Kızlar ben zayıflamak istiyorum beraber başlayalım mı ?

Kızlar bende yarım saat ip atladım, 20 dakika yürüdüm. İftardan sonra chleonin egzersizini yapmıştım şimdi birdaha yapıcam ondan sonra duş alırım. 🥰🥰

Arkadaslar bugun aşirizorlanmama ragmen dayanabildim ( gun 3 isvec diyeti) hafif baş donmesi ozelikle bunada şukur diyorum, şeytan kanima giriyor sabah tartil diye Ben persembe tartilmak istiyordum umarim şeytanin 2 bacakciģazini kirip ilerlerim tartilmadan😄, bu arada hepinize istediginiz kadar kilo eksilerini gormeyi nasip eylesin rabbim 💋

Arkadaslar bugun aşirizorlanmama ragmen dayanabildim ( gun 3 isvec diyeti) hafif baş donmesi ozelikle bunada şukur diyorum, şeytan kanima giriyor sabah tartil diye Ben persembe tartilmak istiyordum umarim şeytanin 2 bacakciģazini kirip ilerlerim tartilmadan😄, bu arada hepinize istediginiz kadar kilo eksilerini gormeyi nasip eylesin rabbim 💋
İsveç diyetini ben yaptım 10 gün yaptım. Sadece 4 kilo verdim ama dikkat etmeme rağmen normal yeme düzenine geçince insan ister istemez günlük aldığın kalori miktarı arttığı için kilo alıyorsun. Ben 2 kilosunu geri aldım. Bir hevesle başladım ama ben tavsiye etmiyorum. İlk gün fotoğraf çekindim ve 10. Gün çekindim. Yüzüm çökmüştü. Fark vardı ama tuvalete falan çıkamıyordum.

Ah bu tatli olayı olmasa aslında rahat kilo veriliyor tatlılar bozuyor işi .. ben de mutfakta tatlı pasta börek konusunda baya iyi biri olarak çok zorlanıyorum şu ara

İsveç diyetini ben yaptım 10 gün yaptım. Sadece 4 kilo verdim ama dikkat etmeme rağmen normal yeme düzenine geçince insan ister istemez günlük aldığın kalori miktarı arttığı için kilo alıyorsun. Ben 2 kilosunu geri aldım. Bir hevesle başladım ama ben tavsiye etmiyorum. İlk gün fotoğraf çekindim ve 10. Gün çekindim. Yüzüm çökmüştü. Fark vardı ama tuvalete falan çıkamıyordum.
Neden 10gun yaptin ? 13gunluk deyilmi? Hmmm geri alimdan korktugum icin zaten uzmanla devam etmeyi dusunuyorum ... cumlemizin hakinda hayirlisi 🙃 çokuntu yok şu an yuzumde ve anormal 1durum hata yediklerim fazla geliyor listeye tam uyuyorum, beni en cok mutlu eden zaten listese kahve olmasi, kahve tiryakisiyim🙈🙈🤫

Sende katıl aramıza moral olur senin içinde 🥰
Tamam ne yapacagiz şartlar nedir ben her gün her dk. Yediğimi paylaşma mantığını doğru ve samimi bulmuyorum açıkçası.... aşırı tuzlu yağlı şeyler diisnda sebzemi meyvemi yogurdumu arada makarnami yerrim salatam eksik olmaz..her gün en az bir bardak yeşil çayımı bir yıldır icerim.cokkk faydaisni gördüm son bir yılda toplam 18 kilo verdim.malesef eşim pilav tatlisiz oturmuyor sofraya o çok.yemek sever ayirir... ama.ben kendimi tutar az yerim ekmek çok az.yerim.gunde bir dilimi geçmez.. şekersiz kahvemi günde bir kez içerim çok faydasını gördüm ve bol.suyun .. bunları yaptıktan sonra veriliyor ben hep normal kiloda fizikte biriydim hamilelikte çok aldım.maleseff.. bir kaç gündür geç yemek beni siisirdi .. bu arada mutlaka spor spor spor....!!
Bu arada şuan 71 kilom boy 1.75
Hedefim ve her zaman bana yakışan kiloma yani 65 e inmek istiyorum ne fazla ne eksik ama takıldım inemiyorum ..

merhaba kızlar.....ben simdi sahur yaptım kahvaltı ediyorum çok su içtim yarın erken uyanıp spor yapacağım en azından biraz hareket ederim bugün revani falan vardı ama yemedim tuttum kendimi bayrama kadar tatlı yemeyeceğim tutacağım kendimi insallah 😭😭

Çorba ,1 tane yumurta miniick peynir corekotlu ,artı bir saat önce elma üzerine tarçın serpip ucntane galeta .. yine abarttım ama nedense gündüz yediğim zaman kilo alıyorum gece yakıyorum unutmadan yeşil çayımı iciyimmmmmm afiyet olsun herkese

Sahurda yiyince kilo veremeyecekmiş gibi hissediyorum 🥺
Yemeyerek verilen kilolar fazlasıyla alınıyor geri .
Aç kaliyim şu kadar veiririm dersen yanilirsin..Önemlii olan yiyip kilo verebilmek. . tabii zararlı yağ olacak şeyleri değil.. tarçınlı elma var mesela alışınca çikolatanın verdiği mutluluğun aynısını veriyor tavsiye ederim😇çikolata bağımlısı biri olarak hiç aramıyorum artık .. her gün bir damak yerdim hamileyken ...

Tamam ne yapacagiz şartlar nedir ben her gün her dk. Yediğimi paylaşma mantığını doğru ve samimi bulmuyorum açıkçası.... aşırı tuzlu yağlı şeyler diisnda sebzemi meyvemi yogurdumu arada makarnami yerrim salatam eksik olmaz..her gün en az bir bardak yeşil çayımı bir yıldır icerim.cokkk faydaisni gördüm son bir yılda toplam 18 kilo verdim.malesef eşim pilav tatlisiz oturmuyor sofraya o çok.yemek sever ayirir... ama.ben kendimi tutar az yerim ekmek çok az.yerim.gunde bir dilimi geçmez.. şekersiz kahvemi günde bir kez içerim çok faydasını gördüm ve bol.suyun .. bunları yaptıktan sonra veriliyor ben hep normal kiloda fizikte biriydim hamilelikte çok aldım.maleseff.. bir kaç gündür geç yemek beni siisirdi .. bu arada mutlaka spor spor spor....!!
Bu arada şuan 71 kilom boy 1.75
Hedefim ve her zaman bana yakışan kiloma yani 65 e inmek istiyorum ne fazla ne eksik ama takıldım inemiyorum ..
Öyle katı bir şartımız yok, sadece birbirimize destek çıkalım diye buradayız. Salı günü tartılıyoruz. Günün sonunda yediklerini yazarsın o kadar 🥰

Öyle katı bir şartımız yok, sadece birbirimize destek çıkalım diye buradayız. Salı günü tartılıyoruz. Günün sonunda yediklerini yazarsın o kadar 🥰
Sahurda
-omlet
-domates
-zeytin 13 adet
-peynir
-ceviz 2 adet
-kayısı 3 adet
-avuç içi kadar pideye tereyağ

Bol bol su içelim kızlar 🥰❤️
Zeytin fazla değil mi ben günlerdir yemedim susatiyor diye

X