kızlar ben hamileyim..............

geçmiş olsun yeşbü.doğru kararı vermişsin canım.ben de aslında eylülde tedaviye başlayacaktım tayfun bey çok ısrar etti.değerlerin çok güzel vakit kaybetmeyelim diye tutturdu.ben de kabul ettim.İyi ki de kabul etmişim. kaydirigubbakcemile5
Artık bir problemin kalmadı Allahın izniyle.hadi balkalım seni de hamiş görelim inşallah.
valla ben de çok şaşkınım hala.ultrasonda bi görsem inanıcam hamişim diye. :CüvCüv:

teşekkürler...
yağmur seninle kasım ayında denemiştik birlikte yanlış hatırlamıyorsam.benim hamişlik şimdiye kısmetmiş.
şimdilik bir sorun yaşamadım canım biraz kasıklarım ve belim ağrıyor.ultrasona girmedim henüz ,o yüzden meraktan çatlamak üzereyim.İnşallah kucağımıza alırız bebeleri.
sen nasılsın?az kalmış doğumuna,Allah bir avazda kurtarsın. a.s.

Evet canım haklısın beraber kasım ayında denemiştik senin sonucuna çok üzülüp çok ağlamıştım o yüzden çok dua etmiştim sana yaşadıkların çok etkilemişti beni.....Allahıma çok şükür seninde yüzün güldü birer birer böyle arkadaşların haberini alınca kendi yaşadıklarım geliyor aklıma inan çok mutlu olup çok seviniyorum.....Çekmeyen bilemez malesef....Endişe etmene gerek yok canım emin ol herşey yolundadır sakın strese girip bebişide üzme.......Bende Allaha şükür iyiyim canım ya ama çok zormuş tüp bebek olunca hamilelikte endişeyle geçiyor .....Her testte her tahlilde uykularım kaçıyodu bişey çıkarmı diye ama çok şükür herşey yolunda eylülde bebişimi kucağıma alıcam inşallah....Hala inanamıyorum biliyomusun......Rabbim herkese yaşatsın bu güzel duyguyu.....Gelişmelrden haberdar et mutlaka seni çok öpüyorum sevgiler canım.........

evet canım çok çektik.Rabbim kimsenin emeğini boşa vermesin, deneyecek güç kuvvet versin çok zor...
hep böyle içten dualarla rabbim bana da bugünleri gösterdi çok şükür.Allah razı olsun sağol canım.
tabi yazarım gelişmeleri.ama dediğin gibi hep elim yüreğimde olucak benimde endişeler bitmeyecek biliyorum. Şeniz

canımm çok tebrikler darısı başımıza :) seni umutlandırmak istemem ama değerin çok yüksek bu çoğul gebeliğe işaret ediyor :) mesela benim 9.günde değer 79 çıkmıştı ama malesef sonra biyokimyasal gebelik oldu

Sevgili Butterfly,
Uzun süredir siteye girmiyordum. Ama bu harikaaaaa bi haberdi benim için... Allah sağlıklı mutlu kucağına almanı nasip etsin, inşallah. Bizi gelişmelerden haberdar et canım!

Butterfly, ben bir de Helin'i merak ediyorum ama ondan bir habere rastlayamadım. Sormaya da çekiniyorum aslında bu durumda ama umarım bana iyi bir haber verebilirsin onunla ilgili!

teşekkür ederim canım darısı sizlere inşallah...
canım helinden kimsenin haberi yok ben de çok merak ediyorum.pazartesi test yaptırıcaktı. bir haftadır yok,kayboldu.....

henüz gelişme yok randevumu bekliyorum 14 ünde.bugün yine kasıklarım ve belim çok ağrıyor.sen nasılsın? naptın?

az kaldı 14 üne hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz.
kasık ve bel ağrısı olabiliyor.
benim bel değilde kasık ağrım olurdu hafif hafif.rahim büyüyor ya ondan.
Dinlen bol bol.

