kızlar dertleşmeye ihtiyacım var :(

ailemin yanındayım zaten dün ailesi geldi oğlan gelmedi kızınız gelecekse gelsin diyo benim binamda oturmayan kişiye ben insan demem diyolar babama bende gitmedim

zaten canım çocuk vardı düştü 2 gün yattım kanamam vardı kayınvalidem benim kaynana kalk sofra hazır diye laf sokmaya başladı bir haftalık evliydim eşimle köye gittik gezmeye kaynanam oğlunu arıyo gelin biz olduk burda iş tutuyoz sen gez diye

valla benimde hayallerim öyledeydi ama hiç yeni evli gibi değiliz hır gür hep aileme gidiyim deyince 2 gün arkasını dönüp yatar bana tavırlı tavırlı

21 yasinda daha yasin kucuk ailen de arkaysa al eline valizi bu ne yaa boyle bir omur mu gecer yarin cocugun oldugunda da cocugunu ailene karsi doldururlar soguturlar aman diyim

Tamamını okumadim bile baştaki bi kaç cümle yetti yani tam benim öküz eşim ve ailesi ben simdi hepsini muma çevirdim gelemezler evime beni beklemezler gitmem çünkü ama bende bosanacagim olmuyor çünkü böyle hayvanlarla olmuyor boşa çabalama değmez çocukta YAPMA sakin düzelir diye acilen çık git BOSAN kafan rahat olur

Allah sabır versin size nasıl dayanıyorsunuz bu durumlara böyle.Adam boğazına sarılmış bi de ben bişey yapmadım diye ortalığa saçmış deli midir nedir?Ailenize neden göndermiyor orasını hiç anlamadım.Sen evlatlık verilmedin ki senin de ailen var yani.Bence ya dişinizi gösterin boşanmakla tehdit edin konuşun ne bileyim işe yaramaz derseniz de çok zor bir karar ama boşanın gitsin annesiyle otursun kendisi gitsin annesiyle spora.
çok doğru diyorsunuz valla burada okuyorum o kadar üzülüyorum ki
insanların hayatlarını mahvedıyorlar zehır edıyorlar yazık günah değil mi
iki dünyada ikş yakaları bir araya gelmesin inşallah
insanın insana yaptığı zulüm nedir bu ya

sizin durum ne oldu bu arada konu dısı yazıyorum ama
hallettınız mı taşınacaklar mı nişanlınızın ailesi ?

konuyu çok okumadım başını okudum kısaca biz bile evliliği oturtana kadar nerdeyse 3 sene geçti.mümkün mertebe ne kendi ne onun ailesini karıştır evliliğine. derdini döksende ailene kocana bilendirme.

bence de boşan gitsin 6 ayda bunu yapan artık düşünemiyorum neler yapar... peki senin ailen arkanda durmuyor mu bi damatlarını silkip hayırdır demiyo mu? bunlar baya seni sahipsiz görüyor bence hiç ezdirme kendini söylemesi kolay tabi bizlere ama yine de pes etme .. en kötü boşanırsın ...

eşim arıyo yürü karakola gidecez darp raporu alacaz diyo neren patlamış diye
yorumlardan sonra şuan okudum su kısmına accccayip guldum bebeğim kucuksun seni oynatıyor resmen blöf yapıyor, öyle dediginde kalk len hadi gidelim de ve git bak nasıl onun anasını avradini........ Hih sen anladın o kısmını susma yatsın içerde 3gun akli başına gelir Dr lar darp var deyince 3gunse 10gun yazar istirahati kil olurlar boyle şeylere mahkemede de elinde delil olur KORKMA BOSAN GUNAH O ANA BABAN BU PİSLİK İCİN Mİ BÜYÜTTÜ SENİ

1 ay tanıdığın adamla evlenecek cesaretin varsa bu adamın mıçına tekmeye basmayada cesaretin vardır..
ömrünü dayak yiyerek anasının lafından dışarı çıkmayan bir adamın sülalesi tarafından ezilerek geçirmek istemiyorsan boşan acilen..

konuyu çok okumadım başını okudum kısaca biz bile evliliği oturtana kadar nerdeyse 3 sene geçti.mümkün mertebe ne kendi ne onun ailesini karıştır evliliğine. derdini döksende ailene kocana bilendirme.

3 sene mi? Allah aşkına hiç tanımadan falan mı evlendiniz , evliliği oturtmak için 3 sene biraz fazla değil mi? Hani en güzel geçmesi gereken günler sorunlu mu geçti. Ya ben hiç öyle evliliği oturtma çabası falan vermedim. Öyle sabah uyandık sonra balayı, iş-güç işte ne bileyim. Sanırım ben şu evliliği oturtma olayını anlamadım.

Neyse, konu sahibi kaç kurtul acilen.

X