Kızlar cilve nasıl yapılır..

Öf bunu ben de yapiyorum bu cilve miymiş.
Burdakileri tavsiyelere göre ben de cilveliymisim ama kendimi cilveli gibi hissetmiyorum niyeyse yaptiklarim normal sevmek gibi geliyordu

Bilmem bizimkine cilve geliyor adamlar burayı okusa bizim için neler derler

Oooo harikasınız işte beklediğim cevap diyebilirim... Bunlar önemli benim için not ettim bile, kolay gelsin iyi mesailer ve çooook teşekkürler

bendede varmis cilve halbuki adama corç nasilsin derim işten gelince kizim bile babasinin adini corç saniyor ki eve gelince corç geldi diyor oyle bir cilveliksiz yani
Hunharca güldüm şu an oğlum bana bakıyo deli kadin yine neye hoykurup gülüyor acaba diye
Odunun vücut bulmuş valiyiz degil mi bende aynıyım keşke diyorum bazen böyle cengaver olmasam azicik cilveli edalı olsam ne olurdu pehlivan gibi atlıyoruz iste kıymet bilinmiyor.

Bilmem bizimkine cilve geliyor adamlar burayı okusa bizim için neler derler

Valla sasirdim. Benim eşimin çıtası yüksek heralde. Burnunu burnuna surtmek mesela hep yaptigim birseydir çokta hoşuna gider ama cilve olsun diye yapmiyordum ben sevdigimden yapiyordum ama yok kulagina üfledim, burnuna burnumu surttum diye adamin nefesi kesilip, gozune isik tutulmus tavşan gibi tutulup kalmaz mesela 16 yasinda olaydi belkiii olurdu

Misal; akşam yemeğini yedikten sonra eşin tv'nin karşısına geçmiş senden çay beklerken, sen cicilerini giyip kapının arasından bacağını erotik bi şekilde sallayarak "aaaşkım bi hava almaya mı çıksak çok bunaldım diyorsun" tabii o çok yorgun olduğunu söylüyo! Bundan sonra benim cilve kısmı başlıyo; bi panter misali üstüne atılıp yakasına yapışıp dışarı çıkmak istediğini dikte ediyosun 5 dakika sonra yolda oluyosun. Ben eşimi böyle etkiliyorum e napiim adam sert seviyo heralde ben her şeyi böyle yaptirabiliyorum

Arada yapınca benimkine öyle geldi o zaman
Ben normal de işten gelince rahat giyinirim arada gecelik fantezi şeyler giyiyorum adam konuşamıyor bile

Arada yapınca benimkine öyle geldi o zaman
Ben normal de işten gelince rahat giyinirim arada gecelik fantezi şeyler giyiyorum adam konuşamıyor bile

Demek ki hep gorunce gözü alişiyor. Bu kadar asiri heyecan yapmak yeni evliyken ya da sevgiliyken olur ama nebileyim. 5 senedir beni envai cesit gecelikle goruyor zaten adam her seferinde şoklara girmiyor haliyle

Reactions: H M
Demek ki hep gorunce gözü alişiyor. Bu kadar asiri heyecan yapmak yeni evliyken ya da sevgiliyken olur ama nebileyim. 5 senedir beni envai cesit gecelikle goruyor zaten adam her seferinde şoklara girmiyor

1.5 sene oldu bizimde ama işte sürekli olmayınca adam tepki veriyor
Ben normalde de biraz sert mizaçlıyım, öyle şeyler giyince adam ışık tutulmuş tavşan gibi oluyor
Valla bayılıyorum sizin gibi sürekli gecelik giyenlere :)
5 sene sonra ne olacağız kim bilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…