Kızlar cilve nasıl yapılır..

Orası öyle de ama bazen demek ki şımarmak istiyor ama ben beceremedim gitti 😅
Becermenize gerek yok işte, onu demek istiyordum. =) İnsan yapısında varsa öyle davranır, yoksa ona ancak rol yapmak denir; samimi olmaz, eğreti durur. Şımarması için sizin rol kesmenize gerek yok. Başka yollarını bulun o zaman.

bende cilve var ama yani böyle anlatılacak bişi değil ki :olamaz: mesela bişey isterken araya onun için olduğunu söyleyen bişi sokuşturun veya absürt bi yerini ne kadar beğendiğinizi söyleyin

Evde bakımlı olmak cilvenin başında gelir. Yani biz çoğu zaman adamları picamaylan karşıladığımız için diğer türlüsü adamlara cilve gibi geliyor. Bazen haklılar diyemeden edemiyorum. Dışarı çıkarken saatlerce hazırlanan biz evdeyken salıveriyoruz kendimizi. Bunu eşiniz için değil kendiniz içinde yapın.
Ayrıca yardım isteyin sürekli, erkeklerin dayanamadığı şeydir muhtaç kadınlar. Benim gibi musluk bile tamir edebilen biri için zor olsada bazen adamın gururunu okşamak pahasına yapamıyorum diyorum.
Sonra olur olmadık zamanlarda dokunun, durduk yere eniştem beni niye öptü misali öpün, sokulun.İşte cilve tamamlandı bu kadar. 😂

Bir türlü anlamadım gitti nasıl cilve yapılacağını... Nasıl tatlı dilli olacağımı... Sevgilim bana geçen gün Tatı dilinle beni kandır vs dedi ama ilk günki gibi yapamıyorum.. Nasıl cilve yapacağıma nasıl tatlı dilli olacağıma dair Kendinizden örnekler/fikirler verirseniz çok sevinirim... Şimdiden tavsiyeler için çooook teşekkür ederim 🤗🌼
Merhabalar diyerek söz hakkımı alayım :KK71: Bence bu cilve dediğimiz şey kendiliğinden kişide olan bir şey ya da bir tür yatkınlık 😂 3 yıllık bir ilişkim vardı ama kendisi çok ketum ve inantçı dediğim dedik biriydi adamın yanındayken görseniz süt dökmüş kedi gibi olurdu istediğim bir şeyi ikiletmezdi şöyle derdi hep konuşma şeklin işven cilven beni hanımcı yapacak bize ters böyle şeyşer :süslü: zaten bu yüzden ayrıldık seni seviyorum demeyi sevgisini hissettirmeyi bilmeyen biriydi kendisi. Yani konuşurken küçük imalarda bulunmalar da olur diyeceğim ama annem bile ne bazen sende olan cilvenin birazı ablanda olsaydı ya der :halay: evin en küçüğüyüm belki yetiştirilme şeklinin ilginin fazla olması da bunun üzerinde etkili olduğu kanaatindeyim 😊

Yanındayken kulağına yaklaş birşey söyleyecekmiş gibi ve kulağına üfle 😅
Bide öpecekmiş gibi yaklaşıp burnunu burnuna sürt 😅
Bunlar cilve mi bilmiyorum ama benim genel davranışlarım ve adamın başı dönüyor bi kalıyor öyle sonrasında çok gülüyorum 😀

Merhabalar diyerek söz hakkımı alayım :KK71: Bence bu cilve dediğimiz şey kendiliğinden kişide olan bir şey ya da bir tür yatkınlık 😂 3 yıllık bir ilişkim vardı ama kendisi çok ketum ve inantçı dediğim dedik biriydi adamın yanındayken görseniz süt dökmüş kedi gibi olurdu istediğim bir şeyi ikiletmezdi şöyle derdi hep konuşma şeklin işven cilven beni hanımcı yapacak bize ters böyle şeyşer :süslü: zaten bu yüzden ayrıldık seni seviyorum demeyi sevgisini hissettirmeyi bilmeyen biriydi kendisi. Yani konuşurken küçük imalarda bulunmalar da olur diyeceğim ama annem bile ne bazen sende olan cilvenin birazı ablanda olsaydı ya der :halay: evin en küçüğüyüm belki yetiştirilme şeklinin ilginin fazla olmasının da bunun üzerinde etkili olduğu kanaatindeyim 😊

