Kızlar ben mi artniyetli düşünüyorum?

Alisyas

Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2024
318
473
28
Öncelikle iyi bayramlar herkese ☺️ kızlar bu da dert mi diyebilirsiniz ama başkalarının fikirlerini almak istiyorum. Benim çok samimi olduğum uzun yıllardır arkadaşım olan bi kız var. Bu kız arkadaşıma evleneceğim adamla ilgili hep bi hayalimden bahsederdim x şeyi yapmasını çok istiyorum diye. Belki en az 5 senedir hayalini kurduğum bir şeydi bu. Arkadaşım da hep benle dalga geçerdi neden yapsın işte istediğin şey saçma vs. İki gün önce beni aradı ve nişanlısından benim o senelerdir istediğim şeyi istemiş ve yapmışlar bunu anlattı. Ben çok şaşırdım ve üzüldüm bu herkesin isteyeceği bi şey değil hatta saçma bile denebilecek bi istek ben çok istiyordum ama. Neden ona saçma geldiği halde yaptırdı ve direk benimle paylaştı anlam veremedim. Sizce artniyet var mı?

Bence var..hele size anlatması da art niyetli yaptıysan yapmak istediysen kendine saklı bunun için yanıp tutuştuğunu bildiğin birine anlatma
Ya ben de ona şaşırdım bana da deseydi ki ay ben de çok mutlu olurum diye konuşsaydık zoruma gitmezdi bi anda benim çok istediğim şeyi yaptırıp direk beni aradı bana demese ruhumun duyacağı bi şey bile değil keşke demeseydi ben olsam asla bahsedemezdim çok samimi arkadaşım konduramıyorum da ama çok üzdü beni bu davranışı

Eve akıllı robot supurge aldığımda yan komşum çok gereksiz ne gereği falan bi dünya laf etti 2 ay sonra kendisine aldı Pullu altin bileklikler moda idi aldim ay bunlar sırf zarar paranı çöpe attın dedi çok kısa sürede kendisinde gördüm 🤣 bunlar kıskançlık belirtileri kimseye birşey anlatıp göstermeyin 😁

Bence art niyet var ama çok da üzerinde durmamalısınız. Bundan sonra hayalleriniz size özel olsun💃🏻

Bana da artniyetli geldi. Böyle küçük hesaplar peşinde olmak acınası.
En yakınımıza bile mi açık olamayacağız bu hayatta gerçekten anlamıyorum hayalim hiç çalınmamıştı değişik bi hismiş 😂
Eve akıllı robot supurge aldığımda yan komşum çok gereksiz ne gereği falan bi dünya laf etti 2 ay sonra kendisine aldı Pullu altin bileklikler moda idi aldim ay bunlar sırf zarar paranı çöpe attın dedi çok kısa sürede kendisinde gördüm 🤣 bunlar kıskançlık belirtileri kimseye birşey anlatıp göstermeyin 😁
ben daha önce yaşamadığım için dumur oldum demekki böyle insanlar varmış gerçekten. Kendim asla yapmayacağım için en yakınıma da yakıştıramamıştım ama sanırım haklısınız :)

Robot süpürgeye ben de zamanında çok gereksiz dedim kullanan arkadaşlarım memnundu aldım. Türlü türlü bileklik kullanırım, bi markaya saçma diyordum ama diğerleri 1 ayda kararırken bu senelerce kullanılıyor, onu da alacağım. Kıskançlıkta üstüme yokmuş bugün de onu öğrendik teşekkürler 💡

En yakınımıza bile mi açık olamayacağız bu hayatta gerçekten anlamıyorum hayalim hiç çalınmamıştı değişik bi hismiş 😂

ben daha önce yaşamadığım için dumur oldum demekki böyle insanlar varmış gerçekten. Kendim asla yapmayacağım için en yakınıma da yakıştıramamıştım ama sanırım haklısınız :)
Ay Allah aşkına hayalini anlat çok merak ediyorum😀

Bu arada hayalin ne olduğunu merak eden tek ben miyim (hayalleriniz size özel olsun dedikten 10 sn sonra ben😅)
Neydi çok merak ettim

Hayalinizi merak ettim.arkadasiniz belliki kiskanmis sizi o yüzden hep saçma falan demiş.firsatini bulduğu ilk anda da kendisi gerçekleştirmiş

Bu arada hayalin ne olduğunu merak eden tek ben miyim (hayalleriniz size özel olsun dedikten 10 sn sonra ben😅)
Kızlar dalga geçmeyin söylüyorum 😂 ben hep baş harfimin dövme yapılmasını istiyordum 😂😂 evlenmeden evleneceğim kişi yapsın çok istediğim bir şeydi senelerdir 😂 arkadaşım da benimle dalga geçerdi hep. Ayrıl barış bi ilişkisi var ve iki gün önce beni arayıp dövme yaptırmaya gidiyoruz istemiştim önceden kabul etti çok mutluyum baş harfimi dövme yaptırcak dedi şok oldum çünkü bu herkesin isteyeceği bi şey değildi ve arkadaşım ben hayal kurarken hep bunun ona saçma geldiğini söylerdi. Çok da sevdiğim bi arkadaşım olunca daha çok zoruma gitti

Kızlar dalga geçmeyin söylüyorum 😂 ben hep baş harfimin dövme yapılmasını istiyordum 😂😂 evlenmeden evleneceğim kişi yapsın çok istediğim bir şeydi senelerdir 😂 arkadaşım da benimle dalga geçerdi hep. Ayrıl barış bi ilişkisi var ve iki gün önce beni arayıp dövme yaptırmaya gidiyoruz istemiştim önceden kabul etti çok mutluyum baş harfimi dövme yaptırcak dedi şok oldum çünkü bu herkesin isteyeceği bi şey değildi ve arkadaşım ben hayal kurarken hep bunun ona saçma geldiğini söylerdi. Çok da sevdiğim bi arkadaşım olunca daha çok zoruma gitti
Niye dalga geçelim ayol KK'da ne konular okudu,ne fanteziler ne hayaller gördü bu gözler. Senin hayalin gayet makul. 😅

X