Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

demişsinz ya kimse foto eklemıyor diye.bende konuya katılayı m dedim.eee kim kme benzıomuşş =D buarada sen saadete bayagı benzyırsn

kizlar ishin asli shu..insan kendi güzelligiyle gurur duymasi lazim..baskalarina benzemek istemekde hosh bir sey deyil....benide benzetenler var bi ünlü hanima...ama ben kendimi bir türlü benzetemiyorum. bence benzemiyorumda...benim güzelligim kendime öz olsun baskalarinada benzeme merakim yok acikcasi...o ünlü hanim bakalim benzemek istermi bize..belki o ünlüler görse bu sayfayi katila katila gülerler........vay be ben neymishim diye.....

katılıyorum sonuna kadaralkisalkisalkis birine kendini adamak bence kendine güvensilğin göstergesi

magiclow..evet haklisin basen s harfleriylen yazdigim zaman kelimeler yanlis anlasiliyo...ama öyle istersen öyle yazarim canim sorun deyil....yerimseniben

esmer güseli bende senin fotonu görüorum ya nedense heryerde tuba büyüküstün die sen kendine gül bence:sm_cool:

ayrıca esmer güzeli

ben de senı begenmıstım

masallah dıyorum bırıne benzemek onemlı degıl guzelsen guzelsindir...
:lepi:

yorumuna katılıyorum aso bende bu topiği seviyorum ve tartışmak hiç bana göre değil gerçekten!!! bu arada teşekkür ederim ama ben seni göremedim yauff :s kimsin sennn :)))

esmerim ben prensip gereği resim eklemiyorum:kedi:nişanlımdan ötürü yoksa seve seve paylaşmak isterdim sizerle tatlımŞeniz

hımm anladım sende sıkı bi disiplin var :) bende eklemem aslında foto moto hiç bir yere ama bu topiğe ekledim hoşuma gitti :) peki kime benzetiliyosun onu yaz barii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…