kızlar bugun yumurtalar toplandı!!!!1

Canım arkadaşların dediği gibi önemli olan kalite....Benden 23 tane yumurta topladılar 15 tanesi döllenmiş onların istediği kalitede olan 11 tanesiydi...Ama sonuçta bana 3 tanesi transfer edildi geride kalan kaldı yani...Sen ona kafanı takma canım benim bi arkadaşın 6 yumurtası toplandı sadece iki tanesi döllendi birinin kalitesi iyiydi şimdi hamile....Rabbim inşallah hepimize vericek biz yeterki tevekkül edip dualarımızı eksip etmeyelim....

kızlar geriye kalan empriyoların kalitelerinin nasıl olduğunu sorun eğer iyiyse dondurtun benim mesela 2 tane dondurulmuş var yazın kısmet olursa onları deneyeceğim Allah hepimizin yardımcısı olsun:1rolleyes:

:sm_confused:slm kızlar bu sabah 9 tane yumurtam toplandı perşembe günüde transfer olcak allahın izniyle yanlızkasıklarımda çok ağrı var doktor olabileceğini söledi ama çok arıyor sizce 9 tane yumurta yeterlimi tüp bebek yaptıran arkadaşlar sizlerden kaçtane topladılar:sm_confused::sm_confused::sm_confused:[/QUOT hayırlı olsun canım benden 7 tane toplanmıştı biri daha toplandığında çok kalitesizdi o gün birleştiriyorlarya ertesi gün haber alıyorsun o zamanda 5 tanesi gelişme göstermişti bir sonraki gün transfere gittiğimde 3 tane kalmıştı senağlama 3 de sağolsun transfer günü gelişmeyi nerdeyse durma aşamasına getirmişlerdi anlıycan umut yok gibiydi ama bak ne oldu çok şükür allahıma 2 si tuttu şimdi ikiz bekliyorum korkma yeter tatlım:1hug:

çok heycanlıyım kızlar inş tutunur bebişlerim hepimizin tabiki ben parfüm sıkmamın ne gibi zararı olcak onu çok merak ettim bilisi olan varmı arkadaşlarım::::)

Sinem. Biliyorum zor ama stres yapmamaya çalış. Yarın sabah en sevdiğin şarkıyı dinleyip çık evden. Azcık da bitter çikolata ye :) Bebişlerin sana japon yapıştırıcısı ile yapıştırılmış gibi sımsıkı tutunur inşallah canım. Tabi 9 aylığına :p
Antep'ten Sevgilerle...

ayy inş yerimde duramıyorum sanki 1 kaç aylık gibilermiş gibi onları görmek istiyorum biran önce

ayy inş yerimde duramıyorum sanki 1 kaç aylık gibilermiş gibi onları görmek istiyorum biran önce

Canım benim işallah bebişlerin sana sıkı sıkıya tutunurlar birdaha da bırakmazlar!!Şİmdiden hayırlı olsun diyorum arkadaşım:emir_bebek::emir_bebek:Bak bunlar senin bebişlerin:))

Sinemcim 6 tanesinin tutmasına çok sevindim canım.İnşallah sana sıkıca tutunularda ikiz üçüz bebeklerin olur canım.

heyecanını çok iyi anlıyorum canım.İnan görünce sanki büyümüşler gibi gururladım gözlerimi ayıramadım.İşallah yavrularımızı alırız kucaklarımıza,Allah yardımcımız olsun.

kızlar size bahsetmiştim yumurtalar toplandı die perşembe günü 5 tanesi transfer edildi yanlız doktor 12 gün boyunca yatmamı söledi ama ben size sölemeden duramadım bide transferden sonra biraz aya kalkınc aktı sanki bişeyler öenmli değildir demi kızlar aklımdan çıkmıyo ya gittiğiyse bebişlerim çok korkuyorum dua edin lütfen benim için biran önce şu 10 gün gecsin bende size haber vereyim

kızlar size bahsetmiştim yumurtalar toplandı die perşembe günü 5 tanesi transfer edildi yanlız doktor 12 gün boyunca yatmamı söledi ama ben size sölemeden duramadım bide transferden sonra biraz aya kalkınc aktı sanki bişeyler öenmli değildir demi kızlar aklımdan çıkmıyo ya gittiğiyse bebişlerim çok korkuyorum dua edin lütfen benim için biran önce şu 10 gün gecsin bende size haber vereyim

inşallah güzel haberler verirsin, merak etme kafanı ona takma, oyalanacak bişeyler bul, sürekli onu düşünmemeye çalış Allah sağlıklı hayırlı bebişler nasip etsin

Canım hayırlısı olur inşallah.....Bende mikroenjeksiyon yaptırdım sonuç için bekliyorum...ayın 11 inde belli olcak inşallah... Bana 3 transfer yapıldı ben ona bile çok dedim sana neden 5 transfer yapıldı türkiyede yasak diye biliyorumda o yüzden sordum...
İnşallah sonucu iyi olur canım aklına kötü şeyler getirme benim akıntım olmadı ama doktor olursa endişelenme demişti....
Dualarımız hepimiz için canım inşallah hepimizinki tutucak .....Rabbim kucağımızı boş koymıycak inşallah...:emir_bebek:.
Sen bol bol dinlen ve moralini yüksek tut canım ...sevgiler....:1hug:

yağmurcum bilmiyorum işimizi garantiye alalım dedi doktor yasak olduğunu bende bilmiyorum gercekten öle bişey varmı acaba inş hepimizinki tutunur yağmurcum ne hissediyorsun benim biran olsun aklımdan çıkmıyo tutundularmı tutunmadılarmı demekten hep aklımda soru işareti var kendimi çok çaresiz hissediyorum inş bırakmamıştır bebişlerim beni hepimizide

yağmurcum bilmiyorum işimizi garantiye alalım dedi doktor yasak olduğunu bende bilmiyorum gercekten öle bişey varmı acaba inş hepimizinki tutunur yağmurcum ne hissediyorsun benim biran olsun aklımdan çıkmıyo tutundularmı tutunmadılarmı demekten hep aklımda soru işareti var kendimi çok çaresiz hissediyorum inş bırakmamıştır bebişlerim beni hepimizide

sinem cim yanlışlık olmasın 5 embriyo olupda 3 nü transfer etmişlerdir.çünkü gerçekden de yasak.sen bilinen bi yerde mi yaptın.bu arada inşllh bebişlerin sana sıkıca tutunurlar.ken dine dikkat.akıntıya gelince önemli bi şey degildir kafana takma.a.s.

sinem cim yanlışlık olmasın 5 embriyo olupda 3 nü transfer etmişlerdir.çünkü gerçekden de yasak.sen bilinen bi yerde mi yaptın.bu arada inşllh bebişlerin sana sıkıca tutunurlar.ken dine dikkat.akıntıya gelince önemli bi şey degildir kafana takma.a.s.

evet yanlızlık eminim 5 tane olduğunda çünkü bende gördüm doktorumda işimizi garantiye allaım dedi ama ben yasak olduğunu bilmiyordum inş tutunurlar beklemek daha zormuşa.s.

Rabbim isterse iki taşın arasında bile veriyor. Allah sana gönlündekini versin.

ya beklemek çok zor günler geömiyo belimde hafif bi arı var ama hadi hayırlısı bakalım inş adet olmam

canım dinlensene sen kendını yorma pek ayaga kalkma hadi hayırlısı bakalım hayırlı bebişler versin allahım cümlemize

X