Kızlar ben zayıflamak istiyorum beraber başlayalım mı ?

20 dakika egzersiz yaptım. 1 saat yürüyüş ve yarım saat ip atladım. Bugünlük kotamız doldu. Uyuyana kadar bol bol su içelim 🍻 🥰

Kizlar hepinize bol eksiler 😂 bende diyet yapıyordum ramazandan önce 3 kilo verdim Ramazan da da dikkat etmeye çalışıyorum bende size katılmak isterim 😊😊

Kızlar sahurda:
-1 adet haşlanmış yumurta
-2 adet ceviz
-Domates
-Peynir
-10 adet yeşil zeytin
-2 adet kuru kayısı

2 litreye yakın su içtim. Hepinize iyi geceler. 🥰❤️

günaydın kızlar...
intermittent fasting 1.günüm
sabah şekersiz sade filtre kahve
gün içerisinde 2,5 lt su tüketimine özen göstereceğim
herkese bol eksili bir pazar :)))

Ben aralıklı oruç yapıyorum bir de chloe nin egzersiz programını su an iyi gidiyor haftaya carsamba tartılıcam mutlaka yazarım 🥺

canım şimdi yazdıgını okudum da , bende seninle aynı programı uyguluyorum yani aslında bugun tam anlamıyla uygulamaya basladım :KK55:
chloe nin egzersizleri faydalımı iyi geldimi ? Bir de hangi egzersizlerini yapıyorsun ?
Aralıklı oructada 16:8 mi kaç saat ?:kahve:

canım şimdi yazdıgını okudum da , bende seninle aynı programı uyguluyorum yani aslında bugun tam anlamıyla uygulamaya basladım :KK55:
chloe nin egzersizleri faydalımı iyi geldimi ? Bir de hangi egzersizlerini yapıyorsun ?
Aralıklı oructada 16:8 mi kaç saat ?:kahve:
Aralarından kendime en uygun olanlarını seçtim 30 saniye ikişer set yaptım ve baya iyi geldi ama iki hafta yaptım Ramazan da yapamıyorum tekrar başlamam lazım...

aralıklı orucu da 16.8 yaptım ama ölçülü yedim yani her zaman yediğimden daha az 1.5 l su içtim

Ah kızlar simdi dayanamadım tartıldım 57 olmuşum çok üzüldüm 🥺kesinlikle egzersize başlamam lazım ama oruçluyken olmuyor artık iftardan sonra yapacağım

Iftar : 20.02-20.32
1 bardak su
1 kepçe etli kemik suyu çorbası
Salata
10 dakika ara
5 yk yogurt
Köfte yemegi (4 köfte 2 yuvarlak dilim tatlı patates 1 yuvarlak dilim patates)
Salata

X