Kızlar bir bakar mısınız başına böyle birşey gelen oldumu?

İnşaAllah canım nasip olur sana da bana da isteyen diğer kadınlara da
Aminnn inşallah hep dua ediyorum kişi birisi için dua ederken melekler de Allah aynısını sana da versin diye dua edermiş hep dua ediyorum etmeye de devam edeceğim belki hamile değilim ama olsun bugünümüze şükürler olsun 🤲🏼🤲🏼💕

Valla yaptım testi çok dikkatli bakmadım çıktım evden şimdi gelince baktım 10 dk sonrasında da çıkmış olabilir 😐
sağlık ocağında kan vereceksen 1 gün sonra sonuç çıkıyo canım bilgin olsun ama yine de kandan baktır. Sabah da ilk idrarla bi tane test yap bence. Ben 1 gün sonucu beklemeye dayanamazdım😄

sağlık ocağında kan vereceksen 1 gün sonra sonuç çıkıyo canım bilgin olsun ama yine de kandan baktır. Sabah da ilk idrarla bi tane test yap bence. Ben 1 gün sonucu beklemeye dayanamazdım😄
Evde test yok ya stoklar bitti ama olmadı yarın kan vermeye gideyim olmazsa yine gebelik testi alırım şükürler olsun sağlık ocağı da eczane de dibimde hemen üşenmiyorum oyüzden 😁😁

Nasıl anlamadım canım?
Pco bnde yok ama benmde adetim gelmedi kan tahlili yapmistik su an net degeri hatrlamiyorm ama hamile olmadigimi değerlendirmistik doktorumuzla 10gun sonra ben evde test yaptm cift çizgiydi cok da silik doktorumuz gec dollenmedir demişti kızım 20aylik cok şükür.konunuzu merak edecegim tahlil sonuclarnizi o yuzden tekrar haber verin demek istedim

Kızlar merhaba
Adet günü gebelik testi negatif çıkıp da 1 hafta sonra pozitif çıkan var mı aranızda? Benim adet günüm normalde 15 kasımdı ama olmadım testte negatifti dün ovülasyon testi yaptım pozitif çıktı ama gebelik de negatif gibi duruyor çok silik çizgi var fakat kuruma çizgisi gibi sizce?
İlk 5 dk içinde çıktıysa ihtimal var gebelik için. Yumurtlama gününüzü biliyor musunuz ne zamandı

Pco bnde yok ama benmde adetim gelmedi kan tahlili yapmistik su an net degeri hatrlamiyorm ama hamile olmadigimi değerlendirmistik doktorumuzla 10gun sonra ben evde test yaptm cift çizgiydi cok da silik doktorumuz gec dollenmedir demişti kızım 20aylik cok şükür.konunuzu merak edecegim tahlil sonuclarnizi o yuzden tekrar haber verin demek istedim
Heee tamam canım haber veririm inşallah maşallah Rabbim hayırlı ömürler versin sizlere hayırlı evlat eylesin inşallah 🤲🏼🌺💕 demekki istisnalar oluyormuş böyle inşallah bende hayırlı haberlerle gelirim 💕😊

Adet olmanız gerekip olmadıysanız ovulasyon da böyle çift çizgi çıktıysa kan vermeyi deneyin hamile olabilirsiniz ben e hamile olduğumu bilmeden ovulasyon testi yapmıştım böyle çift çizgi çıkmıştı
Canım ben kan testi vermeye gittim ama yarın çıkıcakmış sonuç ovülasyon testi yaptım bugün ilk idrarımla alttan 3. Olan onun altındakini su içmiştim ondan 1 saat sonra yaptım en alttakini de şimdi yaptım acaba yumurtlama oldu da çatladı mı ben anlayamadım yardımcı olur musun 🙁

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-22-16-05-12-07_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-22-16-05-12-07_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 114
Büyük ihtimalle hamilesiniz hemen kan verin 🥰
Canım kan verdim ama sonuç yarın çıkacakmış ovilasyon testi yaptım acaba yumurtam çatlamış mı ben anlayamadım yardımcı olur musun 😐

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-22-16-05-12-07_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    Screenshot_2022-11-22-16-05-12-07_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    58,7 KB · Görüntüleme: 113
X