Kızlar çok zordayım,çok dardayım ne olur bakın!!

Adam taktik yapıyor işte. Bak üstüne düşmeyince bişeyler hissetmeye başlamışsın kaçan kovalanır misali... Yalnız iletişiminiz sorunlu ne olursa olsun evine gidip konuşarak halletmelisiniz hele de annenin falan karışması çok yanlış. Düşşnsene kv nin sana öyle bişey söylediğini o ne karışıyor dersin değil mi?
Taktik yapsa keşke taktik falan yapmıyor.. gerçekten benden soğudu uzaklaştı. İlgi alakayı bıraktı

Okuması için degilde, aramiyor gelip haber vermiyorsa bende kizardim ilgisizliği için. Keşke anneniz öyle söylemeden siz eve geçip konussaydiniz, sevmeye başlıyorum ama ilgisizliğinden görünce korkuyorum diye
Bana karşı davranışları asla eskisi gibi değil ve umursamazca olduğu için böyle bir gelişmeyi söylemek dahi istemiyorum... sanırım böylece bitecek. Çünkü haksız olduğumu düşünmüyorum ve ondan da hiçbir adım YOk

Yetişkin kadın iki gün evde yalnız kalamazsa Ada'm da annesine gider

Neden gelip seni alsın ki cuma akşamı gelecekse senin gündüzden eve gidip
akşama yemek vs hazırlaman lazımdı

Neden özlemek ilgi göstermek onun görevi olsun belki eve geldi seni bulamadı ders olsun diye annesine gitti

Ada'm okuyacak da pişman ettin valla

O da senin sevginden emin degilmis ama kosmus pesinden.
Siz sevgiliyken yasamaniz gerekenleri simdi yasamaya calisiyorsunuz ama fazla naz asik usandirir.
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü siz bilmiyorsunuz, ama gerçekten değersiz hissediyorum kendimi. Ama günahına girdim diye korkuyorum , sizce ne yapmalıyım :KK43:

Çok afedersiniz alınmayın ama sizin gibi bayanlar bana çok itici geliyor.
Yani kabaca ne emmeye geliyon ne gömmeye denilen cinsten.

Çok ilgilense çok arasa da ayy hiç rahat vermiyor poff olacaktı muhtemelen.
Çünkü şımarmak isteyen bir sebep hep bulur.
Ben haftanın yarısı her gece yalnızım.
Kimse yemedi beni.
Kapımı kilitler uyurum.
Hiç yanımda birini istemedim.

Hadi yalnız kalamadın annenin evine gitmişsin tadını çıkar.

Adam gezmeğe gitmiyor okumaya gidiyor.
Üstelik sadece sınavlar için bir hafta iki hafta ay 1 ay olsun ne olmuş yani?

Ama suç kocanda alıştırmış etrafından dört dönmüş devamlı, hep öyle olacak sandın.
Şimdi adam nikahlı karım az çekmedim biraz rahatlayayım demiş.

Mesaj arama beğenmeyip ilgi istemek yerine ilgi göstermeyi denediniz mi?
Hiç sanmıyorum.

Çünkü şımarıkça hep karşıdan adım bekleyenlerdensiniz.

Lisede değilsiniz hatırlatırım.
Sayısal sınıfın yakışıklı Murat'ı değil karşınızdaki..
Kocanız.

Onun bana sevgisinden emin değilim ama artık.

Ablacım ben seni anlayamadım açıkçası

1. Sen bu adamı sevmiyorsun net yazmışsın zaten anlaşılıyor da eyvallah

2. Sevmediğin biri sana ilgi duysa ne duymasa ne? Yani bu adam seni artık sevmiyorsa ne kaybediceksin ki? Sevmediğin biri beni terk etse de kalsa da sevse de sevmese de umrumda olmazdı açıkçası.

3. Sen bu adamın ilgisine hem alışmışsın hem şımarmışsın. Bu adamın ilgisi bunca zamandır karşılık beklemeden olduğu için bedava sanmışsın ama yanılmışsın. Adam da karşılık görmeden ilgi vermekten belli ki hem yorulmuş hem usanmış. Sen de oyuncağın elinden gidince üzülmüşsün bu kadar.

4. İlgiyi geri istiyorsan adamı tüketmeyip sen de ilgi gösterceksin. Ben ilgi gösteremem sevmiyorum dersen de o zaman mızıldanmayı bırak bedavaya ilgi zamanı bitmiş görünüyor.

Önceki konunuzu da okumuştum. Sadece bunu okusam bir nebze hak verirdim size ama kavga ettiğimiz halde işe okula nasıl gider falan demiştiniz. Onun sizden başka da bir hayatı var yapmayın allah aşkına. Ayrıca hayali okumakmış hiç destek olmuyorsunuz benim hayalimi istemediğini bildiğim birinden ben soğurdum. Biraz olumlu davranın eşinize görün nasıl düzeliyor.

Çok afedersiniz alınmayın ama sizin gibi bayanlar bana çok itici geliyor.
Yani kabaca ne emmeye geliyon ne gömmeye denilen cinsten.

Çok ilgilense çok arasa da ayy hiç rahat vermiyor poff olacaktı muhtemelen.
Çünkü şımarmak isteyen bir sebep hep bulur.
Ben haftanın yarısı her gece yalnızım.
Kimse yemedi beni.
Kapımı kilitler uyurum.
Hiç yanımda birini istemedim.

