Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

sima olarak buna

yüz hatları ile buna
karıştırın işte:)

kızz bunlar kime benziyo şimdi hele bülentiyeyi koymuşun koptum yaaaasırnaşık şeydelikafadulden
aslında şimdi bakınca yüz hatları olarak gerçekten benziom he sagol asocum
leyla bence sen accık adriyana ya benziyorsun fakat dudakların biraz kalın olursa

Son düzenleme:
minellllll aşk bülent eersoya değill şarkı söleyen kadınaa benzetmişşş benceeee senii.popstar yarışmasından alıntı oldugu için bülent ersıyda çıkmışş bence yanlış anladın canım:)ayy neren o ucubeye benzio allah aşkına yaaa şaşırdın mı sen:):)öteki kızda doktorlar dizinde oynayan zenna gerçek adnı bilmiorum hatta ekmek teknesinde oynuodu çok severdim o diziiyideee:)

cano bülent ersoya değil dier kapalı kadına diyorumyerimseniben
alttakide dizi oyuncusu doktorlardada oynamıştı ya..yani alttakini kapalı düşün,hatlarını kapalı kadına yerleştir :bbo:karışık oldu ama zorla hafızayıkaydirigubbakcemile3

kıss asıl o kadına benzemiyorum ben yaa get allasen aşkolsun ya ama zenana benziyorum accıkkkaydirigubbakcemile3
asocum zenan güzelde digerleri ne baee:)))))

kıss asıl o kadına benzemiyorum ben yaa get allasen aşkolsun ya ama zenana benziyorum accıkkkaydirigubbakcemile3

:mymeka:alttaki kızı al o kadına yerleştir dedim:tomato kadına benzetmedim..
sen kapalı olduğun için o kadına yerleştir kafayı dedim hayal gücün içingamyoncuiremsu
ayrıca makyajsızsın makyaj yapsan daha çok benzersin hatlarını çok benzettim minelimŞenizayrıca o kız çirkin değel:umursamaz:

canım ben zenana çirkin demedim ki güzel bende begendim onu yerimseniben
hani deseydin zenanın kapalı halisin die yeterdi güzelim seni de ugraştırdım k.bakma artıkımmkaydirigubbakcemile5

leylacım beren saate benziyosun sen
evet canim,yakin cevrem,arkadaslarim falan hepsi beni en cok ona benzetir.
leyla ben senin ikinci resmini tuğçe kazaza benzettim ama birinciyi benzetmedim öle bişey işteCADIARZU
tugce kazazi da soylemisdiler ama cok az.

leyla bence sen accık adriyana ya benziyorsun fakat dudakların biraz kalın olursa

valla ben kendimi ona hic benzetmemisdim dogrusu:)) bu yeni bi bulusdu:))kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ama ben kendimi bir tek beren saate benzetiyorum,bilmem ne kadar dogru kaydirigubbakcemile3

ayyyy cok ekledim galibaa neyse...bakiverin nolcek :)))

canım ben zenana çirkin demedim ki güzel bende begendim onu yerimseniben
hani deseydin zenanın kapalı halisin die yeterdi güzelim seni de ugraştırdım k.bakma artıkımmkaydirigubbakcemile5

:roflol::roflol:olaya renk gelsin istedimlülülülülülühaklısın canım resimli anlattım işte:icecream:
ne uğraşması aşkolsun minelim:1hug:

leylaaaaa canımm saç renginn kesinlikle ilk ftondaki gibi olmadıı sarıdan çokk çokk daha ii duruoo.ve çok güzell görünüorr saçların canımne renk o**

beni birkac unluye benzetirler ama birine en cok benzetirler.siz de benzetin bakalim sonuc nolucak :)))))
albumumde olan resimlerimden ekliyorum.
bu birinci resimmmmm

bu da ikinci resiimmmmm

Leylacım çok hoş bi kızsın maşallahh
Ama ben seni Beren Saate hiç benzetemedim yaa .. :)Nasıl benzetiyorlar anlamadım cidden :) başka birine benzettim seni du çıkarıcam şimdi ..:)

buldumm Duygu Dikmenoğlunun surat şekli ve ifadesi var sende anımsatıyorsun ayrı ayrı benzemiyorsun

Son düzenleme:

Leylacım çok hoş bi kızsın maşallahh
Ama ben seni Beren Saate hiç benzetemedim yaa .. :)Nasıl benzetiyorlar anlamadım cidden :) başka birine benzettim seni du çıkarıcam şimdi ..:)

anlaşılmıycak bişey yok:1closedeyes:burda tıpatıp benzetmiyoruz zaten,ilk bakış,ilk anımsatma..ve bana ilk resimde beren saat yüzü verdi.tarz olarak çok benziyo bu benim görüşümvereliniortak

onu bunu bilmem ben bereni çok beğenirim kim ne derse desin
ben de begenirim kim ne dedi ki sana?:)
leylaaaaa canımm saç renginn kesinlikle ilk ftondaki gibi olmadıı sarıdan çokk çokk daha ii duruoo.ve çok güzell görünüorr saçların canımne renk o**
hangi saridan canim?iki fotoda da sac rengim ayni.boya degil,kendi rengim.

ben senin ekledigin resimdeki kizi tanimiyorum ama ona da benzeye bilirim:)) ne cok unluye benzedim ben yaaa:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…