Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

.behiye arkadaşı, zıt bişey sölemek istemiyorum ama hiç benzetemedim benziorum dediği kişiye çünkü yüz kemikleri çok belirgin ve sert.ve lensleri çok belli oluyor.allah sahibine bağışlasın

hımm anladım sende sıkı bi disiplin var :) bende eklemem aslında foto moto hiç bir yere ama bu topiğe ekledim hoşuma gitti :) peki kime benzetiliyosun onu yaz barii

benimde çok hoşuma gidiyo,konu açıldığından beride katılımda bulunurum canım,iyki eklemişsin gözlerimizi bayram etti fenamı:lepi:esmerim ben bilmiyorum kime benzediğimi valla anca görenlerin takdirine kalmış:kedi:

esmer güzeli çok masum bi yüzün var maşallh nazar değmesin.tuba büyüküstünle fahriye evcen arasında kaldım ama şu bi gerçekki ikinden de daha güzelsin

Esmer güzeli ben de seni çok beğendim..Avatardaki sensen eğer..Masum ve doğal bir güzelliğin var...a.s

kizlar bu arda bütün ünlülerin ismini ögrendim ve tanidim sayenizde..hangi isim kime ait hangi surat hangi isme ait..kaydirigubbakcemile3

efuli'nin makyajıydı ooo:sinifsinif: o makyajdan istiyodum fisfisfisama bulamadım birdaha fotoyu:çok üzgünüm:
bu arada esmer güzeli bence sen kendin gibisin. tuba sana benziyo canımmm şakkıdı ayrıca o kdr cok bakıma güzel olsunlar bizahmett. sen bence bu doğal halinle çok çok daha hoşsuna.s

teşekkür ederim o sizin güzelliğiniz evet avideki benim...

eftenpuften ben senı goremedım ya hep kacırdım :a015:

Bir arkadaş bu topik için resim koyanların güvenlerinin boş olduğunu söyledi..Şimdi koyarsam içi boş güvenli olarak düşünülüp göz zevkini bozmayayım insanların...-tatlicadiarzu- Hem 36 yaşında bir kadının güzelliğimi kalır...Kendi adıma söylüyorum tabi bunu kaydirigubbakcemile3

teşekkür ederim ayyyşem...tubayı çok beğeniyorum hayranıyımdır onun ama ben benzetemiyorum kimseye kendimi hatta annemin kopyası olduğumu sölüyolar ama yinede benzetemiyorum kendimi anneme bile :))

kendine haksızlık yapma bence çok hoş bir bayan ben gördüm ayrıca hiç yaşını göstermiyor:lepi:

hadi ordan artisttt senii 36 yaşındaymış sölemesen inanmicaktm 36 yaşında olduğuna hee 25lik hatun seniiii:jeyyar:

ne alaka ya:bbo:bunu diyenin bence kendine güveni yoktur,ayruca resim silinebiliyo,çünkü editörlerimiz bile yaptı bunu,yasak değil bu topikte resim silmek ve kadın kadına paylaşım yapıp eğleniyoruz..bunun neresi güvensizlik yani ne saçma
ayrıca resim ekleme şansın varsa görmek isterim bende:dance:

denen öle düşünüyosunuz ki herkesin fikri kendine tabi...ayrıca güzellik yaştan ibaret bişe değil benim annem 41 yaşında ama hala kız gibi duruyo ve oldukçada çok güzel...annem olduğu için demiyorum gerçekten... bu arada ben sizi göremedim :)

teşekkür ederim ayyyşem...tubayı çok beğeniyorum hayranıyımdır onun ama ben benzetemiyorum kimseye kendimi hatta annemin kopyası olduğumu sölüyolar ama yinede benzetemiyorum kendimi anneme bile :))

ya kahretsin trabzon yazıyor orda ondan olmasın
taşının toprağının verdiği güzellik işte :dilcikar:anneden güzel kız doğuştan:1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…