Kızlar ben zayıflamak istiyorum beraber başlayalım mı ?

Sahur sadece 4 tane kasar peynır 2 salam bir de omlet yedim akşam nişanlım tatlı almış oturup beş dilim yedim ama bu son dedim kendime hayırlısı

Tesekkur ederim canim seninki de cok iyi. Bugun spor yapacak misin her gun yapiyo musun? Bi de spordan sonra terliyoruz ya her gun dus aliyor musun yoksa terletmeyecek kadar mi spor yapiyorsun
Hergün düzenli yapıyorum. İnsan o kadar egzersiz ve spordan sonra terliyor duş almak zorunda kalıyorum. Bugün de 1 saat yürüyüş yaparım. İp atlamam birde video ile egzersiz. Siz neler yapacaksınız bakalım ?

Ben de 10 dakika karın egzersizi+ leslie 20 dakika yapmayı düşünüyorum. Çünkü bunu yapınca tshirt değiştirmem yetiyor. Diğer türlü çok yapınca kan ter içinde kalıyorum duşa girmem gerekiyor. 2 günde bir duş alıyorum. Daha dün duş aldım o yüzden öyle yarın yapayım diyorum duş öncesi

Çok güzel, bence hergün yaparsan baya faydası olur. Hem yemeğe dikkat edip hem hareket baya yararlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…