Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

cok ama cok ilginc bi benzetme..uzulmene gerek yok bir göz doktoruna görünmen kafi,tıp ilerledi 10 derece miyop gözü bile 2 dakikada lazerle ciziyolar :KK66:

Arkadaşın art niyetle yazdığını sanmıyorum. :44: Böyle bi tepki vermeniz gerçekten garip geldi bana...

Arkadaşın art niyetle yazdığını sanmıyorum. :44: Böyle bi tepki vermeniz gerçekten garip geldi bana...

Ne iyi niyeti yahu,gercekten benziyor dahi olsam soylenir mi yani,uzgunum diyip kikirdeyerek bir de..kraldan kralci olmayin cok komik oluyo.neresinden baksan iyi niyet olmadigini normal bir goz gorur.

Ne iyi niyeti yahu,gercekten benziyor dahi olsam soylenir mi yani,uzgunum diyip kikirdeyerek bir de..kraldan kralci olmayin cok komik oluyo.neresinden baksan iyi niyet olmadigini normal bir goz gorur.

Peki, art niyetli veya değil... Tepkiniz gerçekten tuhaf geldi. Dile getirmek istedim. Ayrıca o üyeyi tanımam etmem nickine bile şimdi baktım.

db4f43445b699c485da57a4514fbfbb8l.jpg

nişanlım beni duygu dikmenoğluna benzetir. :KK1: bana kalırsa tamamen hafif andırıyorum

Peki, art niyetli veya değil... Tepkiniz gerçekten tuhaf geldi. Dile getirmek istedim. Ayrıca o üyeyi tanımam etmem nickine bile şimdi baktım.

Cok anormal bi tepki vermedim.sizz esra ceyda kardeslerden birine benzetilmeyi iltifat olarak algilayacak bi olgunluga sahipseniz ne mutlu.

cok ama cok ilginc bi benzetme..uzulmene gerek yok bir göz doktoruna görünmen kafi,tıp ilerledi 10 derece miyop gözü bile 2 dakikada lazerle ciziyolar :KK66:

İlginç bi benzetmemi?
Seni tanımam etmem sana karşı hiç bi art niyetim yada iyi niyetim olamaz. Gördüğüm ve benzettiğim kadarıyla evet bende ceyda ya benzettim.Ve bu arada yeni göz doktoruna çıktım gözlerimde hiç bir şekilde bi bozukluk yok.banada göz doktoruna görün dersen diye bi açıklama yazayım dedim:)
Ve bu arada istediğiniz kişilere benzetilmediğiniz zaman tepki vermek yerine foto koymayın bu kadar basit.:KK14:

Cok anormal bi tepki vermedim.sizz esra ceyda kardeslerden birine benzetilmeyi iltifat olarak algilayacak bi olgunluga sahipseniz ne mutlu.

Ayrıca buraya iltifat almak için mi foto koyuyorsun yoksa kime benzetildiğini öğrenmek için mi?

Ayrıca buraya iltifat almak için mi foto koyuyorsun yoksa kime benzetildiğini öğrenmek için mi?

Yoo ben burda yeliz yesilmene de benzetildim ama bozulmadim cunku andiran biseyler var.yoksa o da hazettgim biri degil.ama goz gore srf sac rengi benzerligim olan birine giciklik olsun diye benzetilmek iyi niyet olarak adlandiracagim birsey degil.illa ki gozunde olmasi gerekmez belki baska yerinde vardir..

Burada kişiliğinizi o kadına benzeten yok. Bu yüzden rahat olabilirsiniz. Ha öyle olsaydı tepki vermemeniz anormal olurdu. Fakat burada fiziksel özllliklerin benzerliği söz konusu... Ayrıca ben de 1. fotoğraftaki halinizi o kadına benzettim. Hatta inanılmaz derecede benziyorsunuz. not: Ügünüm demedim ve kikirdemedim.

Yoo ben burda yeliz yesilmene de benzetildim ama bozulmadim cunku andiran biseyler var.yoksa o da hazettgim biri degil.ama goz gore srf sac rengi benzerligim olan birine giciklik olsun diye benzetilmek iyi niyet olarak adlandiracagim birsey degil.illa ki gozunde olmasi gerekmez belki baska yerinde vardir..

Ceydayıda andıran bi yerin olmasa benzetilmezsin dimi?
Kendi fotolarını birde ceydanın fotolarını aç bir daha bak...
Benzerlikler var görüceksin.
Niye gıcıklık olsun diye benzetelim ki?
Tamam Esra Ceyda kardeşler ahlak bakımından sıfırlar ama seni ona benzettik diye sanada onu ima ettiğimizi falan mı düşündün? Ondan mı bu tepki?
Yok yani o yüzdense boşuna böyle tepki vermişsin.
Art niyet yok ortada

X