Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Ben de sizin albümünüzü görmüştüm (ve burnunuza bayılmmıştımm):KK9: Bence benzemiyorsunuz ama ilk resim minicik andırmış.
Tabii "üzgünüm ama esraya benziyorsunuz" yorumu çok iyi niyetli değill bence de[/QUOT:KK76:jE]

Ya sizin gibi bi sekilde ifade edilse inanin ciguliye benzetilsem yine bozulmam:KK31:

Aynen öyle anlıyorum yorum (ve tavır) farkı...:26::KK9::KK9:

Kuzum sen kendini masum ve babyface diye etiketlemişken zaten istesende istemesende beğenmediğin hoşuna gitmeyen biri olduğunda her zaman bu tepkiyi vericekmişsin anlaşıldı yani:)
o zaman ne diyelim bebek yüzlü larcım sen buraya foto ekleme boşuna çünkü her zaman bebek yüzlü hoş güzel alımlı kişilere benzetilmeyebilirsin hoşuna gitmeyen benzetmeler oluyor sen çevrendekilerle yetin kuzucum :KK14:

Su sinirlenince soylenen sahte sevimlilik kelimeleeri kadar da abest bisey gormedim,kuzucummm :))
Komik olmayin.

Bu kim canım ? Aynen buna benzeyen bir fotom var..Bulursam eklerim..Bu ünlüyü de tanımıyorum ama yüz hatları bakımından ben de benzettim kendime...

Fotoğraftaki ünlü kim canım,tanıyamadım..

Ben de bilemiyorumm:26: Arka Sıradakiler'deki başrol diye aratarak buldumm aklımda direkt o canlandı :KK9:
Maritsa'nın resim de Natalie Portman'a ait :)

Son düzenleme:
Görsellerdem baktım..Buraya koyduğunuz pozu benzemiş ama diğer fotolara benzetemedim..Her foto farklı çıkıyor benim de..Diğer ünlüye de bakayım :)

Suratindan adilik akan biriyle masum ve babyface tabir edilen biri benzeyemez.yine de acip baktim,alaka goremedim.
:KK53:

egolar da tavan yapmış :KK70:

kimse kusura bakmasın madem buraya yükleme cesaretini gösterdiniz o halde eleştiriye veya beğenmediğiniz birine benzetilmeye hazırlıklı olmalıydınız.
her neyse kişisel fikrim; masum yüzlü, babyface değilsiniz.

kızlar benım albümümde resımlerım var buraya koyarsam silememekten korkuyorum rica etsem bakıp kime benzediğimi söylermisinizz :KK16:

egolar da tavan yapmış :KK70:

kimse kusura bakmasın madem buraya yükleme cesaretini gösterdiniz o halde eleştiriye veya beğenmediğiniz birine benzetilmeye hazırlıklı olmalıydınız.
her neyse kişisel fikrim; masum yüzlü, babyface değilsiniz.

Yanakli yuvarlak suratli bi insanim ve masum bir yuzum oldugunu ben degil cevrem soyluyo yani beni cirkin bulabilirsin de benzetilen insan sirf sinir etmek amacli art niyet.komik geliyo bana cok.

X