Kızlar cilve nasıl yapılır..

"Piyasada çiçek kalmamış, bu yüzden gül fiyatları ikiye katlanmış. Zaten yenmiyor sevgililer gününde bana çikolatalı pasta al tamam mı?" demiş biri olarak cilve nasıl yapılır ile ilgili fikir sunacak en son kişi benim diye düşünüyorum.

aaaa süper taktikmişş hiç düşünmedim böylesini ben genelde koluna göğsümü değdiriyorum ya da kasada önüne yaslanıyorum
Kasada nasıl önüne yaslanıyosun kız
Ben asansördeysek ve kalabalıksa önünde duruyorum kendimi ona itiyorum sonra yandan bakış atıp pardon hayatımm diye fısıldıyorum şapşalca gülüşüyoruz

Bu şekilde ağlamanız sizi zora sokmasın sonra
ben erkek olsam ve karşımda zora düştüğünde ağlayan biri varsa onu ciddiye alamazdım galiba. Yanlış anlamayın beni ama bunu dik duruşunuz ile de yaptırabilirsiniz iyi günler diliyorum

Cilve ne demek tam olarak bilmiyorum. Eski erkek arkadaşım çok cilvelisin demişti. Demekki cinsellik değil. Eşime sormuştum cilvelimiyim diye evet dedi. Şimdi yaptıklarımı anlatayım.
Kanepede uzanmış TV izlerken hemen yanına yatıyorum(en sevdiğim) yüzümü boynuna gömüyorum. Sonra çekirdek çitliyoruz mesela elini kaseye uzattım tutuyorum bana bakıp gülümsüyor elini öpüyorum. Bide şey yaparım çikolata mesela uzatırım ağzına. O uzadıkça elimi geri çekerim. Kafasını iyice uzatınca öperim. Yaaaa yerim seni diyip sarılıyor. Türkan şoray sanırım cilveli. Bazı hareketlerimi ona benzetiyorum. Şımarık çocuk gibi

Benim adam biraz değişiktir bazen bende şaşırıyorum..
Yeterli ama bunları örneklendirmek lazım belki de onları çok doğru bir şekilde kullanamıyorum

Öf bunu ben de yapiyorum bu cilve miymiş.
Burdakileri tavsiyelere göre ben de cilveliymisim ama kendimi cilveli gibi hissetmiyorum niyeyse yaptiklarim normal sevmek gibi geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…