Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

En güzzel benzetmeyii prensesin.uykusuyum yapmış dorusu.Dediği kişiyle baya benzettim kendimi.Başka söze gerek yok sanırımm

Evet cnm sağdan poz veririm hep,öle daha iyi çıktığıma inanıorummm fotolardayerimseniben

En güzzel benzetmeyii prensesin.uykusuyum yapmış dorusu.Dediği kişiyle baya benzettim kendimi.Başka söze gerek yok sanırımm
evet prenses çok güzel benzetir ona katılıyorumda CADIARZU
sen neden istediğin yada beğendiğin bi kişiye benzetmedim diye sinirleniyorsun ki kafamçokkarıştı
napayım ben seni sevda demirele benzettim poz ve duruş olarak .ama sen daha güzelsin diyede ekledim:kedi:

Neden sinirleneyim ki sen de haklısın..Çünkü bire bir görmedin benii.Görsen emin ol ki benzetmezsinn.Hiç alakamız yok çünküü..

evet sen dedikten sonra farkettim gerçekten andırmış sevda demireli
tabi gerçekte görsek belki benzetilmez fakat burda insnalar ilk aklına gelenleri söylüyorlar
ayrıca sen daha güzelsin benzedezemuszemus

Tooche çok hoşsun. Siyah saçlı beyaz tenli ve mavi lensli olduğun için benzetmiş olabilir prensesin.uykusu.. hatlar ve sima olarak pek benzemiyorsun bence

Tooche çok hoşsun. Siyah saçlı beyaz tenli ve mavi lensli olduğun için benzetmiş olabilir prensesin.uykusu.. hatlar ve sima olarak pek benzemiyorsun bence

Sağol cnm.Zaten bu fotosu benzio kızın bir tek diğerleri benzemio,sarı saçlı felan çünküü

ALINTI yasak kıslarr opuyorumnanaktan
sölin bahalım kime benziom gamyoncuiremsu

Son düzenleyen: Moderatör:
Alıntı yapmazsanız sevinirim, çoluklu çocuklu kadınım vesselamkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…