Kızlar bi bakın artık kafayı yiyecem gebelik testi sorunu

Ben çizgi görüyorum ama silik gibi (ben de ilk gebeligimi çatlatma iğnesi ile böyle öğrenmiştim 10.gunde)
Varsa muhtemelen kan değeri henüz 10-15 arasıdır ve inşallah vardır ya
Canım testi emin olmadığım için tekrarladım 4. Dakika silikleşti fotoğrafı 7.dakika çektim ne dersin var mı

Eklentiler

• IMG_0619.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 55
Amin amin inşallah aşırı heyecanlıyım anlatamam
Benim ilk aşılama fotoğrafim bak bu (10.veya 11.gun idi) kan degerim 8 çıkmıştı
Şaka gibi bir sonuç benimki ama seninkine bak birde

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-01-22-44-39-329_com.android.chrome.jpg
    78,9 KB · Görüntüleme: 53
Yaaa çok duygulandım sağlıkla büyüt inşallah inşallah meleğim benimledir o kadar çok bekledim ki
Benim bu attığım testimde bebeğim düşük oldu,2021de öğrenip 2022de kaybettim
Ama şimdi cuma günü öğrendim hamileyim

İnşallah inşallah yarin kan ver mutlaka Allah'ım bekleyen kimseyi geri cevirmesin

Amin, Başın sağolsun canım benim Allah aynı acıyı yaşatmasın birdaha sağlıkla kucağına alırsın inşallah yarın bende kan verim sonucumu buraya sevinçle bildirecem inşallah

Amin, Başın sağolsun canım benim Allah aynı acıyı yaşatmasın birdaha sağlıkla kucağına alırsın inşallah yarın bende kan verim sonucumu buraya sevinçle bildirecem inşallah
Amin canım

Kendini strese sokma ağır bisey yapma varsa inşallah güzel sonuclarla gel
Yoksa da sakın üzülme

Amin canım

Kendini strese sokma ağır bisey yapma varsa inşallah güzel sonuclarla gel
Yoksa da sakın üzülme
Ben de 2 ay önce kimyasal yaşadım çok üzülmüştüm onda şimdi inan iğneyi yaptığımdan beri kendimi olabildiğince yormamaya çalışıyorum ne olur ne olmaz diye bakalım inşallah güzel haberlerle gelecem

Kimyasal veya düşük üstüne olduysa daha kolay olur diyorlar
Ay ben bile heyecan yaptım

Ben yeniden test yaptım silik bile çok çok az çıktı moralim bozuldu
Ay siz 2 gün önce galiba benim konumuma yorum yapmıştınız. Umutsuzdunuz bakın inşallah kanda da çıkar var Allah’ın izniyle bana da dua et
Bu gün kaçıncı günün iğne günü hariç

Çünkü benim yarın sabah 11 günüm daha hiç test yapmadım korkuyorum da çıkar ama değilimdir veya çıkmaz ama hamileyimdir diye ne yapsam acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…