Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Kızlar beni de Zara'ya benzetirler. Yolda bile Zara'ya ne çok benziyosun diyen olmuştur. Kendi resmimi koymayacağım konunun başında da isteyen kendi resmini koysun, isteyen benzetildiği ünlünün resmini denmiş:)) Kusuruma bakmayın canlar...

Zarayi cok begenirim cok güzel bi kadin bence.ONa benziyorsan valla ne mutlu sana :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Didemcim bende çok seviyorum bu kızı özellikle göz rengine bayılıyorum,bi kaç kişiden duymuştum benzetildiğimi
ladygeorgia bendenizi severim cnm ama önceden hiç benzeten olmamıştı

Kedi ünlülerden kime benzediğini tam bilemiorum ama benm bi arkadaşıma tıpa tıp benzediğin kesin

Konulara içerikleri ile alakalı yorumlar yapalım lütfen..

Gerginlik yaratacak,tartışma ortamı oluşturacak,özellikle karşılıklı yazışmalar içeren mesajlar olmasın...
Konuya,konu sahibine ve konu içinde paylaşım yapan her üyeye saygımız olsun..Bu durun sadece bu başlık için değil,forumda ki her başlık için geçerlidir..yerimseniben

Bu uyarıyı dikkate alarak paylaşıma devam edebilirsiniz..a.s

Kolay gelsin..

temizlik yapıldı,çer çöp süpürüldü,,,sağlıklı hava ve yaşam sahası yeniden hizmetiniz de bacım kaydirigubbakcemile5:enbuyukkk:alkisalkisalkis

:roflol::roflol: hahhahy alemsin kız
Nette sorun var yaa çok geçç açılıyor sayfalar göremiomm ben yazdıklarınızı hemen :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…