kızlar ben hamileyim..............

merhaba arkadaşlar,
ancak girebildim sonuç belli oldu pozitif :)
değer 112.2
aslında çok sevinemedim çünkü dış gebelik geliyo hep aklıma, doktora faksladım sonucu hemşire 15 gün sonrasına randevu verdi aslında o zaman sevinicem galliba çünkü keseleri ancak o zaman görülecek, belki de dış gebeliktir ne bileyim sevinmek istemiyorum sanki hüsrana uğramamak için şuan çok şaşkınım ama Allaha binlerce kez şükürler olsun inşallah isteyen herkeze nasib eder.
Hemşire bu değere göre çoğul gebelik değilde tek gibi dedi, Allah sağlıkla hayırlısını versinde tek olsın.
Bu arada kızlar hemşire doktorumun tüm hastalardan istediği genetik bi test varmış onu istiyo dedi banada yaptırmamı söyledi, düşük tehlikesi varmı diye bakıyolarmış sanırım, şimdi acıbademde bu testi sordum 1.500-ytl, çok pahalı geldi bana, acaba bu testi yaptıran oldumu aranızda ?
hepinize teşekkür ederim Allah cümlemize evlat sevincini yaşatsın....

Gözün aydın canım Allah tamamına erdirsin inşallah, aklına kötü şeyler getirme dış gebelikte değer daha düşük oluyo ve yükselmiyo burdaki arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla, senin değerin gayet iyi görünüyo, genetik testi de en az üç kez tüp bebek yaptırıp tutmamış olanlardan tüp bebek tedavisine başlamadan önce yaptırıyolar benim bildiğim, hamile kaldıktan sonra yapmanın ne anlamı varki anlamadım, benden böyle bişey istenmedi, düşük tehlikesi varsa zaten ultrasonlarda anlaşılıyo, çok gerekli değilse bence yaptırmanın anlamı yok, çok para valla

çok tşk ederim kuzi, valla dün akşam o kadar çok ağrım olduki çok korktum resmen uykumdan uyandırdı süründürdü beni, çok korktum inşallah bişey olmamıştır zaten bı değere göre tek bebek gibi görünüyor onada bişey olmasın yaa.....bugün evde kendim idrar testi yapıcam eğer bişey olduysa negatif çıkar herhalde...
doktorun istediği teste gelince valla bende anlayamadım, bu testin fiyatı acıbademde 1.500-ytl ama kendi hastanemi aradım (alman hastanasi ) orada kendi hastası olduğumuz için 475-ytl imiş, bu testte kardiyovasküler risk paneli diye bişey, bunda kalp damardaki kan pıhtılaşma oranına bakılıyomuş sanırım çünkü plesentada pıhtıdan oluştuğu için oradan düşük olup olmama olasılığına bakıyorlarmış hemşire öyle anlattı, eğer düşük riski varsa ona göre tedavi veriyormuş sanırım, valla çok kararsız kaldım sanırım yaptırıcam çünkü sonra keşke demek istemiyorum...

akyam canım çok sevindim hayırlısıyla kucağınada alırsın İNŞALLAHcanım,testide yaptır aklında kalıcağına yaptır rahatla canım,ALLAH işlerini rast getirsin..

canım çok uzun zamandır siteye giremiyordum.haberini şimdi aldım çoooook ama çok sevindim inşallah buradaki herkese bu güzel haberi vermek kısmet olur oğluşum ve ben senin meleklerine uzzzuuuuuun mutlu ömürler diliyoruz.

çok teşekkür ederim.oğluşunu da seni de çoook öpüyorum.....Şeniz

hayırlı olsuuun çok sevindim.....:teytey:
akyamm dış gebelik geçirmiş biri olarak kan değerinin bu kadar yüksek olmasının dış gebelik ihtimalini zayıflattığını söyleyebilirim.ayrıca yarın kan testini tekrarlamanı öneririm.eğer değerin 2 ye katlarsa bebeğin sağlıklı ve doğru yerde olduğunun bir göstergesi olur.dış gebelikte değer düzensiz iniş çıkışlar gösterir.hem 2 haftayı merakta geçirmemiş olursun.
bahsettiğin testi neden daha önce yapmamışlar anlamadım.bana da kanın pıhtılaşmasıyla ilgili genetik test yapıldı tedaviden 1 ay önce.bişey çıkmadı ama protein değerlerimden biri yüksek çıktığı için heparin iğneleri kullanıyorum günlük.bu testler için de (aynı testmi bilemiyorum) tek kuruş ödemedim kurumum karşıladı.

henüz gelişme yok randevumu bekliyorum 14 ünde.bugün yine kasıklarım ve belim çok ağrıyor.sen nasılsın? naptın?

butterfly öncelikle senide tebrik ediyorum Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin, valla bende anlayamadım neden bu testi gebelikten sonra istediğini, herkezden istendiğine göre ticari bişey olarakmı isteniyor yoksa gerçektende gerekli bi testmi anlayamadım ama cumartesi günü gidip yaptırıcam sanırım çünkü sonra pişman olmak istemiyorum bu kadar maddi manevi yıprandık birazdaha dayanıcaz artık, yavrularımız için herşeye değer.
peki ben salı günü kan testi yaptırmıştım bidaha ne zaman yaptırayım ? cumartesi nasıl olsa alman hastanesine gidicm orda bi kere dahamı yaptırayım sence ?

butturflys canım çok sevindim....uzun zamandır giremiyordum...yeni açabiliyorum görünce ilk çok şaşırdım canım tebrikler...uzun ve sabırlı bir sürecin sonunda bebeğine yada bebeklerine kavuşuyorsun inşallah...allah sağlıcaklada kucağına almayı nasip etsin canım...

bende uzun bir süre yoktum ve bende çok düşündükten sonr ameliyat kararı aldım ve bu arada ameliyat oldum ameliyatımı tayfun bağış yaptı....tüplerim alındı çok sıvı birikmiş ve şişmiş duurmdaymış...bakalım 2 hafta oldu amelyat olalı adeti bekliyorum dondurulmuşlarımı transfer için...aslında doktorum tayfun bey değil adana ankara tüp bebekteki doktorumun arkadaşıymış...çok ilgilendi sağolsun...bakalım artık hayırlısı....

Butterfly's canımsın ya çok ama çok sevindim canım benim Allahım inşallah tamamına erdirir......Uzun zamandır giremediğim için ancak haberim oldu inşallah bi sorun yoktur .....Dualarım herzaman seninleydi canım bundan sonrada seninle sana ve bebişine bol sağlık diliyorum kendine ve bebişine çok dikkat et....Öpüyorum sevgiler........

:
canım çok sevindim allah kucagına almanı nasip eder ihşallah bende senin gibi sevinirim 3 tüp bebegimde ihşallah :hooray:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…