Kızlar ben zayıflamak istiyorum beraber başlayalım mı ?

Çorba ,1 tane yumurta miniick peynir corekotlu ,artı bir saat önce elma üzerine tarçın serpip ucntane galeta .. yine abarttım ama nedense gündüz yediğim zaman kilo alıyorum gece yakıyorum unutmadan yeşil çayımı iciyimmmmmm afiyet olsun herkese

Afiyet olsunnn 🥰 Abartmamışsınız pek sıkıntı yapmayın

Ben Karatay diyeti yapıyorum. Karatay hanım bol bol zeytin bol bol zeytin diyor. Kadın iftarı bile zeytin ile açmamızı öneriyor. O yüzden biraz fazla. Ama zeytinlerim küçük zaten 🥰
Ben emin olmamakla birlikte en fazla 7 adet yenmesi gerekiyor diye biliyorum çok sevmem aramam da ama zeytinin fazlası kilo yapıyor

Yarın denerim. Öyle çok açlığım olmuyor ama. Yinede belki faydasını görürüm. Teşekkür ederim 🥰
Akşam yemekleri sıkıntılı eşim corbasiZ ,pilavsiz ana yemeksiz tatlisiz yemez sırf onun için de olsa yapmak zorundayım .. bazen illaki canı cekiyor insanın yeniliyorum.istegime sonrasi pişmanlık.. iki üç güne bir tatlı yapıyorum onun iicn sırf onlardan aldım valla ..

Akşam yemekleri sıkıntılı eşim corbasiZ ,pilavsiz ana yemeksiz tatlisiz yemez sırf onun için de olsa yapmak zorundayım .. bazen illaki canı cekiyor insanın yeniliyorum.istegime sonrasi pişmanlık.. iki üç güne bir tatlı yapıyorum onun iicn sırf onlardan aldım valla ..
Arada kaçamak olsun ama hergün değil.

X