Bunlar cilve mi bilmiyorum ama benim genel davranışlarım ve adamın başı dönüyor bi kalıyor öyle sonrasında çok gülüyorum 😀
bunun bir tik ilerisi leoparli tayt giyip yerleri girgirla sanirim 😂😂😂

Çok şapşal oluyorlar dimi :KK70:

Cilve icten gelir.

Cilveli olmayan kisi cok zorlamasin cunku yoksa yoktur. Cilveli kisi de buna engel olmaya calismasin cunku varsa vardir :) ayni böyle bisey.

Ben acayip cilveliyim ve engel olmaya calissam da engel olamiyorum. Etraf tarafindan cok flörtöz bulunuyorum ve genelde yanlis anlasiliyorum. Fazlasi da zarar. Allah hepimize ideal seviyelerde cilve versin 😂

Bir türlü anlamadım gitti nasıl cilve yapılacağını... Nasıl tatlı dilli olacağımı... Sevgilim bana geçen gün Tatı dilinle beni kandır vs dedi ama ilk günki gibi yapamıyorum.. Nasıl cilve yapacağıma nasıl tatlı dilli olacağıma dair Kendinizden örnekler/fikirler verirseniz çok sevinirim... Şimdiden tavsiyeler için çooook teşekkür ederim 🤗🌼
Konuşurken göz temasını kesmeyin. Yüzünüzde, bakışlarınızda masum bi hayranlıkla tutkulu bi aşığın karması bi ifade olsun. Yani sevimlilikle dişiliği aynı potada eritin ve tam doz karşı tarafa iletin.

Konuşurken ara sıra dokunun, elinizi üstünden alamıyormuşsunuz gibi.

Yumuşak bi sesle usul usul konuşun. (Korkunç bebek taklitlerinden bahsetmiyorum aman ha.)

Bazı fiziksel özelliklerinizi göz önüne çıkarın. (Göze parmak misali gözüne sokmayın, sadece yerinde vurgudan bahsediyorum, dozunu iyi ayarlayın.) Bunun hangi özelliğiniz olacağı karşınızdakinin ve sizin beğeninize göre değişir.

Karşınızdakinin zaaflarını tespit edin ve ara ara o zaafları yakalayacak tavırlarda bulunun. Yani bi akşamlığına hayallerinin kadını olun, role play gibi. Bunu birbirinizi mutlu edebildiğiniz anlarınıza denk getirebilirseniz hele şahane. Ödül - ceza yöntemiyle köpek egitmiyoruz elbette ama karsınızdakinin yaptıgı güzel seylerin sizi havaya soktuğunu göstermekten zarar gelmez.

Basit olarak aklıma gelen bir iki şey bunlar. İşler birikmese daha bol bol yazardım ama nerede, mesai beni bekler. Cilveniz bol olsuun :KK8:

ben çok severim çok da yaparım nazımı çok ölçülü yapıyorum ama cilvem çok vardır başta çok zorlandım utandım ama şimdi adamların bunu istediğini gördüm daha da vitesi arttırdım bu içten gelen bir şey sanırsam. biriyle flörtleştim bayağı sert ve huysuz biriydi pıt pıt ağladım bi iki sefer beni çok kırıyosun diye.. adamlar aşırı düşüyo buna :KK70: adam kendini daha kontrol etmeye başladı. yaptığım hiçbir şey işe yaramayınca iki göz yaşıyla hallediyorum.
boyun kulak ense ve popo... çok tetikliyor adamları. tabi bazen masum bazen de vahşi olmalı... diye düşünüyorum ben :KK22:
gerçi adam tatlı dille hemen kanacaksa her kadına gidesi gelir, kanıverir

X