Kızlar benzetildiginiz ünlü isimler neler hadi resimli olarak paylasalm(Resimli)

Narmik ilk fotoda seni yabancı biri vardı ona benzettim ama adı aklıma gelmiyor aklıma gelince yazıcam.
Ve çok hoş bi bayansın.minik yakışıklıyada kocaman bii maşallah:nazar::nazar:

Pardon canım ama bebeklerde saçlar kısa olunca bazen karıştırabiliyorum ve böyle pot kırmış oluyorum yani :KK43:
Ama iki bebişininde olan fotoya bakınca ikisinede sanada kocaman bi maşallah diyorum yine :nazar::nazar:

Son düzenleme:
Suratindan adilik akan biriyle masum ve babyface tabir edilen biri benzeyemez.yine de acip baktim,alaka goremedim.
:KK53:

Çok tatlısın narmik.:) :nazar::nazar:
Çok masum bi suratın var. Ama ben benzetemedim bir ünlüye şu an için.
Sağolasın ..:KK16: Hepsi yanımda halt etmiş demi..:KK9: Şahsına münhasırım belki...
Pardon canım ama bebeklerde saçlar kısa olunca bazen karıştırabiliyorum ve böyle pot kırmış oluyorum yani :KK43:
Ama iki bebişininde olan fotoya bakınca ikisinede sanada kocaman bi maşallah diyorum yine :nazar::nazar:

Yok canım pot değil..Kızımı herkes erkek sanıyordu bir ara..Oğlumu da kız :KK9:

Cok anormal bi tepki vermedim.sizz esra ceyda kardeslerden birine benzetilmeyi iltifat olarak algilayacak bi olgunluga sahipseniz ne mutlu.

Ben de sizin albümünüzü görmüştüm (ve burnunuza bayılmmıştımm):KK9: Bence benzemiyorsunuz ama ilk resim minicik andırmış.
Tabii "üzgünüm ama esraya benziyorsunuz" yorumu çok iyi niyetli değill bence de

lar çok hoş bi kızsın gerçekten ama bende senin fotonu ilk gördüğümde esra ceyda kardeşlerden ceydaya benzetmiştim....

evet o kızların imajı çok kötü çünkü ya süzme salaklar ya da acaip oyuncular ama bnce salaktanda öteler ama bu onların güzel olduğu gerçeğini değiştirmez...güzel hatunlar ikiside...

keşke ben benzeseydim onlara gocunmazdım çünkü onlara benzemek onlar gibi olmayı gerektirecek birşey değil....

Suratindan adilik akan biriyle masum ve babyface tabir edilen biri benzeyemez.yine de acip baktim,alaka goremedim.
:KK53:

Kuzum sen kendini masum ve babyface diye etiketlemişken zaten istesende istemesende beğenmediğin hoşuna gitmeyen biri olduğunda her zaman bu tepkiyi vericekmişsin anlaşıldı yani:)
o zaman ne diyelim bebek yüzlü larcım sen buraya foto ekleme boşuna çünkü her zaman bebek yüzlü hoş güzel alımlı kişilere benzetilmeyebilirsin hoşuna gitmeyen benzetmeler oluyor sen çevrendekilerle yetin kuzucum :KK14:

Sağol tatlım ama o kızım :)) Saçları kısa sıpanın

image.axd

Biraz benzettim .

X