Kızlar bir bakar mısınız başına böyle birşey gelen oldumu?

yirmibesekim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
2.525
1.243
Kızlar merhaba
Adet günü gebelik testi negatif çıkıp da 1 hafta sonra pozitif çıkan var mı aranızda? Benim adet günüm normalde 15 kasımdı ama olmadım testte negatifti dün ovülasyon testi yaptım pozitif çıktı ama gebelik de negatif gibi duruyor çok silik çizgi var fakat kuruma çizgisi gibi sizce?

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-21-22-53-11-81_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-21-22-53-11-81_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 400
Kızlar merhaba
Adet günü gebelik testi negatif çıkıp da 1 hafta sonra pozitif çıkan var mı aranızda? Benim adet günüm normalde 15 kasımdı ama olmadım testte negatifti dün ovülasyon testi yaptım pozitif çıktı ama gebelik de negatif gibi duruyor çok silik çizgi var fakat kuruma çizgisi gibi sizce?
Adet olmanız gerekip olmadıysanız ovulasyon da böyle çift çizgi çıktıysa kan vermeyi deneyin hamile olabilirsiniz ben e hamile olduğumu bilmeden ovulasyon testi yapmıştım böyle çift çizgi çıkmıştı

Kızlar merhaba
Bana kuruma çizgisi gibi gelmedi. geç döllenme olabilir.

Amin inşallah canım Allah razı olsun inşallah hayırlı sonuçlar alırım negatif olsa bile sonuçta yumurtlayabildim 2 senedir yumurtlama görmemiştim pcodan dolayı 🤗
Olsun Allah nasip etmişse pco nedir ki bende de amh düşüklüğü var her ne kadar düşükte yapmış olsam bile hamile kalabildim en azından çok şükür nefes aldığımız sürece umut var içini ferah tut olur İnşaAllah

Erkenden. İsey yazmak istemiyorum ama tevrik ederim yazmak geliyor icimden ...
Bence cok cok buyuk ohtimal hamilesiniz gec döllenme benim oyle olmuştu ayni sizin gbi

Olsun Allah nasip etmişse pco nedir ki bende de amh düşüklüğü var her ne kadar düşükte yapmış olsam bile hamile kalabildim en azından çok şükür nefes aldığımız sürece umut var içini ferah tut olur İnşaAllah
Doğru diyorsun canım inşallah en hayırlı zamanda nasip olur tekrardan çok şükür hamile kalabiliyormuşsun düşük yaptıktan sonra tekrar olur hemen diyorlar inşallah en hayırlı zamanda nasip olur arkadaşım 💕🤲🏼

Erkenden. İsey yazmak istemiyorum ama tevrik ederim yazmak geliyor icimden ...
Bence cok cok buyuk ohtimal hamilesiniz gec döllenme benim oyle olmuştu ayni sizin gbi
Ayyy inşallah canım yaa PCO olduğu için yumurtlama günüm mü acaba diyorum ve hayatımda ilk kez yumurtlama gördüm net olarak şükürler olsun buna bile şükürler olsun 🤲🏼🤲🏼 sende de mi pco var canım

Kızlar merhaba
Geç döllenme olmuş olabilir canım umarım öyledir. Kuruma çizgisi olabilir mi demişsin kaç dk için de çizgi çıktı peki? İlk 5 dk içinde çıktıysa kuruma çizgisi olmaz

Geç döllenme olmuş olabilir canım umarım öyledir. Kuruma çizgisi olabilir mi demişsin kaç dk için de çizgi çıktı peki? İlk 5 dk içinde çıktıysa kuruma çizgisi olmaz
Valla yaptım testi çok dikkatli bakmadım çıktım evden şimdi gelince baktım 10 dk sonrasında da çıkmış olabilir 😐

X