Kızlar çatlatma iğnesi acil yardım

Merhaba hep bu sitede yazılanları okuyordum ama üye olup soru sormak yeni nasip oldu🤭 reglimin 3 günü femara kullanmaya başladım ve 5. Günü dr bıraktırdı bir tane 23 mm yumurtam oluşmuştu 5 Temmuz da da ovıtrelle yaptım kendim 36 saat sonra zaten yumurta çatlatı bi takım ağrılar yaşadım çünkü. Onun sonrasında 9. Gün regli olacağım sandım çünkü kasık bacak ve belimde ağrı oldu hatta dışarı çıktık yanıma ped bile aldım ertesi günü oldu regli de olmadım agrı da geçti bugün 16. Gün bu regli sancısına benzer durumdan sonra arada sol kasığıma ya da alt karnıma sanki iğne batmaları oluyo ve geçiyo test yapmadım henüz sanırım korkuyorum negatif olacak diye sizde de böyle bir durum yaşayan oldu mu olduysa sonuç nedir 🤭 kusura bakmayın çok uzun yazdım🌸
Aynı ilaçları kullanıp aynı iğneyi yapmışıs aynı tedavi yöntemi ben de bugün 13. Günün reglime 4.5 gün var ve erken gebelik testi yapmaya korkuyorum

Sırf pozitif görmek için iğnenin 6. Günü test yapmıştım🤭🤭 umarım hamileyizdir bu süreç çok yorucu psikolojikmen özellikle☺️

Kizlar neler oldu testler yapıldı mı bende 17 temmuz Çarşamba günü yaptım bakalım hayırlısıyla ama günler asla geçmiyor

Kızlar bu ay ovitrelle ile hamilleik haberi bekleyenler bende dair cuma günü vuruldum iğneyi cumartesi gecesi çok ağrım oldu ama şuan hiç birşey kalmadi

Kizlar neler oldu testler yapıldı mı bende 17 temmuz Çarşamba günü yaptım bakalım hayırlısıyla ama günler asla geçmiyor
Benim 17. Gün bugün ucuz testlerden alıp yaptım o da çok dogru çıkmadı sanırım fazla damlattım tek çizgi çıktı ama yan kısımları full pembemsi kaldı bi kaç gün sonra hala regli olmazsam tekrar test yapacağım. Çokta umudum kalmadı açıkçası😏

Benim 17. Gün bugün ucuz testlerden alıp yaptım o da çok dogru çıkmadı sanırım fazla damlattım tek çizgi çıktı ama yan kısımları full pembemsi kaldı bi kaç gün sonra hala regli olmazsam tekrar test yapacağım. Çokta umudum kalmadı açıkçası😏
Umarım rabbim hepimize hayırlı kapılarını açar bizimde kucağımızi boş bırakmaz rabbim

Öyle deme canım test bozukmus umut Allah'tan
Öyle tabi ki de bugün hala regli olmadım normal regli zamanıma 6 gün kaldı onu da bekleyelim diyor eşim o da geçerse o zaman kan veririz diyor. Bu çatlatma iğnesinden sonra 14-15 gün sonra kesin regli olunuyor mu ilk defa oluyor benim pek bilgim de yok her yerde olunuyor yazıyor bide ovıtrelle sonrası geç döllenme tarzı bişey olması mümkün mü acaba duydunuz mu hiç?

Öyle tabi ki de bugün hala regli olmadım normal regli zamanıma 6 gün kaldı onu da bekleyelim diyor eşim o da geçerse o zaman kan veririz diyor. Bu çatlatma iğnesinden sonra 14-15 gün sonra kesin regli olunuyor mu ilk defa oluyor benim pek bilgim de yok her yerde olunuyor yazıyor bide ovıtrelle sonrası geç döllenme tarzı bişey olması mümkün mü acaba duydunuz mu hiç?
Geç döllenme duymuştum. Ben hep 16. Gün oluyorum iğneden sonra

Geç döllenme bi tık mantıksız geliyo sanki bana sonuçta iğneden sonra yumurtanın çatlama gününü hissediyoruz biliyoruz nasıl geç döllenme olacak ki 🙈
Evet haklısınız. Burada yazılanlara göre söylüyorum bende. Belki iğneyle çatlamayım sonradan çatlamıştır. Mesela bende çok hissedemiyorum çatlamayı falan. Belki benim gibi birileridir. Bazıları belirtileri yoğun yaşasa da mesela ben iğneden sonra da burada yazılan hiç bir belirtiyi yaşamıyorum

Evet haklısınız. Burada yazılanlara göre söylüyorum bende. Belki iğneyle çatlamayım sonradan çatlamıştır. Mesela bende çok hissedemiyorum çatlamayı falan. Belki benim gibi birileridir. Bazıları belirtileri yoğun yaşasa da mesela ben iğneden sonra da burada yazılan hiç bir belirtiyi yaşamıyorum
Ben 36 saat sonra yaşadım baya kasıklarda ağrı kramp tarzı şeyler o yüzden çatlamıştır yüksek ihtimalle diye hesap ediyorum☺️tabi tutup tutmadığı henüz belli değil Allah büyük 🙈

Ben 36 saat sonra yaşadım baya kasıklarda ağrı kramp tarzı şeyler o yüzden çatlamıştır yüksek ihtimalle diye hesap ediyorum☺️tabi tutup tutmadığı henüz belli değil Allah büyük 🙈
Canım benimde öyle oldu iğneyi vurundugum günün ertesi günü akşam bir ağrı girdi sol tarafıma bacağıma kadar vurdu ağrısı iki büklüm kaldım öylece 1 saat sonra geçti ama gerçekten orada neler olduğunu hissettim diye bilirim şimdi bekliyorum ama beklemek çok zor

Canım benimde öyle oldu iğneyi vurundugum günün ertesi günü akşam bir ağrı girdi sol tarafıma bacağıma kadar vurdu ağrısı iki büklüm kaldım öylece 1 saat sonra geçti ama gerçekten orada neler olduğunu hissettim diye bilirim şimdi bekliyorum ama beklemek çok zor
İğneden sonra kaçıncı günündesin şu an

X