Kızlar ben mi artniyetli düşünüyorum?

Kızlar dalga geçmeyin söylüyorum 😂 ben hep baş harfimin dövme yapılmasını istiyordum 😂😂 evlenmeden evleneceğim kişi yapsın çok istediğim bir şeydi senelerdir 😂 arkadaşım da benimle dalga geçerdi hep. Ayrıl barış bi ilişkisi var ve iki gün önce beni arayıp dövme yaptırmaya gidiyoruz istemiştim önceden kabul etti çok mutluyum baş harfimi dövme yaptırcak dedi şok oldum çünkü bu herkesin isteyeceği bi şey değildi ve arkadaşım ben hayal kurarken hep bunun ona saçma geldiğini söylerdi. Çok da sevdiğim bi arkadaşım olunca daha çok zoruma gitti
Aa evet kesin senden aparmış. Bunun gelecekteki versiyonu hayalindeki dugun / gelinlik konseptini calma/ hayalindeki bebek ismini calma fln oluyor. O yuzden kimseyle bisey paylasma.

Bana da biraz negatif enerji verdi arkadaşınızın yaptığı. İsteklerinizi, hayallerinizi, olma aşamasındaki işlerinizi kimseyle paylaşmayın. Nazardan cok korkarım. Hatta olmuş hayalimi, kabul olmuş duamı bile çok abartmam anlatırken, yaşarken başkalarının yanında.

Kızlar dalga geçmeyin söylüyorum 😂 ben hep baş harfimin dövme yapılmasını istiyordum 😂😂 evlenmeden evleneceğim kişi yapsın çok istediğim bir şeydi senelerdir 😂 arkadaşım da benimle dalga geçerdi hep. Ayrıl barış bi ilişkisi var ve iki gün önce beni arayıp dövme yaptırmaya gidiyoruz istemiştim önceden kabul etti çok mutluyum baş harfimi dövme yaptırcak dedi şok oldum çünkü bu herkesin isteyeceği bi şey değildi ve arkadaşım ben hayal kurarken hep bunun ona saçma geldiğini söylerdi. Çok da sevdiğim bi arkadaşım olunca daha çok zoruma gitti
Yok canım niye dalga geçelim. Arkadaşını art niyetli buldum evet.

Ben o konularda çok salağım ya. Hep içime atarım asla diyemem ki bu benim istediğim bir şeydi senin de hayalin olduğunu bilmiyordum diye laf dokundursam rahatlarım aslında ama asla yapamam içimde patlar böyle
Laf sokmayı bilmiyorsun. Gülerek diyecektin ki ben söylediğimde gülüyordun ilk firsatta yaptırmışsın. Mosmor kesilirdi hshahba

Laf sokmayı bilmiyorsun. Gülerek diyecektin ki ben söylediğimde gülüyordun ilk firsatta yaptırmışsın. Mosmor kesilirdi hshahba
İçim de soğurdu ama ben acaba ben mi artniyetli düşünüyorum diye kendimi sorguladım bi de üstüne hakediyorum bazı şeyleri 😂 karşı tarafa duyduğum sevgiden bu da tamamen arkadaşım olduğu için kondurmamıştım :)

İçim de soğurdu ama ben acaba ben mi artniyetli düşünüyorum diye kendimi sorguladım bi de üstüne hakediyorum bazı şeyleri 😂 karşı tarafa duyduğum sevgiden bu da tamamen arkadaşım olduğu için kondurmamıştım :)
Arkadaşınsa bu lafına alınmamalı 😉 Söyle çekil.

Bundan 15 sene önce teknede düğün yapmak istiyordum ben , bunu da kuzenimle paylastim , kendisi benden once evlendi ve teknede düğün yaptı, bir diger hayalim de kendi doğum günümde çocuğum doğsun diyordum, ayni kuzenim çocuğunu benim doğum günümde sezaryen ile dogurdu :)
Yokk artıkkk millet kafayı yemiş ben artık ağzımı açmam kimseye 😂

Öncelikle iyi bayramlar herkese ☺️ kızlar bu da dert mi diyebilirsiniz ama başkalarının fikirlerini almak istiyorum. Benim çok samimi olduğum uzun yıllardır arkadaşım olan bi kız var. Bu kız arkadaşıma evleneceğim adamla ilgili hep bi hayalimden bahsederdim x şeyi yapmasını çok istiyorum diye. Belki en az 5 senedir hayalini kurduğum bir şeydi bu. Arkadaşım da hep benle dalga geçerdi neden yapsın işte istediğin şey saçma vs. İki gün önce beni aradı ve nişanlısından benim o senelerdir istediğim şeyi istemiş ve yapmışlar bunu anlattı. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm bu herkesin isteyeceği bi şey değil hatta saçma bile denebilecek bi istek ben çok istiyordum ama. Neden ona saçma geldiği halde yaptırdı ve direk benimle paylaştı anlam veremedim. Sizce artniyet var mı?

Neden o an sormadınız? Sen bunu çok saçma buluyodun fikrini değiştirmişsin gibi.
Dalga geçtiği birşeyi neden yaptırıp beni aradığını sorardım. Keşke sizde sorsaydınız.
Onun dışında saçma sapan çocukça hareketler.

Bundan 15 sene önce teknede düğün yapmak istiyordum ben , bunu da kuzenimle paylastim , kendisi benden once evlendi ve teknede düğün yaptı, bir diger hayalim de kendi doğum günümde çocuğum doğsun diyordum, ayni kuzenim çocuğunu benim doğum günümde sezaryen ile dogurdu :)
E ama sen de hic hatalarindan ders cikarmamissin. Hadi 1. golu yedin cocugum dogum gunumde dogsun niye diyorsun 🤣🤣🤣

Var böyle tipler maalesef geçenlerde bir arkadaşım anlattı. Tüylü küçük köpeklerden istiyormuş. Cinsini unuttum arkadaş grubunda söylemiş onlardan biri hemen almış şimdi hikayelerinden paylaşıyor. Çok acınası ama kıskançlık bilincin önüne geçiyor. Benim arkadaşım almaktan vazgeçti. İsteklerinizi kimseye anlatmayin

Sevgilinin bas harfini dovme yaptirmak istemek cok ozgun bi fikirmiz yalniz, keske paylasmasaydiniz arkadasinizla, ne kadar da fikir hırsızı bir insanmis.(!!!!!!!)

Eve akıllı robot supurge aldığımda yan komşum çok gereksiz ne gereği falan bi dünya laf etti 2 ay sonra kendisine aldı Pullu altin bileklikler moda idi aldim ay bunlar sırf zarar paranı çöpe attın dedi çok kısa sürede kendisinde gördüm 🤣 bunlar kıskançlık belirtileri kimseye birşey anlatıp göstermeyin 😁

Anlatmayin, göstermeyin diyorsunuzda nasil başariyorsunuz? Ne bilim, bilekliği vs zaten görmeyecekmi?
,

X