Kızlar çok zordayım,çok dardayım ne olur bakın!!

Of ne kadar komiksiniz. Adam sizden ve kendinizi prenses sanmanızdan sıkılmış olabilir. Hatta belki başka birini bulmuştur. Aşırı bencil bir karakteriniz var herkes benim peşimde koşsun istiyorsunuz sanırım? Prenses olmadığınızı anlamak sizde bir şok etkisi yaratmış anlaşılan ama kabullenin artık. Adam sizden soğumuş ve çok iyi yapmış :))

Sevmeye başladığım adam diyorsun; seven halin buysa, sevmediğin zamanda Allah korumuş adamı...

Bi kendine gel, sürekli egonu besleme. Sen adama doğru bir adım at. Adama onu sevmediğini söyleyip durmuşsun yıllarca hala pohpohlanmayı bekliyorsun.

Sürekli aynı konuyu açacağına eşinle iletişime geç.
O benimle birtek kavga etmek için arıyor mesela günler sonra ilk defa sabah konuştuk ve yine tartışma... beklediğim beni işi bitince burdan alması , idi. Bunu da kendim belirtmedim, o düşünsün istedim .. ondan en ufak bir yaklaşım YOk ki

Hayatim sinavlarin bittikten sonra benide al iki gunde olsa evde yaninda kalmak istyorum diye msj atsaydiniz olay bu kadar buyumezdi.ben kendimi takintili sanirdim ama siz benden betermissiniz.birde esinizle her olan sorunu ailenize aksettirmeyin bence.ailenizle olanida esinize. Adam hala seviyodur ama telefonu coknkullanmayi sevmez yada civik civik surekli ask msjlari atmazlarki.sevgiliyken 7/24 pesinde dolanan adam ayni evin icinde seni aramaz bu adamlari kabullenin yani.

O benimle birtek kavga etmek için arıyor mesela günler sonra ilk defa sabah konuştuk ve yine tartışma... beklediğim beni işi bitince burdan alması , idi. Bunu da kendim belirtmedim, o düşünsün istedim .. ondan en ufak bir yaklaşım YOk ki
Ama bak burada sen kendi cümlelerini yazmışsın. Kavgayı başlatan, adamı provake eden sensin.
O zaten hiç sevilmediğini düşünen zavallı taraf.

Aradığında, ya da mesaj attığında; "canım, ne kadar özlemiştim seni, beni almamana çok kırıldım" deseydin, herşey çok farklı gelişecekti. Bu kadar mı zor böyle bir cümle sarfetmeniz?

Adam size 4 yıl karşılık görmeden yaklaşmış daha ne yapsın?

Adam karşılıksız çabalamaktan tükenmiş pes etmiş anlayın empati yapın biraz

Belli ki son hadiseler canına yetmiş ne hali varsa görsün demiş geçmiş

Adamın artık sizinle ve hep bana hep bana şeklindeki tutumunuzla uğraşmaya hali kalmamış burdan bile anlaşılıyor

X