Kızlar cilve nasıl yapılır..

İçten gelir diyenlere katılıyorum. Mesela benim normal hareketlerim de cilve gibi. Millet yanlış anlıyor. 😂
Ama şöyle yapabilirsiniz. Kendi aranızda kelimeler mutlaka vardır gerçek anlamından başka anlamda kullandığınız.. Detaya girip örnek verecektim vazgeçtim ahah. Dokunarak konuşun, konuşurken gözlerine bakın. Bir de mesela kendinizin yapabildiğiniz bir şey bile olsa ondan yardım isteyin. Atıyorum rehberim silindi aşko şunu yapsana ben anlamıyorum :KK43: haha. Siz o konunun içinden bile geçiyor olabilirsiniz ama o ihtiyaç sahibi haliniz hoşuna gidecektir. Bunun dışında konuşurken ses tonunuzu değiştirmeyin o kötü duruyo. Tatlı bir gülümseme, içten tavırlar. Konuşurken küçük imalar. Bunlar bir çok erkekte işe yarıyor 😛
Valla ben onu kavanozda denedim baktım açamadı yere vura vura kendim açtım 😂😂

cilve öğrenilmez cilve taklit edilemez.. Cilve insanın içinde olan kıpırtıdır.. Ruhunun dışa vurumudur.. İçinden gelen öpme isteği gibi..
Sen anlat karadenizde Asiyeyi izle.. all koydum linki oraya. 1:40 dan sonrasına bakk :KK39:

Valla ben yapıyorum ve sevgilim aşırı bağlı ve çok seviyor beni. Sürekli öpüyor sarılıyor niye bu kadar tatlısın, şu tatlılığa bak, böyle hayran hayran bakıyor. Onunla böyle tatlı tatlı konuşuyorum, güldürüyorum onu, sevimli bir şekilde konuşuyorum ve hareket ediyorum ama sürekli değil tabii yani 7/24 değil.

Bende öyle pek tatlı dilli değilimdir. Hiç sevmem öyle sürekli aşkım bebeğim diyip durmayı.
Ama mesela bir anda içimden gelir öperim sarılırım göğsüne yatarım kucağına otururum falan kedi gibi sırnaşırım🤪 Benimkinin baya hoşuna gidiyor. Siz de sözlü olmasa da davranışlarınızla onu etkileyebilirsiniz bence. 😊

Bazılarını okudum da cilveyi seksi giyinmekle falan karıştırmışsınız.
Ben size şöyle söyliyim ben eşime karşı çok cilveliyim içimden geliyo her an her sn hiç beklemediği anda gülme krizlerine sokuyorum adamı.
Yatakta zaten cilveli olunur ama ben sofrada salonda elbise katlarken bile bakış atarım naz yaparım tatlı inatlar yaparım. Hayır öyle bi konu kii örnek de veremiyo insan. Ama asla seksilik ve leopar işi değill kızlar

buradaki bayanların çoğuna katılıyorum, cilve kesinlikle içten gelen bir şey. Şahsen ben İçimden geldiği için sık sık dokunurum, insanın aklına ekstrem şeyler geliyor ama basit bir el, kol, otururken bacak dokunması ya da sırta dokunma vs. erkeğinize ellerim senin üstünde, sana dokunmadan edemiyorum, aklım hep sende imajı verecektir. Kişisel bakım ve özen cilveye girmese de kendinize duyduğunuz saygı erkeğinizin de size karşı saygı duymasıyla sonuçlanacaktır. Sonuçta iyi hissetmek için de olsa karşınızdakine değer verdiğinizden de güzel görünme çabası içerisinde olursunuz :) ve erkekler bu tarz çaba ve detaylara dikkat eder ve anlam yüklerler. Ayrıca cilve anlamında, illa karşınızdakini öpmek için ön sevişme sırasında ya da bir şey aldırma çabasında olmanıza hiç gerek yok. Durduk yere yanına otururken, çay kahve götürürken ya da evinizin rutininde ufak tefek öpücükler ve tatlı bakışlar da eşinizin size olan bağlılığını güçlendirmeye yeter de artar bile :-) tatlı dilli olmayı da eksik etmeyin hanımlar, dil mi güzel dilber mi diye bir laf var sonuçta. Erkekler güzel kadını değil tatlı dilli kadını arıyorlar kesinlikle. Hepinize cilveli günler :)

X