Hadi yalnız kalamadın annenin evine gitmişsin tadını çıkar.

Adam gezmeğe gitmiyor okumaya gidiyor.
Üstelik sadece sınavlar için bir hafta iki hafta ay 1 ay olsun ne olmuş yani?

Ama suç kocanda alıştırmış etrafından dört dönmüş devamlı, hep öyle olacak sandın.
Şimdi adam nikahlı karım az çekmedim biraz rahatlayayım demiş.

Mesaj arama beğenmeyip ilgi istemek yerine ilgi göstermeyi denediniz mi?
Hiç sanmıyorum.

Çünkü şımarıkça hep karşıdan adım bekleyenlerdensiniz.

Lisede değilsiniz hatırlatırım.
Sayısal sınıfın yakışıklı Murat'ı değil karşınızdaki..
Kocanız.

Teşekkür ederim, ama geçen hafta binadan bir komşuya hırsız girdi ve çok etkilendim... çok korkuyorum gerçekten. Benim suçum nedir bilmiyorum ama evet eşim başında çok ilgilenip bir anda her şeyi bıraktı ve ben de bir boşluğa düştüm.. bilmem anlatabiliyor muyum, yanlış anlaşılmak istemem

Bana esiniz ilgisiz gelmedi.Su konunun icinde bile kac kere mesaj atti size.belki pesinizden kosmaktan yorulmustur.
Yeterince seviyosaniz duzeltirsiniz ama sevmiyosaniz ugrasmayin.
Durumunuzu duzeltecekse ilk adimi atmak sizden bir sey eksiltmez ama bana sevmiyosunuz gibi geldi.

Ablacım ben seni anlayamadım açıkçası

1. Sen bu adamı sevmiyorsun net yazmışsın zaten anlaşılıyor da eyvallah

2. Sevmediğin biri sana ilgi duysa ne duymasa ne? Yani bu adam seni artık sevmiyorsa ne kaybediceksin ki? Sevmediğin biri beni terk etse de kalsa da sevse de sevmese de umrumda olmazdı açıkçası.

3. Sen bu adamın ilgisine hem alışmışsın hem şımarmışsın. Bu adamın ilgisi bunca zamandır karşılık beklemeden olduğu için bedava sanmışsın ama yanılmışsın. Adam da karşılık görmeden ilgi vermekten belli ki hem yorulmuş hem usanmış. Sen de oyuncağın elinden gidince üzülmüşsün bu kadar.

4. İlgiyi geri istiyorsan adamı tüketmeyip sen de ilgi gösterceksin. Ben ilgi gösteremem sevmiyorum dersen de o zaman mızıldanmayı bırak bedavaya ilgi zamanı bitmiş görünüyor.
Eşime karşı artık bende boş değilim birşeyler hissediyorum demiştim.. neyse

Teşekkür ederim, ama geçen hafta binadan bir komşuya hırsız girdi ve çok etkilendim... çok korkuyorum gerçekten. Benim suçum nedir bilmiyorum ama evet eşim başında çok ilgilenip bir anda her şeyi bıraktı ve ben de bir boşluğa düştüm.. bilmem anlatabiliyor muyum, yanlış anlaşılmak istemem

Hatanız sessizce kafanızda beklentiler oluşturup adama carlamanız.
Madem ki eve dönerken sizi alsın istiyordunuz.

O zaman bir mesaj her şeyi çözerdi.

Çok özledim hayatım ne zaman dönüyorsun?
Beni al birlikte geçelim eve.

Gibi gibi..

Muhtemelen özledim bile demiyorsunuz adama.
Deseniz ne olur?

Bir ömür evet dediğiniz adama şu kadarcık adım atsanız ne olur?

Eşime karşı artık bende boş değilim birşeyler hissediyorum demiştim.. neyse

O zaman ilgi gösterceksiniz

Dön evine çocuk gibi annenin eteğine saklanma

Güzel sofra hazırla sohbet et dışarı iftara davet et

Hediye kalpli çikolata al

At şimdi bir mesaj seviyorum özledim de en kötü iftarda ne yedin nasılsın de yaz bir şeyler işte

Adam zaten seni çok seviyor sen adım atarsan durum düzelir

Lakin ben sizin adama duygularınız oluştuğunu sanmıyorum oyuncağınızı kaybetmekten korkmuşsunuz hepsi bu

Son düzenleme:
Eşimden ayrılmayı düşünüyorum. Çünkü siz bilmiyorsunuz, ama gerçekten değersiz hissediyorum kendimi. Ama günahına girdim diye korkuyorum , sizce ne yapmalıyım :KK43:

Ben ben ben diliniz burada beni bile rahatsız ediyor.

Biraz kocanız tarafından bakalım olur mu?
Kim daha değersiz hissediyor acaba?

Adam yıllarca süründü peşinizden koştu.
Nihayet sizi evliliğe ikna etmeyi başardı.

İçinizde hiç duygu yokken de top ondaydı.
Biraz hoşlantınız varken de top onda olmak zorunda.
Aksi halde ondan boşanacaksınız.

Sorabilir miyim?
Bu evlilik için siz ne yaptınız?

X