee bi de onun yapamadığını yapıyor yatağına giriyor napsin kuduruyor kaynana da yazık oysa ne emekle buyutuyorsun insan mutsuz olmasına nasıl dayanır
kuzum benimkide oğluyla yatarmıştı ara da onu diyo işte şu kız benim oğlumu seviyodu da ben almadım falan filan üç gün sonra kız doğum yapıyo bebek görmee gidelim diyo böyle düşüncesiz dengesiz insanlar

kız anaları kızlarını telli duvaklı evlendirip çıkarıyor evden de, iki kişilik dünyasında mutlu olsun kızı aile kursun diye, bu oğlan anaları neden evlendiremiyor çocuğunu da geliniyle ortak bir hayat yaşamaya, bütün hayatına burnunu sokmaya devam ediyor anlayamıyorum...
kader işte gülmeyince gülmüyor insan ne umutlarla hayallerle bi yola giriyor ama ana kuzusu bi oğlan ve yalancı birde kıskanç aileyle hayat zindan oluyor

Kısa bir zaman evet, benim eşim değişmedi hiç evlendikten sonra. Arada sorarım ben değiştim mi diye "valla hala aynısın flört ediyoruz gibi geliyor bazen" der. Keşke herkes evlilik öncesi de şeffaf olmayı başarabilse.
benimki çok sinirli 10 ay falan nişanlı kaldık hiç bir şekilde belli etmedi bu tavrını taki gelin olana kadar 10 ay boyunca hergün bizdeydi nerdeyse.

Arkadaslarin yazdiklarini okuyamadim belki aynisi yazılmıştır ama sunu soylim sana. 6 ayda boyleyse 6 yilda nasil olur aileye hasrette yasanmazki. Ortada henuz cocukta yok esinle konus dicem ama pek farkedecegini sanmiyorum bogazina yapismalar hirpalamalar falan sana yazik yani boyle devam etmez bak 6 ayda canindan bezmissin yol yakinken dön bu yoldan
zaten canım yol öyle konuşsanda anlamıyo ki adam bi anda bağırma çağırma annemle telefeonda uzun konuşsam bile hemen söylenmeye başlıyor.

Çok pasifsin be güzelim. Şöyle biraz yırtık olun yaa. Şu mongol heriflere nasıl ezdiriyonuz kendinizi bu kadar.. ailen arkada değil mi senin ? Sahip çıkmazlar mı ?
Senin kocan değişmez. Tam anası kılıklı. Sen kocanla değil bildiğin kaynananla evlenmişsin. Bu insanlarla ömür geçmez.
ailemin yanındayım canım benim şükür hepsi arkamda haklısın değişmez anamda anamda kaynanam diyo ki dün geldiler buraya seninde çenen çok diyo bende sende konuşuyosun ne var bunda dedim sen benimle iddamı ediyosun diyo

kv ara yapicilardan degil ara bozuculardan..basta senin gozunu korkutup seni sindirip ailene kocan izin verirsen gidecen.kv hergun gitsen gelsen koca mest olacak kiz z evlenir sadece aileyle iletisim kesmek ne demek.silai rahim var akrabalarimizla bile iletisim halinde olmamaz gerekirken anne babaylami iliskimizi kesecegiz.cok kizginim cok ayib ayib.ben bizim geline bu niye boyle yapti diyorumda annem de bana sanane karisma sen diyor oda kv insanlik merhamet vicdan onemli olan..
böyle bencil insanlarla iletişime bile geçilmiyor beni suçlu çıkarıyorlar birde canım kaynanam hemen bi yere gitsek desek oğlum izin vermez ki diyo kalkıyo

3ay değil 10sene tanisan evlensen yine ayni olurdu emin ol . İnsanin karakteri değişmez ki neyse odur birde evlenmeden başka evlenince başka oluyorlar zaten Allah yardimciniz olsun. Simdi iyi misiniz sorunlar bitti mi tamamen
ben babamın evindeyim adamlar dik dik konuşuyo canım bana ben dayak yiyim kacınca kardeşime diyolar ki öyle gittiğini bilseydik and olsun aramazdık bile seni diyolar kaynanam da dışarı çıkacak ne vardı oturaydın evde diyo

ya kızlar bi kaç kez de onun tartışması oldu beni bastırıyo yalancı çıkıyo kaynanam bize bi gün gelmesin hemen hastalanıyomuş kronik hastaymış falan bi ton numara

Canım bence onlar kadar hatalı biri varsa o da sensin. Mesafeni koyacaksın. Böyle evlilik mi yürür yahu. Ne pahasına olursa olsun konuşacaksın, kendini savunacaksın. Sen çok ezdirmişsin kendini. Madem öyle evlendirmeseydi oğlunu birlikte yaşasalardı. 6 ayda bunları yaşayan 6 yılda neler yaşar hiç hesap ettin mi ya da bu durumdan ailene bahsettin mi? Gerekirse onlar konuşsun. Kaynananın hastalığına gelince kesinlikle yalan dolan, benim kaynanam da işine gelmeyen şeyler olunca hasta numarası yapar, oğlu üzülür felan hastanelere koşarız. Ertesi gün alışveriş merkezlerinden çıkmaz. Ama sana son söz mesafeyi sen koyacaksın, yoksa onlar bu şekilde devam eder. Kendini ezdirmeee.

kuzum benimkide oğluyla yatarmıştı ara da onu diyo işte şu kız benim oğlumu seviyodu da ben almadım falan filan üç gün sonra kız doğum yapıyo bebek görmee gidelim diyo böyle düşüncesiz dengesiz insanlar
Ayy pislik kadın Allah vicdan merhamet versin

Canım bence onlar kadar hatalı biri varsa o da sensin. Mesafeni koyacaksın. Böyle evlilik mi yürür yahu. Ne pahasına olursa olsun konuşacaksın, kendini savunacaksın. Sen çok ezdirmişsin kendini. Madem öyle evlendirmeseydi oğlunu birlikte yaşasalardı. 6 ayda bunları yaşayan 6 yılda neler yaşar hiç hesap ettin mi ya da bu durumdan ailene bahsettin mi? Gerekirse onlar konuşsun. Kaynananın hastalığına gelince kesinlikle yalan dolan, benim kaynanam da işine gelmeyen şeyler olunca hasta numarası yapar, oğlu üzülür felan hastanelere koşarız. Ertesi gün alışveriş merkezlerinden çıkmaz. Ama sana son söz mesafeyi sen koyacaksın, yoksa onlar bu şekilde devam eder. Kendini ezdirmeee.
canım dayak yedim ailemin yanındayım sinirimden üç gündür ağlıyom adamlar diyo ki yan binada evim onların senin kızına bizim binadan daire alacaktım suratını astı oturtu banan öyle yapan insana ben insan demem .......olup gitsinler karı koca diyo kaynana veya kayınpeder ikiside kendilerini ailerini haklı görüyorlar yeimn ederim bak daha bir kez kendi ailemden biriyle tek başıma aktivite yapmadım izin ama onun ailesiyle planlar programlar öldürdü ya benim ailem hiç bişeye karışma eşya almadılar evin yarısı boş durumları yok borçları vardır dedik idare ettik sadece gelinlik ve ayakkabısını aldık başka hiç bi masraf ettirmedik evlendim kızlar daha doğru düzgün tek bi kıyafet bile almadım kocamdan toplasınız şimdiye kadar 100 ev harçlığı alamamışımdır neymiş efendm ihityacım olduğunda kaynanama söyleyecekmişim

X