Kızlar ben mi artniyetli düşünüyorum?

Öncelikle iyi bayramlar herkese ☺️ kızlar bu da dert mi diyebilirsiniz ama başkalarının fikirlerini almak istiyorum. Benim çok samimi olduğum uzun yıllardır arkadaşım olan bi kız var. Bu kız arkadaşıma evleneceğim adamla ilgili hep bi hayalimden bahsederdim x şeyi yapmasını çok istiyorum diye. Belki en az 5 senedir hayalini kurduğum bir şeydi bu. Arkadaşım da hep benle dalga geçerdi neden yapsın işte istediğin şey saçma vs. İki gün önce beni aradı ve nişanlısından benim o senelerdir istediğim şeyi istemiş ve yapmışlar bunu anlattı. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm bu herkesin isteyeceği bi şey değil hatta saçma bile denebilecek bi istek ben çok istiyordum ama. Neden ona saçma geldiği halde yaptırdı ve direk benimle paylaştı anlam veremedim. Sizce artniyet var mı?
Ay benim de lisede arkadaşım vardı. Çocuğum olursa adını ... Koyacam derdi herkese. Sonra ablası gitti kendi cocuğuna o ismi koydu. Nadir bir isim. Şimdi işte çocuğu oldu koymadı o nedenle ama içinde kaldı.
Ama sizinki arkadaş ve bir olay siz de yapın içinizde kalmasın onu da boşverin

Dost diyip bir sey anlatmayin cidden bir insani tanimak cooom uzun ve zor bir sey.
Şu forumda bile yuzunu gormedigi, sesini duymadigi insanlar "mutlu" ve bunu yaziyor diye kafayi yiyen tipler var. 😄
Sendeki şey belki de minicik bir sey ama o bile rahatsiz ediyor insanlari sadece kendilerinde olsun istiyorlar. Arkadasiniz da boyle biri. Ben olsam devam etmezdim boyle bjriyle gorusmeye.

Biri aaa bu ne sacma diyip kendi yaptırıyorsa tamamen kiskanclik var derim
Mesela ben kimsenin hayaline sacma demem, bana sacma gelse bile o kisiye sacma gelmiyordur ne gerek var moral bozmaya?
Cok eskilerden bir arkadasim vardi her dert yanardı bense iyi kotu ne olsa anlatirdim mutlulugumu da onunla paylasirdim sonra baktim sorunu olunca bana yaziyor ama mutluyken hic umursamıyor ve arkamdan da benim onu kiskandigimi falan söylüyor, kestim arkadasligi... Insana iyi hissetirecek yaninda olacak kisiler lazim köstek olacak birileri değil

Arkadaşınızın yada dostunuzun sizin fikrinize saçma diyip uygulaması çok umursanacak bir konu değil, sizinle paylaşmış olması kıskançlığın şımarıklığa dönüşmüş hali gibi, ama sizin saflaginizi dikkate aldığımızda dostunuzun iyi bir insan olma ihtimalini zayıflatıyor. Tüm bunları tekrar değerlendirdiğimizde def edin gitsin derim

Buna kıskançlık denmez. Kadının aklına gelmeyen bir şeymiş senin anlattığın. İlk duyduğunda yaparım ben bunu diye düşünmemiş olabilir. Senin hayalin için “bana özel olsun, bunu benden başkası yapmasın” kafasında olduğunu bilmiyor olabilir.

Öncelikle iyi bayramlar herkese ☺️ kızlar bu da dert mi diyebilirsiniz ama başkalarının fikirlerini almak istiyorum. Benim çok samimi olduğum uzun yıllardır arkadaşım olan bi kız var. Bu kız arkadaşıma evleneceğim adamla ilgili hep bi hayalimden bahsederdim x şeyi yapmasını çok istiyorum diye. Belki en az 5 senedir hayalini kurduğum bir şeydi bu. Arkadaşım da hep benle dalga geçerdi neden yapsın işte istediğin şey saçma vs. İki gün önce beni aradı ve nişanlısından benim o senelerdir istediğim şeyi istemiş ve yapmışlar bunu anlattı. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm bu herkesin isteyeceği bi şey değil hatta saçma bile denebilecek bi istek ben çok istiyordum ama. Neden ona saçma geldiği halde yaptırdı ve direk benimle paylaştı anlam veremedim. Sizce artniyet var mı?
Arkadaşınız sadece art niyetli değil aynı zamanda kıskanç. Özellikle seni arayıp söylemiş bir de. Keşke bize sorduğunuzu arkadaşınıza sorsanız. Senelerdir benim hayalini kurduğum şeye saçma deyip benimle dalga geçtikten sonra ne değişti beni taklit etmeye karar verdin diye sorabilirsin? Arkadaşlığınız üzerine biraz daha detaylı düşünün eminim sizi rahatsız eden birçok özelliği vardır.

