kızlar ben hamileyim..............

Merhaba arkadasim.Allah sabir versin.Biraz beynini bosalt senin yasadiklarini bende yasadim uc negatifim oldu simdi 4. ye hazirlaniyorum.Sunu soracagim bizim merkezde transferden yarim saat sonra ve daha sonrada bir gun arayla progesteron igne yiyoruz popodan ,Buda bizim adet olmamizi engelliyor .Ancak kan testin negatifse igneyi birakiyorusun ve 3-4 gun sonra adet oluyorsun,pozitif sonuc alanlarda gu n asiri igneye devam ediyorlar kanamalari olmuyor,Sizde neden bu igneler yapilmiyotr

helin cim hayırlısı olsun canım biraz dinlen dondurulmuşlarınla denersin olur İNŞALLAH canım pes etme sakın devam olucak

inşallah ikizlerdir canım yaa daha fazla olmasın da.Benim değerlere yakın bir arkadaşın üçüzdü.evet az kaldı ama ben meraktan çatladım yaaaaaa hihoyyyt

tahmin etmiştim canım yaa .inan çok üzüldüm.bence dondurulmuşları dene.henüz bunları konuşmak için erken.zaten yeni bir tedavi için 2 adet geçirmelisin.tayfun bey gelince onunla görüş mutlaka.ben de seninle herşeyi ayrıntılı konuşurum.şimdi toparlanmaya ve moral toplamaya çalış.çok öpüyorum.bağlantıyı koparma elimden geldiğince yardımcı olucam sana söz.....Şeniz

Canım ben de seni çok merak etmiştim. İnan çok üzüldüm. Ama tüm gücümüzle devam edeceğiz inşallah... Yılmak yok, şimdi biraz toparlanmaya bak sen!

Bir de size bişey sormak istiyorum. Tayfun beyin hangi gün işe başlayacağını bilen var mı aranızda arkadaşlar? ACİL!

Selam kızlar, destekleriniz için teşekkürler. Kaçakkedi Tayfun bey ağustosun 18'inde başlayacak. ama 26 ya kadar randevu tarihi doluydu alamadık.

canım tayfun beyle görüşemedik bülent beyle görüşdü iki adet beklememiz gerektiğini söylemedi dondurulmuş olduğu için bu ay lucrine başlayıp eylül ayında da transferin olur dedi bende kararsızım dondurulmuşlarla şansım ne kadar bilmiyorum bu ay başlayacağımız için sana yapılan testleri merak ettim sonuçta iki defadır herşey yolunda gitmesine rağmen olumsuz denemelerim var hemde birinci kalite embriyolarla bu durumda başka testlere ihtiyacım var mı bilmiyorum umutsuzluğa kapılmak için erken ama artık olmama durumunu da kabullenmeye başladım acele etmeyip tayfun beyle görüşme mi daha uygun olur diye düşünüyorum perşembe usg sonucunu yaz o gün internete girecem

yazarım helincim.tayfun beyden randevu almaya çalış bence de.o hem içini rahatlatır, hem de sana yol gösterir.
dondurulmuşlarına şans tanı bence.dondurulmuşlarla gebe kalan bir sürü arkadaşımız var burada.onun da avantajları var sonuçta.rahim dinlenmiş oluyor.iğne falan olmadığı için daha stressiz oluyor.
bana genetik test yapıldı canım.kanla ilgili bir ton test yapıldı,hormon tahlilleri yapıldı.bir de histeroskopi oldum ben.
transferden sonra claxen diye kanı sulandırıcı iğnelere başladım.kanımda bir protein yüksekmiş o yüzden..

Selam kızlar, destekleriniz için teşekkürler. Kaçakkedi Tayfun bey ağustosun 18'inde başlayacak. ama 26 ya kadar randevu tarihi doluydu alamadık.

Cok tesekkur ederim canım verdiğin bilgi için.

Bu arada butterflyın dediği gibi eğer geç olmayacaksa tedaviye başlamadan önce Tayfun beyle de görüş. Ama Bülent bey de genelde aynı şeyleri söylüyor, yani tedavi suren lucrine baslama zamanın gelmişse de vakit kaybetme, dondurulmuşlarla dene derim. Tabii en doğrusunu sen bilirsin. Cünkü herseyden önemlisi kendini tekrar bu işe hazır hissedebilmen.
Hepimiz için hayırlısı neyse o olsun, Helin'ciğim.

helincim biz de üzüldük canım ya.İnşallah sende kısa zamanda başarılı bir deneme yaşarsın.

Butterflys canım senin usg ne zaman belli olcak?
Hakkında hayırlısı neyse o olsun.Ama tabi gönlümden ikiz geçiyor senin için.
İnşallah sağlıklı olsunda tek olsa da olur tabi.

DaRKiNLiFe, bu fotoğraf senin mi aceba.Eğer öyleyse hamilelik çok yakışmış.Maşallah çok tatlı olmuşsun.

kızzllaarrrr ben geldim.iki kese gördük.birinin kalbi atıyor,diğeri daha atmıyor. mirmirmirmir
dr daha erken dedi.haftaya tekrar gidicem.inşallah o da kendini toparlar teyzeleri...

kızzllaarrrr ben geldim.iki kese gördük.birinin kalbi atıyor,diğeri daha atmıyor. mirmirmirmir
dr daha erken dedi.haftaya tekrar gidicem.inşallah o da kendini toparlar teyzeleri...

canım çok sevindim tebrik ederim.allah hayırlısıyla tamamına erdirsin bebeişlerini sağlıcakla kucağına al inş.:1hug:

kaydirigubbakcemile5gamyoncuiremsuhadı gozun aydın allahım tamamına erdırsın inş saglıcakla kucagınada almayı nasıp etsın inş

Maşallah canım çok sevindim.
Biri daha küçüktür annesi ondan daha başlamamıştır kalp atışı.
Doktor kaç haftalık dedi bebeklerine?
yemeklerden sonra sol tarafa yatmayı öneriyor doktorlar aklında olsun.Daha iyi besleniyor bebekler o zaman.:icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…