Kızlar çatlatma iğnesi acil yardım

Sorma kuzu o hepimizde var bin tane fikre düşüyorum inan ki sürekli belirti arıyorum bir şey olsa umutlaniyorim ne diyelim hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elden 🙏
Aynen öyle maalesef insan bir umut bekliyor. Sen ne kadarlık evlisin varmı çocuk yoksa yeni mi düşünüyorsunuz☺️

Evet canım herşey normal
Sıkıntı yapma o zaman olur bu işlerde en büyük sorun stres yapmamak ama elde değil sürekli araştırasım geliyor benim tekrar böyle bişeye kalkıştığım zaman telefonu birisi elimden almalı🙈🤭 benim bir oğlum var 7 yaşına girecek inşallah ilk 3 yıl olmadı bizimde bebeğimiz ikimizdede sorun yoktu ama hep stres yapıyoduk sonra dedik olmayacak böyle anladık tüp bebek yaptırırız diye karar aldık aradan 2 ay geçti kendiligimden hamile kaldım😍

Ay ne kadar güzel Rabbim evladını sana bağışlasın kuzum evet stres hep ama işte insan düşünmeden de yapamıyor ki inşallah bizde birgün nasibimize kavuşuruz canım ❤️

Öyle tabi ki de bugün hala regli olmadım normal regli zamanıma 6 gün kaldı onu da bekleyelim diyor eşim o da geçerse o zaman kan veririz diyor. Bu çatlatma iğnesinden sonra 14-15 gün sonra kesin regli olunuyor mu ilk defa oluyor benim pek bilgim de yok her yerde olunuyor yazıyor bide ovıtrelle sonrası geç döllenme tarzı bişey olması mümkün mü acaba duydunuz mu hiç?
15. Gün kesin oluyorsun en fazla 16 ya sarkar

X