Kızlar dalga geçmeyin söylüyorum 😂 ben hep baş harfimin dövme yapılmasını istiyordum 😂😂 evlenmeden evleneceğim kişi yapsın çok istediğim bir şeydi senelerdir 😂 arkadaşım da benimle dalga geçerdi hep. Ayrıl barış bi ilişkisi var ve iki gün önce beni arayıp dövme yaptırmaya gidiyoruz istemiştim önceden kabul etti çok mutluyum baş harfimi dövme yaptırcak dedi şok oldum çünkü bu herkesin isteyeceği bi şey değildi ve arkadaşım ben hayal kurarken hep bunun ona saçma geldiğini söylerdi. Çok da sevdiğim bi arkadaşım olunca daha çok zoruma gitti
Yüz yüze gelince dalga geçer bir ifadeyle sırıtarak " aaa hani sana sacma geliyordu" de, bakalım ne diyecek

Eve akıllı robot supurge aldığımda yan komşum çok gereksiz ne gereği falan bi dünya laf etti 2 ay sonra kendisine aldı Pullu altin bileklikler moda idi aldim ay bunlar sırf zarar paranı çöpe attın dedi çok kısa sürede kendisinde gördüm 🤣 bunlar kıskançlık belirtileri kimseye birşey anlatıp göstermeyin 😁
Lütfen bur daha aldığınız herhangi bir şeye bu tarz yorum yaparsa şey deyin : hmm yakında sende de aynısını göreceğiz demek ki .ne zaman böyle desen peşine sen de aldın da 😁😁 içimde kalmasın lütfen deyin 🤣🤣 ben demiştim çok güzel olmuştu

Aa kanka ne saçma şeymiş o öyle yaa, deyip gülseydiniz keşke. Onun size hep yaptığı gibi.

Artniyet değil de kıskançlık var. Biraz düşün bak aslında senin yaptığın aldığın şeyleri yaptığı bir çok şeyi hatırlayacaksın.

Şimdi alıyorsunuz Google görsellerden b.k gibi bir abiye resmi, nişanda bunu giymek hayalim diyorsunuz. Sonra aynı şeyi gelinliğe de yapıyorsunuz.

arkadaşın istememiş adam teklif etmiş ya da yapmış da olabilir.
Ya da zaman içerisinde fikri de değişmiş olabilir.
Yakın arkadaşın olacak kadar sevdiğin insan için bu kadar basit bir konuda art niyet aramak bana çok saçma geldi

arkadaşın istememiş adam teklif etmiş ya da yapmış da olabilir.
Ya da zaman içerisinde fikri de değişmiş olabilir.
Yakın arkadaşın olacak kadar sevdiğin insan için bu kadar basit bir konuda art niyet aramak bana çok saçma geldi
Dediğiniz doğru fakat beni üzen kısmı şu oldu benim ne kadar istediğimi bilirken keşke direk benimle paylaşmasaydı bak sen değil ben yaptırdım der gibi ben bu konularda hassasım arkadaşlarıma karşı başka bir arkadaşım doğum gününde ailesi kutlamadığı için bana dert yandığında ben doğum günümde ailemle yaptığım kutlamayı ona koşa koşa anlatmamıştım özellikle aklıma gelmişti ve bahsetmemiştim yanlış düşünür diye beni inciten bu kısmı oldu

Ben o konularda çok salağım ya. Hep içime atarım asla diyemem ki bu benim istediğim bir şeydi senin de hayalin olduğunu bilmiyordum diye laf dokundursam rahatlarım aslında ama asla yapamam içimde patlar böyle
Hayırdır ben anlatırken dalga geçiyordun,ne oldu da fikrin değişti diye sormalıydın

öncelikle hayalini kurduğun şey ender rastlanan, özgün bi fikir değil onda hemfikir olalım
burada beni rahatsız eden şey, buna saçma diyen insanın bunu uygulamaya giderken seni arayıp haber vermesi oldu
saçma bulduğu bişeyi uygulamasını da bi nebze anlayabilirim, okey fikri değişmiş olabilir
lakin direkt seni arayıp söylemesi çok itici
arayıp söyleme kısmına takılmamak elde değil yani
yoksa sana ne onun nişanlısının bilmem neresindeki dövmeden
arayıp söylemese nereden haberin olacaktı

Olay muhtemelen şöyle gelişti, kız sevgilisine senin hayalinden bahsetti dalga geçmek için ama çocuk ben öyle bir şey asla yapmazdım dedi. Kız da niye ayrılırım diye mi yapmazdın dedi trip atmak için, çocuk saçmalama dedi ama ikna edemedi. Sonra tartışma büyüdü sonuçta kendilerini durduk yere dövmecide buldular kavga bitsin diye 😅

X