Bizde iyiyiz canım İlgi kadın doğ.hastanesine gittim bende.Doktor çok iyi güler yüzlü ama ultrason cihazını beğenmedim siyah beyaz ve karlıydı.Bi de hastaneden memnun kalmadım neden dersen hemşiresi çok ilgisizdi.Bi sonuç için 1,5 saat bekledim.
sonra kendi çabamla gösterdim.doktorla konuşmam yarım dakika bile sürmedi.
Ve ben sabahtan beri hastanedeydim.Zor bir şeker yükleme süreci yaşadım 4 saat sürdü.
2 günlük işler bende 4 gün sürdü.
tavsiye etmiyorum.Randevu sistemi var ama kalabalıktan hep beklemeler oluşmuştu.

tek iyi yani karlı da olsa bebeğimin cd görüntüsünü almam oldu.

allah kimseyi hastaneye düşürmesin walla çok zor işler.

hımmm üzüldüm canım yaaa.hasta sayısı artınca kalite düşmüş demekki.doğru valla hele karnın burnunda hiç çekilmez. ben başkente devam edicem galiba alıştım artık hem dr lar da beni tanıyor.minik kızını ve seni öptüm canım...Şeniz

butterfly seni ve eşini tebrik ediyorum canım..çok sevindim.darısı bizlerin de başına inş..benim eşim de azosprem.biz de 14unde microyo giricez.ilk microtse denememiz.çok heyecanlı ve gerginiz.sizin de microteseyle bulundu sanırım.4.denemem demişsin ya 4 kere mi mikro yapıldı? sanırım sonuncusunda dondurulmuş sperm kullandın di mi;?

evet canım 4. denememdi bu.Darısı isteyenlere olsun inşallah...................

10.günümdü bugün cuma tekrarlanacak test.İnşallah değerim ikiye katlar....dua edin kızlar nolur.......

Cnm inan ben herkezden çok sevindim seninde benim gibi eşinin sperm sayısı düşüktü sanırım tek merak ettigim morfoloji neydi cnm ya en umutsuz dönemimde morel oldun gerçekten bana....sırnaşık şey

normal tese yapıldı eşime.3 kez mikro bir kez dondurulmuş transferi yapıldı.hiç dondurulmuş sperm kullanmadık malesef 3 ayrı merkez değiştirdik eşim tekrar tekrar tese oldu.:bbo:
İnşallah hayırlısıyla sen de hamiş olursun canım.stres yapmayın sakin olmaya çalış....

Cnm inan ben herkezden çok sevindim seninde benim gibi eşinin sperm sayısı düşüktü sanırım tek merak ettigim morfoloji neydi cnm ya en umutsuz dönemimde morel oldun gerçekten bana....sırnaşık şey

teşekkürler darısı olmayan herkese inşallah..
canım benim eşimde azospermi var.morfoloji incelenmedi.tese yapıldı direk...

14 ağustosta randevum var.kaç haftalık oldu bilemiyorum gidince sorucam.4 temmuzda adet olmuşum bu durumda bugün 5 hafta bitmiş oluyor teyzesi....:asigim:.

Butterfly merakla bekliyorum bende senin usg ni. ve değerin nedeniylede seninde ikiz annesi olduğunu zannediyorum ve inşallah öyledir. hayırlısı mutlaka bize bilgi ver az kadı perşembe günü şükürler olsun öğreniceksin.kaydirigubbakcemile5

kızlar merhaba maalesef sizlere güzel haberler veremiyeceğim sonucum negatif zaten test gününden bir gün önce adet oldum bu sefer çok umutluyduk herşey çok iyi gitti doktorlarda çok umutluydu embriyolar birinci kaliteydi 5 tane de donduruldu ama sonuç negatif bülent beyle görüştük neden negatif açıklıyamıyor
kızlar kafam karışık dondurulmuşlarla mı denesem yeni bir tedaviye mi başlasam bilmiyorum
tekrarlayan başarısızlıklarda butterfly sana başkent hangi testleri ve tedavi yöntemi belirledi tayfun bey tatilde olduğu için görüşemedik yardımcı olursan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…